Maasboulevardfeest I I i i I Bob van Vliet in de Loke tent Voor en door Schiedammers Ralf Mackenbac Wolter Kr! Vrijdagavond om 19.00 uur gaat het los! Op vakantie? Live beelden van het feest Optredens i feestmarkt i kinderattracties i theater Meto.a. wj Schiedam Alweer voor de 24ste keer vindt van vrijdag 6 tot en met zondag 8 juli het Maasboule vardfeest plaats. Dit gratis feest heeft alles in zich voor jong en oud om gezellig met vrienden en familie langs te komen. Of alleen voor de muziek of ook voor de markt, het kinderdorp en kermis, de sportevenemen ten, het straattheater en de ge zelligheid. Er is voor iedereen wel wat te beleven. Het evenement is ooit ontstaan in de Gorzen met een voet baltoernooi en een radio en is inmiddels een bëgrip in Schie dam en omstreken. Het unieke karakter van het festival is -terug te voeren op de ongeveer 150 vrijwilligers die zorgen dat dit feest samen met de sponso ren kan plaatsvinden. Daarnaast is het het brede programma met ieder jaar weer iets nieuws dat het leuk maakt om een of drie dagen langs te komen. Grote namen dit jaar zijn Miss Montreal op vrijdagavond en Wolter Kroes, de Heideroosjes, Rachel en de Sjonnies op de andere dagen. Vrijdagavond om 19.00 uur zal burgemeester Leemhuis-Stout samen met de wethouders het feest officieel openen en de sfeer komen proeven. www.maasboulevardfeest.nl Schiedam Ras-Schiedammer Bob van Vliet van Mustang is natuurlijk ook aanwezig op het komende Maasboule vardfeest in Schiedam. Hij is niet de enige Schie- damse artiest die acté- de-presence geeft, maar mischien wel de bekendste. Bob treedt zaterdag 7 juli van 12.00 tot 12.45 uur in de Loke tent op. Onlangs vierde Bob nog een opvallend jubileum: hij zat maar liefst 55 jaar in het artiestenvak. En onlangs was hij nog te gast in Jarvenpa (Finland) waar hij een serie optredens gaf. Ook nam hij recent een nieuwe cd op over zijn mooie stad met de titel: 'Mijn Mooi Schiedam'. Hierop zijn liedjes te vinden met een jazzy stijl, over de mooiste plekjes van Schiedam. De cd is onder andere te koop bij V.V.V. Schiedam. Zaterdagmiddag om 13.00 uur nog een Schiedammer op het feest: dan staat Pim Kouwen- hoven, de sensatie van The Voice Kids op het podium en laat zijn grootste hits horen. Tienduizenden bezoekers komen jaarlijks naar de Schie- damse Maasboulevard voor het gelijknamige feest. Ook dit jaar lijken de weersvoorspellingen goed. FOTO: P. FARLA Naast de vele vrijwilli gers die wonen of hebben gewoond in Schiedam zijn ook vele sponsoren afkom stig uit de stad. En juist het samen bezig zijn met het feest maakt het bijzonder. Zo is er net als vorig jaar een samenwerking met Schiedamsche stichting Kik'r die dit jaar het eerste Lekker Fris Lounge voor jongeren (tot 16 jaar)terras inrichten. Op dit terras kun nen de jongeren lekker chillen en genieten met als doel dat gezelligheid heel goed zonder alcohol en drugs kan. Ook nieuw dit jaar is het Krasse Knarrenfeest. In de tent zullen de wat oudere Schiedam mers ontvangen worden met muziek en vermaak zodat ook deze mensen even kunnen meegenieten van het mooiste wat Schiedam heeft te bieden. Ook nieuw dit jaar is de VIP tent voor de ondernemer. In samenwerking met Open Coffee Schiedam zullen vele ondernemers kennis kunnen maken met alle facetten van het Maasboulevardfeest. Schiedam Helaas valt dit'feest in de eerste week van de vakantie, maar voor degene die er niet is maar er wel bij wil zijn zal Dubbelklik net als vorig jaar een live uitzending verzorgen op het internet en kunnen er beelden bekeken worden van huisfotograaf Pete* Farla. Foto-actie Wil je nog dichterbij komen? Dat kan! Met de ludieke fotoactie zet je jezelf op de leukste manier met de Maasboulevardposter op de foto en maak je kans om jou meest favoriete Maasboulevardartiest aan te mogen kondigen voor 10.000 mensen. Kijk gauw op de site hoe jê kans kunt maken. Familiedag Zondag de familiedag bij uitstek met het Hollandse hitfestival, het voetbal en darttoernooi en de vele buitenactiviteiten zal het net als voorgaande jaren weer een groot feest worden daar in Zuid. Nieuwsgierig naar het gehele programma? Kijk op: www.maasboulevardfeest.nl. Bob van Vliet viedere onlangs zijn 55-jarig artiestenjubi leum en trad op in Finland. Dit weekend staat hij op het Maasboulevardfeest. FOTO: PR U

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 29