Gemeenteberichten Mededelingen en bekendmakingen vervolg <D Overig (vervolg) yliïTf»»» gemeente Schiedam Bijverdienste tot meer dan 1300,-* NETTE MEDEWERKSTER een REGIODISTRIBUTEUR rïiA OMERAV 13 JUNI 2012-PAGINA 5 Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw V. Kramer (DCMR, 010 - 246 86 73). Deze kennisgeving is ook geplaatst op www.dcmr.nl. Financiële dekking De financiële dekking wordt voor het grootste gedeelte verkregen uit (verschuivingen binnen) de bestaande begroting van de gemeente, bijdragen van partnerorganisaties en middelen die reeds beschikbaar gesteld waren voor het WAP 2009 - 2011. Voor 2014 en 2015 moet in de gemeentelijke begroting nog een bedrag van circa 100.000 euro per jaar gevonden worden. Ook kan het zijn dat het grote bedrag dat de gemeente voor 2013 en verder moet bezuinigen invloed heeft op het WAP. Ter inzage Het concept Wijkactieprogramma Oost 2012 - 2015 ligt vanaf woensdag 13 juni tot en met dinsdag 31 juli 2012 ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket) in het Stadskantoor. Tevens is het concept Wijkactieprogramma in te zien op de website www.schiedam.nl door achtereenvolgens de rubrieken 'Gemeente' en 'Bekendmakin gen' aan te klikken. Voor meer informatie kunt u ook contact opnemen met mevrouw U. Rutten (wijkprocesmanager Oost), telefonisch via 14 010 of per e-mail via contact® schiedam.nl.1 Wet algemene bepalingen omgevingsrecht; algemene kennisgeving Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam hebben op grond van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) op 22 november 2011 een aanvraag ontvangen van Koninklijke Distilleerderij M. Dirkzwager B.V. voor de inrichting aan de Noordvest 23 te Schiedam. De vergunning is aangevraagd voor het veranderen van de inrichting inzake de afbouw van het productieproces in het kader van de verhuizing naar een andere vestiging van Dirkzwager in Nederland alsmede het overblijven van een kantoor en presentatieruimte met daarin een kolengestookté distilleeropstelling. Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam hebben besloten de ver gunning te verlenen. U kunt de beschikking en overige van belang zijnde stukken van 14 juni tot en met 25 juli 2012 op werkdagen van 08.30 tot 16.00 uur inzien bij de DCMR Milieudienst Rijn mond, Parallelweg 1 te Schiedam (buiten en na deze periode uitsluitend na telefonische afspraak: 010 - 246 86 21). De commissies vergaderen De commissie Samenleving en Bestuur vergadert op maandag 18 juni over o.a. de Wijkactieprogramma's (West en Nieuwland), het beleidsplan schuldhulpverlening, de werkgroep onderzoek bestuurlijke uitgaven, de inventarisatie sociaal domein en het Zienswijzendocument metropoolregio. De commissie Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer vergadert op dinsdag 19 juni en woensdag 20 juni. Op 19 juni wordt o.a. vergaderd over de gemeentelijke ontwik- keivisie sportparken, de Ontwikkelingsvisie Binnenstad en de Woonvisie. Op 20 juni wordt o.a. vergaderd over de Programmarekening 2011 en de Zomernota. De vergaderingen vinden plaats vanaf 19.30 uur in de Aleidazaal, Stadserf 1, Schie dam. Kijk voor meer informatie en de complete "agenda's op www.schiedam.nl in het Bestuursinformatiesysteem. Wijkoverleggen Donderdag 21 juni om 19.00 uur vindt het wijkoverleg Spaland/Sveaparken plaats. Tijdens de vergadering wordt onder meer gesproken ovej; de besteding van het wijk budget. Maandag 25 juni om 19.30 uur vindt het wijkoverleg Schiedam Zuid plaats. Tijdens de vergadering wordt onder meer gesproken over de besteding van het wijkbudget. Maandag 25 juni om 20.00 uur vindt het wijkoverleg Oost plaats. Tijdens de ver gadering wordt onder andere aandacht besteed aan de verbinding die het Life College heeft met de wijk Oost. Daarnaast is er aandacht voor de ontwikkelingen in en rondom het Schieveste terrein. Kijk voor meer informatie en de complete agenda's op www.schiedam.nl in de Agenda. Lees de officiële bekendmakingen op Broodwinkel Petit lunchroom te Schiedam Brood en Broodjes, zoekt voor ±12 tot 16 uur per week een voor het bezorgen van bestellingen en het helpen in de winkel. Ben je in bezit van een eigen auto en zoek je een afwisselende job in een geze Loop dan even binnen voor meer informatie en maak een afspraak, of bel op werkdagen na 20.00 uur met 06-20575852. Leeftijd is geen beperking. Henny's Brood en Broodjes 's-Gravelandseweg 563 3119 XT Schiedam lige sfeer? Gezocht in SCHIEDAM voor de distributie van ochtend bladen (w.o. AD, Trouw en de Volkskrant) De regiodistributeur (m/v) is verantwoordelijk voor de logis tieke coördinatie van de bezorging van de ochtendbladen. Tot de werkzaamheden behoren: - de kranten in ontvangst nemen en verdelen onder de bezorgers, - zorgen voor een tijdige (na) bezorging bij abonnees en losse verkooppunten, - bijhouden van een eenvoudige administratie, - het instand houden van een goed functionerend bezorgerscorps. j Vanuit een distributie-locatie van de Persgroep Distributie vinden de werk- j zaamheden (grotendeels) plaats van maandag tot en met zaterdag tussen j 04:00 en 07:00 uur. De vergoeding is ca. 1200, per 4 weken, exclusief 140,- Premie voor Goede Bezorging. Minimum leeftijd: 30 jaar- j BSN en legitimatie verplicht. voor informatie en aanmelden: Mathenesserlaan 477 bil, Rotterdam 175.000,- k.k. Uniek pand met karakteristieke details, uitermate geschikt voor dubbele of zelfs drie-dubbele bewoning en/of extra bedrijfsruimten atelier. De woning beschikt op de derde en vierde verdieping over maar liefs drie keukens, drie badkamers en vier slaapkamers. Rubenslaan 13 te Schiedam 569.000,- k.k. Zeer fraai verbouwd en perfect onderhouden herenhuis, type twee- onder-één-kap met garage berging, gelegen op 286 rrï eigen grond. Statige uitstraling dankzij de voortuin met oprit met parkeermogelijk- j heid. De woning werd recent vergroot door middel van dakkapellen op de tweede verdieping en de verbouwing uitbreiding van de keuken. www.MakelaardijWassenaar.nl Wie is de grootste Zet je EK-foto of verhaal op www.deweekkrant.nl en maak kans op mooie prijzen, f

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 25