"het financiële plaatje was echt aantrekkelijk" "de ouders vliegen uit" "nu het voorjaar is geworden ervaren zij de groene omgeving" Kom naar de Open Dag in de wijk Woudhoek op zaterdag 2 juni 2012 van 11.00 uur tot 13.00 uur. Kijk voor het actuele woningaanbod op WWW.WOOnpltlS.nl Henk en Ineke Wassink wonen al 25 jaar in Schiedam West. Zij hebben genoten van hun grote woning, waar hun kinderen op groeiden. Inmiddels zijn de 2 kinderen vol wassen geworden en zoals het natuurlijke proces verloopt, kreeg iedereen steeds meer behoefte aan een 'plek voor zichzelf'. De ouders vliegen uit! Toevallig viel hun oog op een advertentie van de woningcorporatie. Woonplus Schiedam biedt een aantal voormalige huurwoningen te koop aan. Ineke Wassink komt oorspronkelijk uit Schiedam Noord, de wijk Woudhoek, was dus al 'bekend terrein'. Daarom meteen een afspraak gemaakt voor een bezichtiging. De woning was ingericht als modelwoning en viel meteen helemaal in de smaak. Het besluit was snel genomen en Henk en Ineke Wassink - midden vijftigers - zeggen trots "we zijn op onszelf gaan wonen". Een woning met garage! Deze midden vijftigers zijn fervente motor liefhebbers. Bij mooi weer gaan zij er graag op uit. Hun jarenlange wens om hun motor droog en veilig te parkeren ging in vervulling. In hun eigen garage staan nu 2 prachtige motoren te pronken. De woning is praktisch ingedeeld, beneden slapen, douchen en de garage. Boven wonen, koken en de administratie doen van hun eigen bedrijf. Zij hebben veel spullen opgeruimd voordat de verhuizing in gang werd gezet. Samen weer verder zonder de kinderen is wennen, maar zij komen gelukkig regelmatig aanwaaien. De eettafel wordt dan uitgeschoven en er is voor iedereen plaats in de knusse woonkamer. De keuken is compleet gemaakt met de be nodigde apparatuur, maar verder was de woning helemaal ingericht en kon zonder meer worden betrokken. Een groene omgeving! Henk en Ineke Wassink zijn in december 2011 verhuisd en zijn alweer helemaal gewend. Nu het voorjaar is geworden ervaren zij pas de groene omgeving. Zij vertoeven regelmatig in hun ingerichte voortuintje of grote balkon en ontmoeten dan hun buren. Tevens laten zij met plezier de hond uit in de groene woonomgeving of fietsen richting Broekpolder of Harreweg. Op loopafstand bevinden zich de winkels voor hun dagelijkse boodschappen en mochten zij naar het centrum willen, dan maken zij gebruik van de tram, vlakbij. De financiën op een rij! Na 25 jaar weer een woning kopen was spannend, maar het financiële plaatjes was echt aantrekkelijk, vertelt Ineke Wassink. "De Vereniging van Eigenaren vraagt een bij drage van 79,- per maand. Dit is eigenlijk een spaarpotje voor het onderhoud aan dak, ramen, balkon etc. De Hypotheker heeft ons geholpen met de hypotheekvorm. Wij betalen nu netto 480,- per maand voor een benedenwoning met garage!" Lees ook het verhaal van de starters op de woningmarkt in Schiedam-Woudhoek www.woonplus.nl onder 'ik zoek een woning'. De woningen Bouwmeesterweg 5,19 en N.A. van de Burgsingel 58 staan deze dag voor u open. Tevens begroeten wij u graag aan het Faassenptein 3,39,70 en Heijermansplein 201. Royaal 4 kamerappartement op de eerste verdieping van een kleinschalig appartementencomplex; 3 kamerappartement op de begane grond met tuin; 3 kamer maisonnette op de begane grond en ie verdieping met ruime garage; 3 kamer maisonnette op de 2' en 3* verdieping met een groot balkon op het zuiden; Koopsommen variëren van 125.000,- tot 155.000,-; Woonoppervlak tussen de 70 m2 en 87 m2 Verkoop via Wassenaar (010 - 473 79 33), Anke Bodewes (010 - 246 44 44) of 3D makelaars (010 - 427 77 Valeriusstraat 3-5 3122 AM Schiedam T. (010) 204 5100 Deze appartementen en maisonnettes liggen in een groene omgeving op fietsafstand van de recreatiegebieden Midden Delfland en de Broekpolder. Laat u verrassen door het gevarieerde aanbod. De appartementen zijn meestal voorzien van een mooie laminaatvloer en witte wanden met een nieuwe keuken, douche en/of toilet.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 26