T m Gratis parkeren op koopzondagen ircido 5 i l-o org £asiIs. www.schiedamcentrum.nl Schiedam centrum Gezellig winkelen in ons historisch centrum Koopzondag 1 juli 12.00 - 17.00 uur Dog Day m.m.v. Martin Gaus Land van Belofte Zoveel mogelijk Chihuahua s bij elkaar op het podium Dykstal Schoenen Broersvest 135 Schiedam Altijd actueel: de weekkrant.nl De Violier De Akkers en de Velden Dinsdag 3 juli, vanaf 18.00 uur. In augustus geen inzameling Vereniging Milieudefensie KNNV de Boshoek Botenbuurt en Feministenbuurt (Woudhoek) Geen inzameling in juli en augustus SC Spaland Vlinderhoven en de Gaarden Geen inzameling in juli en augustus Arbeidscentrum de Boei Vogelbuurt, Hooilanden en Ketheldorp Geen inzameling in juli en augustus Heeft u grofvuil? Breng het naar het afvalbrengstation of laat het gratis door IRADO ophalen. Heeft u puin? Koop dan een Big Bag! Kijk voor meer informatie op www.irado.nl of bel met onze klantenservice 010-262 1000. NIEUW- Arbeidscentrum de Boei LAND Tussen Burg. van Haarenlaan, Parkweg, Noordvestsingel en Nieuwe Damlaan Geen inzameling in juli en augustus Arbeidscentrum de Boei Tussen Burg. Van Haarenlaan, Nieuwe Damlaan, Vlaardingerdijk en Troelstralaan Geen inzameling in juli en augustus Arbeidscentrum de Boei Tussen Burg. van Haarenlaan, Parkweg, Noordvestsingel en 's Gravelandseweg en omgeving Delflandseweg Geen inzameling in juli en augustus WEST Annie MG Schmidtschool Tussen Aleidastraat, Westfrankelandsestraat, Nieuwe Haven en Burg. Knappertlaan Geen inzameling in juli en augustus St. Jozefschool De Plantage en tussen Burg. Knappertlaan, Nieuwe Haven, Westerkade, Prins Bernardlaan en Penninglaan Geen inzameling in juli Woensdag 23 augustus, vanaf 18.00 uur ZUID Sint Willibrordusschool Tussen Rozenburgsestraat, Nieuwe Maasstraat, Lekstraat en Maasboulevard Woensdag 4 juli, vanaf 18.00 uur In augustus geen inzameling CKV ODI Omgeving Rozenburgsestraat, Nieuwe Maasstraat, Lekstraat, Hoofdstraat en Willemskade Geen inzameling in juli en augustus NV IRADO Fokkerstraat 550 3125 BE Schiedam telefoon 010-262 1000 e-mail info@irado.nl www.irado.nl Compleet naar wens SCHOENEN Middagprogramma met demonstratie Politiehonden. Honden paraderen met hun baasje over de speciale dogwalk. Er zijn leuke prijzen te winnen. Agenda: Zaterdag 30 juni: optreden in de binnenstad van Yes-R, Wesley Klein en Musa Zondag 1 juli: zondagsmarkt Broersveld en Lange Kerkstraat - kinderattracties Nieuwe Passage: Leuke workshop Kinder coctailkar en Bananamama Muziek en Poëzie aan de Schie Restaurant Asher, Hoogstraat v.a 14.00 uur in de parkeervakken in het centrum in de parkeergarage van de Nieuwe Passage ABC garage 1e uur gratis

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 7