KOrd juni 2012 Een woning huren, hoe gaat dat in Schiedam? Zaterdag 30 juni: Open huis in Schiedam Noord Algemeen^ Woningaanboda Renovatie Van Zanten en Bosmansplein Aanvraag toeslag stuk gemakkelijker Op alle werkdagen staan tussen 08.00 uur en 11.00 uur medewerkers bij Woonplus voor u klaar. Zij kunnen u helpen bij het aanvragen van een woon- pas. Zodra u staat ingeschreven bij Woonnet Rijnmond, kunt u iedere week op twee woningen reageren. Dit kan via de website www.woonnet-rijnmond.nl of telefonisch via 088-1182100. Hoe langer u bent ingeschreven als woningzoeken de, hoe meer kans u maakt. Nieuwbouw woningen Woonplus Schiedam wijst u graag op één van de nieuwbouwcomplexen die binnen kort wordt opgeleverd: Het Kwartet. Eind augustus zijn de woningen gereed en worden ze verhuurd. Deze woningen worden in de augustus-editie van Woonnet Rijnmond geadverteerd. Voldoet u aan de voorwaarden dié voor het huren van deze woningen gelden, dan kunnen wij u misschien binnenkort feli citeren met een nieuwbouwwoning! Snel huren? Wekelijks wordt de website van Woonplus bijgewerkt met woningen die direct te huur worden aangeboden in 'de vrije huursector'. U vindt het actuele aanbod eenvoudig door op de startpagina van www.woonplus.nl de knop 'Bekijk het huuraanbod' aan te klikken. Bent u geïnteresseerd in een woning, dan kunt u reageren via het reactieformulier dat u bij de informatie over de woning vindt. (Klik hiervoor op de knop 'reageer'.) Vul het formulier volledig in om kans te maken op de woning. U heeft geen woonpas nodig. Via loting wordt bepaald wie de woning krijgt aangeboden. Iedereen die heeft gereageerd krijgt per email bericht over de uitslag. Belangrijk: IB60-formulier Woonplus controleert of uw inkomen vol- - doet aan de inkomenseis aan de hand van een 1B-60 formulier'. Zonder dit formulier kan Woonplus u de woning niet toewijzen. U kunt dit formulier aanvragen bij de belasting dienst. Het duurt ongeveer 10 dagen voor u het formulier ontvangt. U kunt het ook ophalen bij het Belastingkantoor in uw woonplaats, u krijgt het dan meteen mee. Een groene omgeving met alle voorzieningen Woonplus zet met trots de deuren open van enkele woningen in Schiedam Noord. Wij begroeten u graag op zaterdag 30 juni tussen 11.00 en 13.00 uur in de woningen aan het Bachplein 503 en 107, Lisztplein 52 en Schubertplein 39. Ook kunt u tijdens het Open Huis andere woningen in deze omgeving bezichtigen, die wellicht beter bij u passen. De appartementen liggen in een mooie groene omgeving. Vanuit de prachtige en trees van deze complexen loopt u via een wandelpromenade langs de appartementen en de binnentuinen in enkele minuten naar het winkelcentrum. Ook voorzieningen als scholen, gezondheidscentra, sportscholen, de bibliotheek en openbaar vervoer liggen op loopafstand. Een betaalbaar huis zonder poespas U kunt kiezen voor een geheel gerenoveerde woning of een standaardwoning die u naar eigen inzicht opknapt. Woonplus heeft hier voor exclusieve pakketten ontwikkeld. Het opknappen van de keuken, douche en/of het toilet wordt verwerkt in de aankoopprijs, zodat het totale bedrag kan worden mee genomen in de financiering. De koopsommen zijn vanaf 92.500,-. We hebben met verschillende geldverstrekkers afspraken gemaakt over een scherpe rente met uit stekende voorwaarden. De ultieme match Voor starters op de woningmarkt biedt Woonplus aantrekkelijke twee- of driekamer appartementen. Voor doorstromers of ouderen hebben we geschikte drie- of vierkamer- appartementen. Met de groene omgeving, de voorzieningen in de buurt, het