Brielle achter de voordeur.. B Programma o O Voo ne In Alle Strater n Zaterdag 2 ju i2012 van 12.00 tot 17.00 uur Bin ens ad Brielle Rou ekaart Zaterdag 2 juni O O O O O O O O O O O Met dank aan.., w» mm m* o ne/ Theater op onverwachte plekken u Hoor de klokken Luiden!! Vanaf het balkon van Hotel de Zalm zal BrittTimmers een lied ten gehore brengen. Vervolgens zal wethouder Borgonjen de opdracht geven voor het officiële startsignaal. Vanaf 12.00 uur zullen de klokken geluid worden door het Briels Klokkenluiders Gilde. U herkent de locaties aan de banier voor de voordeur. Toneel Historisch Museum Den Briel, Markt 1 Er vloog er een over het kraaiennest. M.m.v. Rijp en Groen. Toneel Beeld koningin Wilhelmina, Markt De mannen van Oranje. M.m.v. Freek Scholten eri Koos Meuldijk. Poëzie De Hoofdwacht, Markt 7 Tuinpoëzie (boven in de Hoofdwacht). M.m.v. Polder II Poëzie. Zang Balkon Hotel de Zalm, Markt Op het hele uur zang op het balkon. M.m.v. BrittTimmers tot 15.00 uur. Muziek Hotel de Zalm, Voorstraat 6- 8 Op het halve uur Danger Blondes in een akoestische setting. Om 21.00 vervolgen zij hun optreden samen met 4 andere bands tijdens Bravo Live, de Rik 28. Tot 15.00 uur. I Theater Hotel de Nymph, Voorstraat 45 De Memento Mori-scène uit het absurdistische theaterstuk "La Mort Magnifique, gemaakt en gespeeld door Sven Schreuder, Nadra Eleonora, José van Dam-Vuijk en Lenneke Mietes. "Sterven is nog nooit zo leuk geweest!" G Toneel Café de Roef, Voorstraat 80 Op een zeemansgraf. M.m.v. Theatergroep Frontaal. Muziek Wereldwinkel, Voorstraat 73 Didgeridoo Klanschaal luistersessies. M.m.v. Walther, Michaël Arianne Kinkel. Start 12.00,13.30,15.00 16.00 uur. Atelier Krijn van Driel, Voorstraat 128 15 minuten gezamenlijk schilderen of klodderen o.b.v. Krijn van Driel. Achteraf ontvangt u een foto van het eindresultaat. Muziek Maarland ZZ 24 Brielse Folk op zijn best met Geschiedenis van de Zwartewaals visserij (1 en De 80 jarige oorlog (2). M.m.v. FC-Brielle. Start 12.20 (1), 13.00 (2), 14.00 (1), 15.20 (2), 16.00 (1), 16.40 (2, o.v.b.). Toneel/Vertelling Café Dixi, Maarland ZZ 1-3 Kunnen we het schip zien? Luister naar de historie van het Prins Admiraal. M.m.v. 01 april vereniging: Ad Woudenberg en Sander van 't Verlaat. Muziek Molen 't Vliegend Hert, Molenstraat 14 Molentje molentje hoog in de winde. Begeleid door Co van der Stad en o.l.v. Cor Maljers. M.m.v. Het Infirmeriekoor. Opera Kruithuis (loop na de Molen over de stadswallen) Operaklanken golven over de wallen. M.m.v. Desiree van Daalen. Tot 15.00 uur. Musical Bibliotheek, Rozemarijnstraat 46 Twee vrouwen, één liefde, één kind. M.m.v. Musicalgroep Jolie Verschoor. Muziek/ PoëzieInfirmerie, Rozemarijnstraat 42 Oase achter industrie. M.m.v. De Troubadours. Poëzie Doosje van Lobs, Visschstraat 3 Het witte hart. M.m.v. Errol Kemble. Toneel Galerie Willy Groot, Nobelstraat 8 The making of the Nymf. M.m.v. Willy Groot dochter. Vanaf 13.00 uur. Theater Theater de Wildeman, Nobelstraat 9 Helpdesk Shakespeare tot uw genoegen. M.m.v. Theaterschool de Wildeman. Toneel Boekhandel HOOFDSTUK EEN, Nobelstraat 16 Roddel ende achterklap. M.m.v. Dramagroep