Van de lezer I t I auping plaza 1-999." Hollands^/ Alsjeblieft geen stekker eruit! Gemeente van uitersten Introductieaanbieding Puinzooi op boulevard na de Pinksteren auping F Twee ton aan declaraties Een lezers uit Zuid wil haar beklag doen over de resten die er over blijven na een heerlijk zomers Pinkster- weekeinde in Schiedam. „Ik wil mijn beklag doen over de mensen die hun rotzooi niet opruimen. Is het eerste pink sterdag en prachtig mooi weer komen mensen lekker barbe- cueën: niets aan de hand. Mag van mij. Maar dan gaan ze weg en is dit wat er over blijft! Dan is het 's morgens feest voor de meeuwen. Die hebben dan hun maal weer binnen. Voor de Pinksteren waren er geen vuilbakjes en was het er nog netjes. Hebben deze mensen dan geen opvoeding gehad? Dat vraag ik mij af. Weten ze dan niet dat je zelf je vuil moet opruimen? Dat er meer bakjes staan daar kijken ze niet naar om. Zijn ze dan te moe van het barbecueën dat ze niet iets verder kunnen lopen naar de lege bakken? De volgende dag kunnen de mensen die met hun kinderen op de boulevard willen spelen absoluut niet in deze puinzooi terecht. Ik hoop echt dat de gemeente eens de lichtblauwe brigade hier op wijst en dat ze daar eens wat strenger naar gaan kijken." Lezer Gerhard de Kok is geschrokken van de berichten over het ver dwijnen van de Bran dersfeesten. „De stekker uit de Bran dersfeesten. Dat is wel het laatste wat mag gebeuren in Schiedam. Die moeten en zullen blijven. Op de Bran dersfeesten komt altijd veel publiek af, maar het is wel aan vernieuwing toe. De groots opgezette braderie is voor veel mensen de laatste jaren een bottleneck die in geperkt moet worden. Het verlies van de 'Gondelvaart' is een grootse terugval en om daar iets nieuws ter compensatie voor te plaat sen zal erg moeilijk zijn. Het handhaven van de vier feesten in Schiedam zal De restanten van een gezellig Pinksterweekeinde aan de Schiedamse Maasboulevard. Volgens een lezeres een feest voor de meeuwen daar. FOTO: PR Er mag geen einde komen aan de Brandersfeesten, wel moeten ze vernieuwen, vindt Gerhard de Kok. En er moet duidelijkheid komen over de uitgaven. FOTO: PR eerst vastgelegd moeten wor den: Brandersfeesten, Jenever festival, Maasboulevardfeesten en Lichtjesavond. Als nu eerst de eilandjes die er zijn in de evenementenstichtingen in openheid duidelijk lieten zien hoe de geldstromen zijn opgesplitst dan zal er veel veranderen in Schiedam." Lezer J. Zagwijn rea geert op de buitenspo rige declaraties die door het vorige gemeentebe stuur werden ingediend. Er loopt nog een onder zoek naar een bedrag van rond de twee ton. „Toe maar dat college is goed bezig. Ik zie het al voor mij, tijdens die schan dalige braspartijen en zelfver rijking kijken de partijgenoten elkaar aan en bekokstoven ze met een vileine glimlach op het gezicht: „Joh dan ver hogen we hier en daar wat tarieven. Klaar is Kees." Die indruk kreeg ik althans toen ik onlangs mijn Rotterdampas ging verlengen en het tarief van 20 naar 60 euro ging. Een verhoging van 200 procenten dat alles onder het excuus van de bekende bezuinigingen. En dan straks als er weer verkie zingen zijn met droge ogen flyers uitdelen met het verzoek om maar vooral op hun partij te stemmen. Schiedam: een gemeente in uitersten. Waar werkelijk niets, maar aan de andere kant alles kan." Ook lezers Gerhard de Kok en Daan de Bruin reageren op het artikel over de bui tensporige declaraties door het Schiedamse college onder burgemeester Verver. „Het declaratiegedrag van het Schiedamse college is een smet voor de goedwil lende en eerlijke raadsleden die onwetende waren over wat verborgen werd ge houden door de ambtelijke molen. Dit kan en mag niet weg geschoven worden na alles wat er gebeurd is, wij maken nu een stap vooruit en vergeten hetgeen wat er is voorgevallen en laten dit niet meer gebeuren door het stellen van duide lijke regels. Maar eerst de onderste steen boven over het bedrag, en sancties van wege de gemaakte fouten van de verantwoordelijke bestuurders." „Hoe hard kun je zijn als je gewoon alle bonnetjes op de rekening van de Schiedamse burgers zet. Heb je dan nog wel trek in je lekkere taartje. Vind je dat kado dan nog wel zo leuk? Ik heb hier geen woorden voor en kan het ook amper geloven. Mijn vertrouwen is diep beschaamd." Escudostraat 9 - Barendrecht T. 010 - 820 09 44 www.aupingplaza-barendrecht.nl Escudostraat 11 2991XV Barendrecht T. 010 438 4163 I. www.slaapwel.nl Aangesloten bij Slaapkenner t of kijk OP I Auping nights, Better days Nuchter geprijsde ff topkwaliteit COMPLETE BOXSPRINGSET, ELEKTRISCH VERSTELBAAR VAN £-3tz39,- VOOR In diverse kleuren en maten leverbaar Hartelijk welkom bij

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 33