li li II li ii ii Service Casper GOUDINKOOP ii TSN blijft maar groeien Meester Wil: 40 jaar onderwijs NIEUW OPENING Avond4daagse succes Gouden sieraden die U niet meer draagt, of het ligt alleen maar in de kast? Kom langs voor een vrijblijvende Taxatie! Fransenstraat 20 3131 CC Vlaardingen tel 010223 451) Openingstijden Herenstraat 48 Voorburg 5» cO Van de redactie Schiedam De jeugd van Tennis vereniging Schiedam- Noord heeft het seizoen afgelopen weekend weer succesvol afgesloten. Er konden maar liefst drie kampioenen worden genoteerd, heel toevallig ook nog eens drie meis jesteams. Jeugdcompetitieleider Margriet van der Putten trekt sinds 2008 hard aan de jeugdafdeling van de club. Momenteel spelen er ongeveer 65 jeugdleden bij TSN, variërend in leeftijd Er konden weer genoeg kampioenen worden genoteerd bij de van 6 tot en met 18 jaar. Ook jeugdafdeling van TSN, zoals dit meisjesteam van de woens- dit voorjaar kwam de club weer met een aantal teams uit in de landelijke competitie en in de districtscompetitie van de KNLTB (Rotterdam). Afgelopen zaterdag stonden de voorbereidingen voor het nieuwe (najaars) seizoen alweer op het programma. In de hal van Kethelhaghe moesten de jeugdleden voorspelen, zodat iedereen straks weer in het goede team en op het juiste niveau wordt ingedeeld. Ondertussen werden de kampioensteams gehuldigd: dit voorjaar drie meisjesteams, waarvan er twee uitkwamen .op de woensdagmiddag en een op de zondagmiddag. Voor team 3, bestaande uit Juliet; Shannon, Famke, dagmiddag. Melissa en Vera kwam het kampioenschap niet helemaal als een verrassing. Alle zes de wedstrijden wonnen ze mak kelijk en met overmacht, zodat er op de laatste competitiedag geen stress meer aan te pas hoefde te komen en de dames relaxed hun partijen afkonden werken. Voor het tweede meis jesteam, bestaande uit Nicky, Ilse, Emma en Claire was het nog wel spannend of het kampioenschap op de laatste tennisdag kon worden bin nengesleept. Daar waren op de laatste dag nog minimaal twee gewonnen wedstrijden voor nodig, maar die werden geluk kig al bij de singles meteen FOTO: WM gewonnen. Daarna kon het feest beginnen. Een paar dagen later kon het eerste meisjesteam op de zondag, met Bo, Maja, Emma, Britt, Maxime en Donna, kampioen worden. Van de in totaal zes wedstrijden wisten zij er ook vijf te win nen, zodat ook dit team met overmacht gewonnen heeft. Afgelopen zaterdag was er voor alle kampioenen een mooie zonnebloem, een kus van Margriet en een mooi aandenken dat trots op school kan worden getoond. Casper heeft een zachtaardig karakter en zal onvoorwaardelijk van je houden: echt een vriend voor het leven. Hij heeft alleen een tuin nodig en volgt een blaasgruisdieet. FOTO: RICK VAN HELDEN Schiedam Bewoners en medewerkers van Verpleeg- en reactive ringscentrum DrieMaas- Stede, onderdeel van Argos Zorggroep, hebben in juni deelgenomen aan de twaalfde editie van de avondvierdaagse Alle vier de avonden nam een lange stoet van zo'n 190 wandelaars deel aan het wandelevenement. Er reden gemiddeld 85 rolstoelen mee. Op de slotavond werden alle deelnemers op traditi onele wijze binnengehaald met een medaille en een gladiool. Het geheel werd muzikaal ondersteund door een Tamboerkorps. Met een stralende lach kijken alle deelnemers terug op vier heerlijke avonden. Zie ook: www.tsn-schie- dam.nl Schiedam Dit schooljaar is het alweer 40 jaar geleden dat Wil van der Hart in het onderwijs ging werken. Jarenlang was hij werkzaam als leerkracht op De Notenkraker aan het Bachplein, Na 25 jaar voor de klas te hebben gestaan is hij directeur geworden op de Vlinder. Nu, na 15 jaar Vlinde ren gaat hij nog één keer van baan veranderen. Op De Vlinder wordt woens dag 4 juli een groot afscheids feest gehouden, 's Ochtends is het feest voor alle leerlingen die nu op De Vlinder zitten, 's middags is er een receptie voor iedereen die meester Wil een handje wil schudden. Alle ouders, oud-leerlingen, collega's en oud-collega's worden uitgenodigd om hem te feliciteren met zijn 40-ja- rig jubileum en zijn welkom tussen 13.30 en 15.00 uur op basisschool De Vlinder, Stock holm 3. Wie van deze gelegen heid gebruik wil maken, wordt verzocht even te mailen met astridgussekloo devlinder- schiedam.nl. Gouden sieraden Goudmunten gouden horloges Tandgoud Zilver sieraden zilverbestek Diamanten Maandag: 13:00-17:30 Dinsdag: 09:30-17:30 Woensdag: 09:30 - 17:30 Donderdag: 09:30 - 17:30 Vrijdag: 09:30 - 17:30 Zaterdag: 10:00-17:00 Zondag: gesloten Ellen te Braak

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 19