Majo. Muziek Synagoge de Sjoel, Turfkade 16 Plukje grote beer. M.m.v. Grigori Sarolea Brian de Boer. Popmuziek Turfkade 4 De schoolband Sunny Soul o.l.v. Fred Otte. M.m.v. de leerlingen van de Meester Eeuwout. Theater/ Muziek Koopmanstraat (tegenover Galerie Agnes en aan de zijkant van het museum) Kind in de knel o.l.v. Astrid de Klerk. M.m.v. Muziekschool Voorne. Filrr Dansschool de Werker, Venkelstraat 17 Het weeshuis van de vergeten films. Over films die het waard zijn gemaakt en bekeken te worden. M.m.v. Videoclub Phoenix. Zang C.b.s. Geuzenschip, Venkelstraat 18 Kun je nog zingen, zing dan mee! Oud Hollandsche liedjes o.l.v. Cees Beukema. M.m.v. leerlingen van het Geuzenschip en het Anker. Poppenkast Heultje 1 Het verdwenen recept: Op een dag merkt bakker Barend dat zijn beroemde recept verdwenen is.Wat nu? Kom gauw kijken hoe dit afloopt! M.m.v. Gerda en Coby van Ommeren. Muziek Provoost, Sint Catharijnehof 12 Un affaire du Goüt in de oude gevangenis. M.m.v. deGoesting. Toneel Consistorie van de Catharijnekerk, Sint Catharijnehof 1 No - 'Non'sens. M.m.v. Martijn de Man Friends. Catharijnekerk, Sint Catharijnehof 1 Expositie Voorne Vensters i.s.m. 11 kunstenaars. M.m.v. Kunstuitleen Hellevoetsluis. Zang De Smaeck van Brielle, Wellerondom 7 Trias Poeticia: 1+1 =3. M.m.v. Trias Poëtica. Asylplein Nooddruftige zeelieden. M.m.v. Gidsengroep Brielle. Toneel 't Kont van het paard. Kaatsbaan 1 Spetterend! De Brielsemeermin. M.m.v. Toneelvereniging Sint Leonardus Allen die meegewerkt hebben aan de voorbereiding van Brielle achter de voordeur, C&L Producties, Andre Kok, Stichting Kunst en Cultuur Brielle. Alle spelers: Joop Brune Koos Steentjes, Cees de Bruyn, Martin Ariaans, Anouk Horstink, Errol Kemble, BrittTimmers, Lenneke Mietes, José van Dam, Nadra Eleonora, Sven Schreuder, Theatergroep Frontaal, Krijn van Driel, Jolie Verschoor, Jaimy van Balen, Serina de Rijke, Julia, Sophie en Merlijn, De Troubadours, Willy Groot dochter, Theaterschool de Wildeman, Grigori Sarolea, Fred Otte, Leerlingen van de meester Eeuwout, Videoclub Phoenix, Cees Beukema, leerlingen C.b.s. Geuzenschip en het Anker, Annemieke Eijgenraam, deGoesting, Kunstuitleen Hellevoetsluis, Martijn de Man, Rob Nagtzaam, Sandra Verdoorn en Jolanda Beens, Trias Poëtica, Freek Scholten, Koos Meuldijk, Gidsengroep Brielle, Trudy Schipper, Bouwen Torreman, Fré Eggens, Toneelvereniging Leonardus, Desiree van Daalen, Co van der Stad, Cor Maljers, Infirmeriekoor, FC-Brielle, Polder II Poëzie, Gerda van Ommeren, Coby van Ommeren, Walther Kinkel, Michaël Kinkel, Arianne Kinkel, Ingrid Ranftl, Muziekschool Voorne, Astrid de Klerk, Kimberley, Marloes, Daisy, Monica, Annemarije, Rozemarijn, Yinka, Martijn, Maud, Thijs, Celine en Cheryl, Martine Kapaan, Joke Bode, 01 april vereniging, Ad Woudenberg, Sander van 't Verlaat, Briels Klokkenluiders Gilde. Alle locatiehouders voor het openstellen van hun ruimte en hun gastvrijheid. Het enthousiasme en de inzet van alle bovengenoemde personen maakt Brielle achter de voordeur mogelijk Voornefin Alle Staten KUNST GEBOUW Zuidholland

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 18