Schiedam in het kort GOUDINKOOP Wij betalen de hoogste dagprijs Nederlan NIEUW OPENING Inloopconcert Grote Kerk Schiedam Countrydansen in Noord Vrijwilligers 5 Molens gezocht Bingo in de Blauwe Brug Stijldansen in De Erker Van Hollandia naar Anatolia Computer- en mobielspreekuur Mediumavond Harmonia Week van de ama teurkunst t *5* 9 ii'»SD «2 Gouden sieraden die U niet meer draagt of het ligt alleen maar in de kast? Kom langs voor een vrijblijvende Taxatie! [♦1 4 Fransenstraat 20 I 3131 CC Vlaardinge tel 010223 4511 Herenstraat 48 Voorburg I Openingstijden Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 30 mei 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 41 Zaterdag 2 juni worden bijna honderd koorzangers van het grote Christelijk Residentie Mannenkoor uit Den Haag verwacht in de Grote Kerk van Schiedam voor het wekelijkse inloopconcert. Dirigent Aldert Fuldner heeft een aantrekkelijk programma samengesteld. Het koor wordt aan het orgel bege leid door Aarnoud de Groen, die zich ook solistisch aan het hoofdorgel zal laten horen. Massale mannenkoorzang in een kathedrale kerk, altijd een publiekstrekker. De aanvang is om 15.00 uur en de toegang is vrij. SWS Welzijn organiseert zater dagavond 2 juni een gezellige en leerzame country dansavond in Wijkcentrum De Blauwe Brug. Van 19.30 tot 22.30 uur kunt u voor 2,50 euro dansen én tom bola spelen, www.swswelzijn. nl Voor het begeleiden van visi teclubs is Seniorenwelzijn op zoek naar nieuwe gastdames of gastheren. Het betreft de visi teclub op de vrijdag van 10.00 tot 15.00 uur en de visiteclub op zondag van 10.00 tot 13.30 uur in Ontmoetingscentrum de 5 Molens. De taken van de vrij williger zijn het begeleiden van de activiteiten (onder andere spelletjes) en het serveren van koffie en de warme maaltijd. Het gaat om een kleine vaste groep deelnemers, die wekelijks bij elkaar komen. Geïnteres seerden kunnen tussen 8.30 en 13.30 uur bellen naar Senioren welzijn op nummer 2486888. Woensdag 6 juni kunt u voor 3,50 euro van 10.00 tot 12.00 uur meedoen aan de bingo in Wijkcentrum de Blauwe Brug en leuke prijzen winnen. Ideale invulling van de woensdagoch tend! Meer info: www.swswel- zijn.nl Zin in een gezellig avondje uit? Kom op zaterdag 2 juni stijldan sen in Wijkcentrum De Erker. Van 19.30 uur tot middernacht wordt er onder leiding van Leo van Oudenaarden vrij gedanst op de terugkerende avond Danssalon. Entree bedraagt 2,50 euro. Voor meer informatie zie www. swswelzijn.nl. De film 'Hemel' draait donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag(middag) in Wenne ker Cinema. Nederlands drama van de bovenste plank met in de hoofdrollen Han nah Hoekstra, Hans Dagelet en Rifka Lodeizen. Zie: www.wennekercinema.nl Het Schiedams Vrouwenkoor Femmes Vocales geeft op zon dag 3 juni samen met het Turks vocaal Ensemble El Ele een concert in het Wennekerpand, Vijgensteeg 2 te Schiedam. In een mooie keuze uit Europese en Turkse volksliederen ont moeten Schiedam en Turkije elkaar muzikaal. Gitarist Ozan Saritepe speelt Spaanse stuk ken. Dirigente Zuri Ramirez en pianist Gerard van der Zijden staan garant voor een prachtige uitvoering. Aanvang 15.00 uur. Toegang gratis! Voor senioren is er iedere vrij dag van 14.00 tot 16.00 uur een spreekuur voor vragen over computer en mobiele telefoons. Het gaat om eenvoudige vra gen. Bijvoorbeeld: hoe verstuur ik een foto als bijlage bij mijn e- mail, hoe kan ik Sms'en? Het is geen computercursus, maar meer een aanvulling of geheu gensteuntje. Indien een com putercursus is gevolgd, dan is het handig om nog even iets te kunnen vragen. Als het om een laptop of mobiele telefoon gaat, dan moet deze wel meege nomen worden. Het spreekuur is in ontmoetingscentrum de 5 Molens en de adviezen zijn gra- a tis. Informatie via Seniorenwel zijn telefoonnummer: 2486888 (tussen 8.30 en 13.30 uur). Het gaat dus om eenvoudige vra gen. Het is een inloopspreek uur, dus van te voren opgeven hoeft niet. Harmonia-Schiedam ontvangt op maandagavond medium Corry Dupuis die haar helder ziende waarnemingen zal doen aan de hand van een boeketje bloemen (in een vaasje) dat u deze avond meebrengt. De toegang is 6 euro per persoon. Aanvang: 19.45 uur. Info? www.harmonia-schie- dam.nl De Week van de Amateurkunst wordt van 2 tot en met 9 juni gehouden door heel Nederland. De WAK is voor iedereen die in zijn vrije tijd actief met kunst bezig is én voor iedereen die daarvan wil genieten! Muziek vereniging Harpe Davids doet dit al sinds 1921 en wil ook in deze week laten zien dat met el kaar muziek maken een hobby voor het hele leven is. Op 4 juni kunnen beginnende en gevor derde muzikanten kennisma ken met het harmonieorkest van Harpe Davids. Op 6 juni kun nen meisjes meedoem met de majorettes "The Yellow Rain bows" van Harpe Davids. Op 7 juni staat een slagwerkconcert vanHof van Spaland op het programma. Meer informatie: www.harpedavids.nl k k* Éy, f «f kjg Gouden sieraden Goudmunten gouden horloges Tandgoud Zilver sieraden zilverbestek Diamanten Ellen te Braak Maandag: 13:00-17:30 Dinsdag: 09:30-17:30 Woensdag: 09:30 - 17:30 Donderdag: 09:30 - 17:30 Vrijdag: 09:30-17:30 Zaterdag: 10:00-17:00 Zondag: gesloten

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 41