openbaar vervoer, de uitvalswegen en de ligging tussen Rotterdam en Delft, zijn deze woningen zeer geschikt voor zowel forenzen als 'thuis blijvers' in Schiedam. U wordt uitgebreid geïnformeerd en rondgeleid in de woningen. Kopers die u voor waren Bent u nieuwsgierig naar de ervaring van andere kopers? Lees dan bijvoorbeeld het verhaal van mevrouw Weewer die een woning kocht aan het Bachplein op www.woonplus.nl onder'ik zoek een woning'. Wilt u meer informatie, neem dan contact op met het verkoopteam Woonplus Schiedam, via telefoonnummer (010) 2054 382. Dit voorjaar ontvingen de 'bewoners van vier flats, aan het Cornelia van Zantenplein en Henriette Bosmansplein in Groenoord, een aanbieding voor een renovatie van de keuken, badkamer en het toilet. Hierop is door 87% van de bewoners met enthousiasme gereageerd, waardoor de renovatie kan doorgaan. Alle badkamers, toiletten en keukens van deze complexen die ouder zijn dan tien jaar, komen in aanmerking v.oor renovatie. Het uitvoerende bedrijf, Van Wijnen Stolwijk, zal de betrokken huurders voor de grote vakantie benaderen voor een afspraak om de werkzaamheden en de planning te bespreken. Als de werk zaamheden volgens de planning verlopen, is de renovatie op 1 december afgerond. Miljoenen Nederlanders die voor volgend jaar weer een toeslag willen aanvragen bij de Belastingdienst, krijgen het een stuk makkelijker. Een nieuwe website, mijn.toeslagen.nl, moet veel formulieren- werk besparen. Voor de vier verschillende toeslagen die de Belastingdienst uitkeert (zorgtoeslag, huurtoeslag, kinderopvang- toeslag en kindgebonden budget) moesten tot nu toe vier verschillende formulieren gedownload en ingevuld worden via internet. Voor een latere wijziging in het inkomen of een ander gegeven moest in het ergste geval vier keer het hele formulier opnieuw worden ingevuld. Met de nieuwe website is dit een stuk gemakkelijker geworden. Openingstijden kantoor Woonplus Schiedam Ons kantoor is op maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 11.00 uur geopend. U kunt ons dan telefonisch bereiken of vragen stellen bij onze balie. Vanaf 12.00 uur is ons kantoor alleen op afspraak geopend. Website Al onze informatie is ook terug te vinden op onze website www.woonplus.nl. Informatie die 24 uur per dag, 7 dagen per week in te zien is. Telefonische bereikbaarheid Woonplus is op werkdagen tussen 08.00 en 11.00 uur telefonisch bereikbaar via (010) 20 45 100. U kunt de volgende keuze maken: 1.Reparatieverzoeken, vragen van de huurders 2. Eindafrekening, afrekening stookkosten en/of servicekosten 3.Verhuur, huuropzegging, nieuwe woning, woonruimteverdeling 4. Vragen/meldingen over woonomgeving, vervuiling, ongedierte of overlast 5.Overige vragen Inloopspreekuur en afspraken maken Maandég t/m vrijdag is ons kantoor van 08.00 tot 11.00 uur open. U kunt dan bellen of langskomen voor vragen. Heeft u specifieke vragen of wilt u persoonlijk advies, maak dan een afspraak met ons. Afspraken worden ingepland op werkdagen tussen 12.00 en 17.00 uur. Reparatieverzoek Een reparatieverzoek kunt u maandag t/m vrijdag tussen 08.00 en 11.00 uur telefo nisch melden via nummer (010) 20 45 100, keuze 1. Maar u kunt ook via onze website www.woonplus.nl uw reparatieverzoek doen. Aan de hand van uw digitale melding, nemen wij dan contact met u op voor ver dere afhandeling. Spoedeisende reparatie- verzoeken kunt u 24 uur per dag, 7 dagen per week doen via (010) 20 45 100. Buiten kantoortijden wordt u dan doorverbonden met onze nooddienst.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 15