/1AaVric& W&Z CD Q 03 Johanna Alida de Ligt - Vogelezang Annie Christina Bouterse Pieter Jan Drenth ■■hu Open Huis DOWNLOAD DE UPDATE12 APR passage: SCHIEDAM f Zondag 3 juni KOOPZONDAG Met Muzikale Koks en Cupcakes Atelier! Zaterdag 16 juni VERRASSING... VOORVADER! Leuke workshop voor Vaderdag! Gel «-jubileum iden In» Dankbetuiging CJ Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email |femilieberichtenrotterdam@ whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten ««.fWMlHWIJMIf-l.Ut.imil Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie- Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)469 92 08 Huilen mag, maar niet te lang. Annie Na een leven van liefde ging een bijzonder mens van ons heen weduwe van Adriaan de Ligt Schiedam, 20 april 1931 Schiedam, 23 mei 2012 Ria en Johan Michiel Lidwine en Mirco Geesje en Peter Celine en Dennis Hidde Piet Sofie Correspondentieadres: Geesje van der Kooij - de Ligt Slot de Houvelaan 23 3155 VR Maasland De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam woensdag 30 mei 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 6 Q Die poort staat open. ook voor mij In Christus ontslapen, Tilburg, 8 maart 1918 Schiedam, 27 mei 2012 Tine werd liefdevol verzorgd door het personeel van verzorgingshuis Spaland vanaf 17 november 2006) en Frankèland (vanaf 11 februari 2011). waarvoor onze hartelijke dank. Jannie Scheffer-Bouterse Riet Bouterse-van der Hoeven Tine Bouterse-Abma Neven en nichten Correspondentieadres: Hanneke Bputerse p/a Hess uitvaartzorg Postbus 8112, 3009 AC Rotterdam De dienst van Danken en Gedenken zal worden gehou den op donderdag 31 mei om 12.45 uur in de aula van de begraafplaats "Beukenhof", Burgemeester Van Haarenlaan 1450 te Schiedam, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 12.30 uur gele genheid tot afscheid nemen in de aula. Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van de begraafplaats. Wij voelen ons gesterkt door uw medeleven ons betoond na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en 'oude opa' Voor de vele manieren waarop u dat heeft getoond zijn wij u erg dankbaar. Margreeth en Bert Elffers-Drenth Nelleke Drenth en Gerrit van der Werf Hanneke en Jaap Guijt-Drenth kleinkinderen en achterkleinkinderen Schiedam, mei 2012 P Grafmonumenten unieke, persoonlijke tekens Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl ht bereikbaar Donderdag 7 juni 16.00 -17.30 uur Met deze app mist u geen minuut van het EK. Bekijk o.a. de standen, de uitslagen en volg alle wedstrijden van mi nuut tot minuut. beleefsport 2012 is powered by Wegener Media uitvaartbegeleiding Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bernhardlaan 121 Schiedam k\, 16 JAAR VOLOP WINKELGEMAK ONDER ÉÉN ACTIVITEITEN JUNI www.passageschiedam.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 6