Schiedam in het kort Brocante markt Festival hutspot Sportkamp Muziek Countrydans Bingo! Bromfietsbeurs Harmonia Kennispodium Avondfietstocht I Efi Volg ons op Twitter en vind ons leuk op Facebook SWEETDEAL BIEDT ONGEKENDE KORTINGEN BIJ JOU IN DE REGIO. SLIMME KOPERS SLAAN DIRECT HUN SLAG BIJ SWEETDEALNL Altijd actueel: de weekkrant.nl ^^.^^.^i^^Stadsblad pagina 20 p g In het centrum van Schiedam wordt komend weekend, de dag voor Vaderdag, een brocante markt georganiseerd waar ui teraard heel veel leuke dingen te vinden zijn. De kramen zijn te vinden op het Land van Be lofte en in de Lange Kerkstraat. In de binnenstad kunnen ko pende consumenten bovendien plotseling verrast worden door de Surprise Shopper, die na mens de Schiedamse winkeliers de aankoop betaalt of een deel daarvan. Turkse en Nederlandse bewo ners ontmoeten elkaar zaterdag 16 juni tussen 13.00 - 17.00 uur in het Strickledepark tijdens Festival Hutspot-broodje Do ner. Maak kennis met de Turkse cultuur, proef heerlijke gerech ten uit de Turkse en Hollandse keuken, geniet van Turkse en Nederlandse muziek tijdens de optredens. Zoals de titel al doet vermoeden zal de nadruk liggen op eten en drinken. In Amerika en Spanje zijn alle kinderen er al helemaal ek van: op sportkamp in de zomer. Al jarenlang gaan de kinderen jaar in de zomer naar een sport kamp, waar ze zich bezig hou den met hun favoriete sport of sporten. Nationale Sportkam pen organiseert deze zomer een hockeykamp op Asvion in de week van 13 tot en met 17 au gustus en een sport&spelkamp (5-7 jaar). Voor meer informa tie: www.nationalesportkam- pen.nl Muziekcentrum OpMaat biedt ook komend jaar weer de cur sus 'Wat kies ik' speciaal voor kinderen van 7 jaar. Tijdens deze cursus maken de kinderen kennis met zes verschillende instrumenten: piano, gitaar, dwarsfluit, harp, keyboard en klarinet. De instrumenten mogen alle maal mee naar huis zodat er ook thuis gespeeld en geoefend kan worden. De kinderen krijgen elke week op de woensdagmid dag les in groepjes van 3 of 4 kinderen. De lessen zijn 40 mi nuten en gepland tussen 13.00 én 14.15 uur. Voor meer info: www.muziek- centrum-opmaat.nl In wijkcentrum De Erker kan zondag 17 juni aan linedancen worden gedaan. Deze gezellige middag duurt van 13.00 tot 17.00 uur. Entree bedraagt 2,50 en de kaarten zijn aan de zaal te koop. In Wenneker Cinema draait dit weekend 'A Dangerous Method' met Keira Knight ly en Michael Fassbender. De film gaat over dr. Carl Jung die de onstabiele en aan trekkelijke Sabina Spielrein onder zijn hoede neemt, www.wennekercinema.nl Zoekt u een leuke invulling van uw woensdagochtend? Dan is bingo in Wijkcentrum De Blauwe Brug misschien iets. Woensdag 20 juni kan er voor 3,50 van 10.00 tot 12.00 uur worden meegedaan voor leuke prijzen. Het wijkcentrum is te vinden in Schiedam-Noord aan het Bachplein. Na ongeveer 15 jaar is de Oldti- mer-bromfietsbeurs weer terug in Schiedam. In de jaren 90 is de allereerste oldtimer-brom- fietsbeurs geweest in de regio Rijnmond, toen in de Mar griethal. Op zondag 17 juni wordt de beurs weer georganiseerd en natuurlijk ook weer in de ver trouwde sporthal Margriet. gebieden de kans krijgen iets te vertellen over hun scriptie, referaat, idee en/of onderzoek in de vorm van een workshop. De beste inzending ontvangt de Argos Kennis Award. Het doel van dit kennispodium is om medewerkers van alle lo caties de mogelijkheid te geven hun kennis met ahdere collega's te delen. De winnaar wordt aan het einde van de dag bekend gemaakt. Standhouders en bezoekers komen uit alle hoeken van het land. Voor meer info: www, mdv-evenementen. Argos Zorggroep organiseert donderdagmiddag 21 juni om 13.00 uur in de Stadsgehoorzaal voor de eerste keer een Kennis podium waar haar eigen me dewerkers vanuit verschillende Spirituele vereniging Harmonia organiseert maandag 18 juni een paranormale avondbeurs. Zoals gebruikelijk hoeft deze avond alleen het entreegeld van zes euro te worden betaald en zijn de consulten bij de medi ums gratis. Aanvang 19.45 uur in wijkcen trum Dreesplein. Wat is er mooier dan de avond stemming in de polder rond de langste dag? Om het eeuwenou de watersysteem om de polders benoorden Schiedam in Mid den-Delfland droog te' malen zijn nog vele elementen terug te vinden in het landschap. De Poldervaart en de Babbersmo- len zijn de belangrijkste doelen van een avondfietstocht op 12 juni. De tocht start om 19.30 uur op het Duivenpad over de Poldervaart en eindigt in de Babbersmolen. De excursie is een voorprogramma van Mid den-Delfland Dag; ook dan is de Babbersmolen te bezichti gen. Aanmelden is verplicht via www.middendelflanddag.nl. Maximaal 20 deelnemers. sweetdeal.nl in samenwerking met Waarom meer betalen dan nodig? Profiteer van de spectaculairste aanbiedingen uit je eigen regio voor de helft van de pri js of minder. Slimme kopers schrijven zich in op www.sweetdeol.nl en slaan direct hun slag. Een sportief dagje weg, een heer lijk diner, een behandeling in je favoriete schoonheidssalon. Sweetdeal biedt ongekende kortingen, die beginnen bij een mini mum korting van 50%! Onze deals staan meestal 24 uur online. I Je kunt de koop direct sluiten via de site. Wel zo handig! I Iedere dag schotelen wij je een nieuwe, verrassende aanbieding voor. Houd de site goed in de gaten en profiteer meteen!

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 20