iitór, maar matieve route UITVERKOOP 20-50% KORTING PIET LAP KU INST^ü^BTTT Argos Kennis Auiard Klus je groen deze zomer en scoor een gratis strandbal! Zwembad Zuid dicht in de zomer Uit eten in eigen huis Tentoonstelling over Piet en Ida Sanders VOORJAAR- EN ZOMERCOLLECTIE HERENMODE DE LOPER LVLAARDINGEN /77 Na 82 jaar gaat Van der Vlerk ff Juweliers met pensioen Coatte© pf|]So NLUrjvan der Vlerk /77 Zilveren en verzilverde cadeau-artikelen van qIqj. vlerk woensdag 27 juni 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 3 Elke week een leestip op onze website Ruud Aret en Gerben de Bruijn van boekhandel Post Scriptum schrij ven elke week een recensie over een boek dat ze gelezen hebben en voorzien het meteen van een cijfer! www.nieuwestadsblad.nl Tweet van de Week @ThSchoenmakers tweetL 'Heenweg vier stukgewaaide pa raplus in afvalbak op Stadserf. Terugweg: vijf' (red: herfst in juni) Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur Behandeling volgens afspraak Tandprothetische Praktijk Veringmeier Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hol van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.Mikgebitsehiedam.nl r Kijk ook op: deweekkrant.nl Kijk verderop in deze krant Recyclen doen we samen BMSEI3 Schiedam Zowel het binnen- als bui tenbad van Zwembad Zuid zijn van 9 juli tot en met 19 augustus gesloten wegens werkzaamheden die niet kunnen wachten tot de gro te renovatie in de zomer van 2013. De renovatie is nood zakelijk om zwembad Zuid voor nog eens 10 jaar open te kunnen houden. Er is gekozen om de werk zaamheden in de zomer maanden uit te voeren omdat de gebruikers in deze perio de de minste hinder onder vinden. De werkzaamheden bestaan uit onder andere be- tonherstel, herstel van voeg en tegelwerk in beide baden, herstel van defect tegelwerk van wanden en vloeren in het droge gedeelte, vastzetten en plaatselijk herstel van houten geveldelen en onderhoud aan enkele installaties. Schiedam De brasserie van zorgcen trum Fran<p ois Haverschmidt organiseert zaterdag 30 juni 'Francois Culinair'. De koks van het zorgcentrum be reiden op deze middag een heerlijk diner voor bewoners, hun familieleden en omwo nenden uit de wijk. Geïnteresseerden zijn vanaf 11.30 uur welkom in de bras serie, het diner begint om 12.15 uur in Francois Ha verschmidt aan de Willem de Zwijgerlaan 35. Het menu bestaat uit vier gangen met koffie en een bonbon toe. Bewoners be talen 12,50 voor het diner. Familieleden kunnen voor 19,50 aanschuiven. Reserve ren is gewenst via nummer 010 - 409 13 33. Schiedam Ter gelegenheid van de 100e verjaardag van Piet Sanders en ter nagedachtenis aan zijn echtgenote Ida presen teert het Stedelijk Museum Schiedam vanaf 30 juni de tentoonstelling Piet en Ida Sanders. Een Leven met Kunst. Deze omvat een se lectie van ruim honderd wer ken die in het huis van het echtpaar Sanders aanwezig waren en een selectie van de kunstwerken die zij aan het Stedelijk Museum Schiedam hebben geschonken. Op deze wijze toont het museum zijn dankbaarheid voor de schen kingen die het museum in de afgelopen decennia in ont vangst heeft mogen nemen en de belangrijke rol die Piet Sanders vanaf het begin van de jaren 1950 in het Stede lijk Museum Schiedam heeft gespeeld. Het project 'Mobiliteit bij kwetsbare ouderen' van Andrea v.d. Dool, Nathalie Balaguer en Pascal van Gooi heeft de Argos Kennis Award gewonnen. Het project werd tot win naar gekozen door de 150 deelnemers aan het eerste Ken nispodium, dat donderdag plaatsvond. De winnaars won nen 1000 euro om het project verder uit te werken. FOTO: PR Zwakke kades De komende jaren trekt de gemeente geld en tijd uit om de zwakke kades van de Lange Haven weer in topconditie te krijgen. De kademuren ziin onder meer door zwaar verkeer flinkt verzakt. Dat betekent dat ook de Gondel vaart in 2013 en mis schien zelfs in 2014 over de nieuwe alter natieve route vaart. gen. „Normaal gesproken heb ben we altijd zo'n 320 bootjes in de haven, dat kan nu niet", zegt Eikenbroek. „De kademuren zijn op de nieuwe locatie lager dan aan de Lange Haven en dan zou je als bezoeker niks van de Gondelvaart zien. Daarom kun nen we dit jaar maar maximaal 200 bootjes faciliteren." De Gondelvaart zal dit jaar ove rigens ook pontons in het water krijgen met daarop artiesten. Wie dat zullen zijn, laat Eiken broek nog even in het midden. „Houd daarvoor maar goed deze krant in de gaten." Alle gouden ringen, gezet met briljanten en/of andere edelstenen in vele prijsklassen van 100- tot 10.000,-, voor de Broersvest 68-70 3112 DG Schiedam WWW.VANDERVLERKJUWELIERS.nl Keuze uit een veelzijdige collectie. UITGAAN Prijsmogelijkheden vanaf €35,- IBM^I Broersvest 68-70 3112 DG Schiedam WWW.VANDERVLERKJUWELIERS.nl Een veelheid aan leuke cadeau-artikelen in zilver en verzilverd voor

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 3