Maasboulevardfeest Pim! H I Lezersactie Gratis 6.7 8 juli 24e editie in de startblokken Kondig je favoriete artiest aan! MAASBOULEVARDFEEST Urker Mannen Ensemble 50% korting CD gratis Schiedam RalV RaltMackenbach Miss Montreal Heideroosjes Wolter Kroes f DeSjonnies Coronas j— Jannes Rachel Stichting Vage df l1f 'ifBii'y!ffniff yini KflLl IHgfeF Hij was de sensatie van The Voice Kids: Pim! Schiedamse Pim! En die mag natuurlijk niet ontbreken op een oer-Schiedams feestje. Zaterdag treedt hij om 13.00 uur op. Schiedam De Stichting Vage is als organisator verantwoorde lijk voor één van de leukste evenementen van het Rijn mondgebied: 't Maasboule vardfeest. De Stichting VAGE bestaat uitsluitend uit vrijwilligers. Al 24 jaar lang komen circa 20 buurtbewoners bij elkaar om Schiedam te verwennen met een groots evenement. Daarin worden zij ondersteund door circa 150 vrijwilligers, diverse sponsoren, subsidiënten, hulpdiensten en de gemeen te Schiedam. Mede dankzij de mensen van de Brand weer, Politie Rotterdam- Rijnmond, de Lichtblauwe Brigade en de medewerkers van de Gemeente Schiedam wordt werkelijk aan alles gedacht. Schiedam Sterren waren nog nooit zo dichtbij als nu op het Maas boulevardfeest. De organisatie heeft een puike wedstrijd bedacht, waanmee een wel heel bijzondere hoofdprijs is te winnen. Want wat is er mooier dan om even volop in de schijnwer pers te kunnen staan. Maak nu kans om voor 10.000 man op een podium te staan en je favoriete artiest die optreedt op het festival aan te mogen kondigen? Wat moet je doen? Maak van jezelf of van je vrienden de meest ludieke foto samen met de Maasboulevard- feestposter en zorg daarna dat je de meeste stemmen krijgt. De meest originele, gekke of bijzondere foto met de meeste stemmen mag een artiest naar eigen keuze aankondigen die komt spelen op het Maasbou levardfeest. Kijk voor meer informatie op: www.maasboulevardfeest.nl en download de poster of maak je foto met een van de straatpos ters die langs de weg staan. Een enerverend zomer- programma met klassieke composities, operawer- ken en spirituals door het unieke Urker Mannen Ensemble. De stoere zangers van dit professionele gezelschap zijn ongeëvenaard in hun genre en als geen ander in staat hun publiek te ver overen. Dit jaar vieren zij hun jubileum: 12,5 jaar waarin meer dan 600 con certen zijn gegeven, meer dan 20 DVD's en cd's op genomen zijn en waarbij het gezelschap veelvuldig op TV te zien was. Zij ga randeren een dynamische uitvoeringswijze op zeer hoog niveau. De zangers zijn opgeleid door dirigent Pieter Jan Leusink en schakelen onder zijn directie moei teloos over van het tradi tionele genre naar opera. Pianovirtuoos Jan Lense link staat bekend om zijn geweldige improvisatie talent. Hij zal het Urker Mannen Ensemble en so listen begeleiden. Sopraan Olga Zinovieva studeerde aan het Conservatorium in Moskou en maakte furore tijdens the The Classical PROMS. Bij de zomerconcerten zal Olga Zinovieva aria's vertolken uit wereldberoemde ope ra's. Maassluis Immanuëlkerk wo 11 juli 19.30 uur Zwijndrecht Oude Kerk za 25 augustus 19.30 uur Via deze krant ontvangt u 50% KORTING gratis CD! U betaalt geen €40,- per kaart, maar slechts €20,- per kaart. Bestellen: www.pieterjanleusink.nl (gebruik actiecode ZZ55 Via: 0900-8191* o.v.v. actiecode ZZ55 of op ver toon van deze bon aan de kassa in de kerk (n.v.t. op reeds gekochte kaarten/ *45 cpml prijzen excl. ver zend en adminkosten) Rabobank Van de redactie Schiedam Dit jaar vindt de 24ste editie van het Maasbou levardfeest plaats, dit keer van vrijdag 6 tot en met zondag 8 juli. Alles is inmiddels in kannen en kruiken en we hopen natuurlijk op schiterend weer. Het gratis feest, oor spronkelijk voor en door Gorzenezen maar inmiddels bekend tot ver over de stadsgrenzen, is een begrip in Schiedam en wijde omgeving, zit boordevol muziek, sport, theater, kinderactiviteiten en natuurlijk gezelligheid. Met meer dan 40.000 bezoekers op de meest unieke locatie in Schiedam, geheel gedragen door een kleine 150 vrijwilligers, belooft het ook dit jaar weer een gaaf feest te worden. Vrijdag 6 juli Vrijdag 6 juli wordt het feest rond 19.00 uur officieel geopend door burgemeester Leemhuis, waarna de Fab Five (Schiedamse versie van The Beatles) deze editie muzikaal openen. Voor de goede orde: ze doen de legendarische Beat les niet na, maar spelen wel de beste nummer van de famous Fab Four. Om 21.00 uur neemt niemand minder dan Eén van de grote publiekstrekkers dit jaar is Miss Montreal. Zal zij het bekende 'Just a flirt' ook zingen? Vast wel! Maar er is nog veel meer te doen aan de Maasboulevard. FOTO: PR Miss Montreal het stokje over, gevolgd door de Corona's. De gehele avond is er kermis en de bekende Blue Power attractie. Zaterdagmiddag Zaterdagmiddag wordt het feest met Voice-sensatie Pim Kouwenhoven om 13.00 uur, gevolgd door zangeres Rachel en tenslotte tapkoning Ralf Mackenbach omstreeks 14.30 uur. Natuurlijk kan er die middag gestruind worden over de markt, een bezoek worden gebracht aan het kinderdorp en is er poppen- en straatthea ter. Ook circusschool Hannes en Co laat zich weer van zijn beste kant zien. Zondag Artiesten die zondag veel opzien gaan baren zijn Wolter Kroes (15.00 uur) en Jannes. Maar natuurlijk maken de Sjonnies er ook weer een compleet feest van aan het water vanaf 17.00 uur. Over het programma van de zaterdagavond leest u elders op deze pagina. Wie het complete program ma na wil kijken, kan dat doen op www.maasboule- vardfeest.nl. Ook wordt er door de organisatie druk getwitterd: @mb/eest. M

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 31