RabobankNieuws star ra De begeleiding om voor jezelf te beginnen. Oranjeburgh, stijlvol wonen op eigen kavel. Ons Coöperatiefonds zoekt projecten! Rabobank Rabobank Schiedam-Vlaardingen Denk jij erover om voor jezelf te beginnen? Of ken je iemand die daarover denkt? Ga dan naar www.startop.nu en meld je aan voor één van de zes gratis workshops, gegeven door de partners van Startop. Laat je begeleiden door deskundige mensen en gerenommeerde instanties. Ga jij de uitdaging aan? Bouwt u straks in herkenbare jaren 30-stijl met hedendaags comfort uw ideale woning? De mogelijkheden om in binnenstedelijk gebied zelf te kunnen bouwen zijn, zeker in de Randstad, uitzonderlijk. Onze adviseurs bekijken graag de mogelijkheden met u. Maak èen afspraak via onze website of door te bellen naar (010) 248 15 50. Rabobank Schiedam-Vlaardingen wil graag betrokken zijn bij de samenleving waar u en wij deel van uitmaken. Wij besteden daarom een deel van de winst aan projecten die van belang zijn voor de lokale gemeenschap. Om goede lokale initiatieven te ondersteunen hebben wij ons Coöperatiefonds. Kent of heeft u zelf een project in Schiedam ofVlaardingen dat in aanmerking komt voor een bijdrage uit ons Coöperatiefonds? Stuur uw complete aanvraag dan direct in! Kijk voor meer informatie over ons fonds, de gehanteerde criteria en de manier waarop u een aanvraag kunt indienen op onze website! Alle aanvragen tot €2,000,- kunnen tot 10 augustus worden ingediend om meegenomen te worden tijdens de vergadering van de adviescommissie op 27 augustus. Aanvragen boven de 2.000,- worden meegenomen naar de stemming onder onze leden in het voorjaar van 2013. Meer informatie: Tel.: (010) 248 15 15 j www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen info@schiedam-vlaardingen.rabobank.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 23