Van de lezer Extra zorg, extra werk! 1.95 39.95 I l Prachtig Spaland in Schiedam Sympathieke actie in Svea Record chihuahua's net niet verbroken /MM /*f£T feu? Magere Speklappen kilo 5.95 Verse Worst kilo 4.95 Schoude karbonac >r- ie Verse Spareribs Paarden Kogelbiefstuk kilo 8-95 LEKKER VOORDELIG! ZOMERPAKKET s. HBO-V'ers Jk Schiedammers slechte betalers Oranjeleed www.vleeschhouwerii.nl I Hollandse Kipfilet kiio 5.50 Varken- kilo slappen Alle soorten Gehakt .95 kiio 4.95 Heerlijk gekruid kilo 5.95 2 kilo 1 naturel of gemarineerd kilo 7.98 2kilo 1 2-50 Botermals Rosbief - Fricandeau Beenham Salade naar keuze samen C AH 400 gram 9iUU Speklapjes Hamburgers Schouderkarbonade Kippenpoten Varkenslappen Verse Worst Shoarmavlees Gehakt H.O.H. 8 kilo samen voor ER BÉ Afgelopen zondag krioelde het in de Schiedamse binnenstad van de leuke lieve kleine hond jes, Chihuahua's, uiteraard vergezeld van veelal modieus uitgedoste trotse eigenaren en eigenaressen. Deze koopzon dag stond in de belangstelling vanwege de tweede DOG DAY die het centrummanage ment organiseerde. Op het Land van Belofte, stonden een aantal kraampjes die allemaal iets hadden met dieren in het bijzonder honden, handelaren uit alle delen van het land. Ook de bezoekers kwamen overal vandaan. Martin Gaus die geassisteerd werd door pre sentator Ruud van der Heijden zorgden voor leuk, gezellig en professioneel commentaar. Er waren om 14.00 uur maar liefst 135 Chihuahua's aan meldingen binnen. Zij 'zouden om kwart voor 4 het podium opkomen. Doordat er fikse buien werden voorspeld, be sloot de organisatie' het tijdstip van de Chihuahua's met een uur te vervroegen. Dat is dan ook enkele keren omgeroepen. Helaas kwam de regen met bakken uit de hemel vallen. Van de 135 aanmeldingen lie pen 107 Chihuahua's over de dogwalk. Helaas niet genoeg om het record dat op naam staat van Oosterhout met 123 te verbeteren. Schiedam Mopperen op onze stad is natuurlijk makkelijk. Er mankeert genoeg en er kan van alles worden verbe terd. Verhelderend is het dan om eens een plaatje binnen te krijgen van een zeer tevreden Schiedam mer die nog kan genieten van de omgeving, zoals vaste inzender Gerhard de Kok. Hij stuurde deze foto op van een mooi stukje Spaland, onder de noemer 'Prachtige plekken in Spa land, Schiedam'. Dit is een stukje Spaland langs de kindertuinen aan de Harreweg, dat de wan delaar inderdaad de nodige rust geeft. Hier wandelen veel mensen met hun hondjes of leren kinderen de eerste keer fietsen. Ook Een fraai stukje Spaland dat ons werd opgestuurd door een enthousiaste Schiedammer. Heeft u ook een favoriet stukje waar meer mensen van móeten horen? FOTO: PR is het een geliefd oord voor skaters. Bent u misschien ook zt/n en- thouasiaste Schiedammer die werkelijk kan genieten van een mooi stukje Schiedam? Maafe en foto en laat het ons weten via: redactie.ns@whm. wegener.nl Het record chihuahua's werd in Schiedam net niet verbrok- ken afgelopen Dog Day. Toch waren er meer dan honderd chihuahua's op de rode loper. FOTO: BART BOS „Ik wilde graag mijn be wondering uitspreken voor een actie hier in Sveapar» ken. Een paar maanden geleden lag hier de ene dode eend of meerkoet na de andere op de weg. We hebben namelijk een grote weg waar alle bewoners van twee wijken in Sveapar- ken overheen moeten om De overheid stelt extra geld beschikbaar om in de ouderenzorg meer mensen aan te trekken. Argos Zorggroep gebruikt dit geld om met name zo'n 87 fte extra gediplomeerde zorgmedewerkers te werven. Daarom zoeken wij: met de ambitie om zich te specialiseren tot Verpleegkundige Gerontologie-Geriatrie binnen de oude renzorg. Wij-bieden hen de mogelijkheid de nascholing VGG te volgen bij de Hogeschool Rotterdam. Veelzijdige organisatie I Argos Zorggroep is gespecialiseerd in het verzorgen en behandelen van ouderen. Wij bieden thuiszorg, dagverzorging en dagbehandeling en hebben dertien zorg- en ver- pleegcentra in Schiedam, Vlaardingen, Maassluis, Spijkenisse, Hoogvliet, Poortugaal en Rhoon. Kies voor Argos Zorggroep! I Bij Argos Zorggroep werken maar liefst 2.500 medewerkers in ver schillende disciplines. Zij werken samen in een open en informele sfeer en bieden cliënten de best mogelijke zorg. Argos Zorggroep wil tevreden en gedreven medewerkers. Daarom zorgen we voor goede arbeidsvoorwaarden, omscholings- en doorgroeimogelijkheden en een plezierige werksfeer. Voor alle medewerkers van Argos Zorggroep geldt de CAO WT. Daarnaast kunnen medewerkers kiezen uit allerlei extra's, zoals een fietsplan en collectieve verzekeringen. Solliciteer direct! I Spreekt dit jou aan? Mail dan je motivatie en werkervaring naar: solliciteren@areoszorggroep.nl. Voor meer informatie over (werken bij) Argos Zorggroep kun je kijken OD www.argoszorggroep.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Argos naar huis te gaan. Bijna elke dag was het raak. Nu zag ik een tijdje geleden ineens van die gele borden hangen. Dat automobilisten op moesten letten en hun snelheid moesten minderen. In verband met de vogels dus. Dat vond ik nou zo'n sympha- tiek gebaar! Want om te beginnen is het natuurlijk niet echt een smake lijk gezicht al die dode beestjes, maar straks is het een kind, een hond of een kat die op straat onder een auto ligt. Misschien is het een idee voor andere wijken om ook eens aan de gemeentebei te trekken. Je ziet dat er wat aan gedaan kan worden." B. deJong Dat was de kop van een artikel in het Stadsblad afgelopen voprjaar. Ik ben het met deze op merking totaal niet eens, waarom niet? Schiedam mers zijn juist heel goede betalers, zij zijn zelfs de beste klanten die je je als bedrijf kunt voorstellen. Schiedammers zijn dit jaar wederom genegen de ge meentelijke lasten met een verhoging van 11 procent te betalen. En dat voor een niet-functionerend en corrupt gemeentelijk apparaat. Veel bedrijven zouden jaloers zijn op zo'n tariefsverhoging een dergelijk betalingsgedrag van hun afnemers. Zeg dus nooit meer dat Schiedam mers slechte betalers zijn. M. van der Nagel Wat waren in Schiedam weer veel straten leuk versierd tijdens het EK en wat was het jammergenoeg een verspilde moeite. Toch hoop ik dat we allemaal weer dé oranje slingers uit de kast trekken over 2 jaar. E. Mak Franselaan 279 - Tel. 010 - 4151581 Aanbiedingen zijn geldig van 5 juli t/m 1 augustus 2012 ALLEEN OP MAANDAG ALLEEN OP DINSDAG ALLEEN OP WOENSDAG

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 16