Cajmjn IwriaUtvi Ovitaal jOvitaaT I KORTINGSBON! Een veel gestelde vraag... Met een druk op de knop Een praktische oplossing thuiszorgwinkel Careyn Keuzepakket Professionele zorg thuis Bewegen bij diabetes type 2 helpt! Word abonnee en profiteer van de vele voordelen! www.carevnwinkel.nl Kaart Vacatures Kijk op www. werkenbi jcarey nn I voor alle actuele vacatures! Wie is Careyn? "Wat doe je nou op zo'n dag als mede werker van een verzorging- en verpleeg- team van Careyn?" Een eenvoudig ant woord is daar niet voor, omdat het werk geen dag hetzelfde is. Dat maakt het werken in de zorg zo aantrekkelijk. De zorg bestaat uit steunkousen aan trekken, ogen druppelen, sondevoeding geven, injecties toedienen, douchen, palliatieve zorg, medicatie toedienen, luisteren, observeren, contact met ande-^ re zorgverleners, wondzorg en nog veel meer. Het leukste van de zorg bij u thuis is u op uw gemak te laten zijn. En dat u nauwelijks iets merkt van de 'zorg'. De verzorging- en verpleegteams zijn zoveel aanwezig als nodig. Niets leuker dan een tevreden klant! Mevrouw van der Hout zit naar de bingo uitzending te kijken op het beeldscherm van Careyn GezondThuis. "Mijn familie komt'regelmatig langs, maar die zijn natuurlijk niet de hele dag bij me. Daarom is het zo fijn dat ik via dit sy steem contact met hen en met Careyn kan opnemen." Careyn GezondThuis is een beeldscherm dat wordt bediend door het aan te raken en heeft een camera en interhetverbinding. U kunt contact ma ken met een verpleegkundige van Careyn en ook met uw familie en kennissen. Dankzij de beeldcommunicatie kunt u zien met wie u praat en zij zien u. "Ie dere ochtend spreek ik met iemand van Careyn die de dag met me doorneemt. Onlangs voelde ik me niet in orde en heb ik zelf contact gemaakt. Ik heb direct een goed advies van de verpleegkundige gekregen. Als het nodig was kon er ie mand langskomen. Dat vind ik een pret tig idee". Wilt u meer informatie over Careyn Ge zondThuis? Belt u dan naar Careyn Klan tenservice 088 - 123 99 88. Als u thuis extra ondersteuning nodig heeft, kunt u een beroep doen op Careyn thuisbegeleiding. Heeft u bijvoorbeeld door psychosociale of andere problemen moeite met het zelfstandig functioneren en draaiend houden van uw huishouden of careyn.nl uw gezin? Uw thuisbegeleider zorgt, samen met u en eventuele andere betrokkenen, dat uw thuissituatie weer stabiel wordt. Bel voor meer informatie met Careyn Klan tenservice 088 - 123 99 88 of kijk op www. De winkel voor nu, voor straks, voor later De thuiszorgwinkels van Vitaal hebben alles op het gebied van gezondheid, verzorging, sportzorg en mobiliteit. Van bloeddrukmeter tot borstkolf, van sta op stoel tot aangepast bestek, wij staan voor u klaar met een deskundig advies. In de thuiszorgwinkels van Vitaal kunt u hulp middelen lenen, huren of kopen. Comfort, gemak mobiliteit Uw vrijheid en zelfstandigheid wilt u MHHK zolang mogelijk behouden. Vitaal biëdt hulpmiddelen die u in het dagelijkse leven ondersteunen, u mobiel houden en u meer gemak en comfort opleveren. Krukken, rollators, rolstoelen en aangepast bestek of een wandbeugel helpen u hierbij. m besteding v?n« 50,- 10% korting op a»»es En «^korting op vertoon van deze bon én uw Careyn kaart! Als u kiest voor Careyn Zorg Thuis, wordt u zo goed mogelijk geholpen. De wijk verpleegkundige of casemanager brengt met een risicoscorekaart uw persoonlijke situatie in kaart. Zo kan zij snel zien of er problemen met uw welzijn, zorg of woonomgeving, bijvoorbeeld onder voeding. Op dit moment werkt Careyn samen met Hogeschool Rotterdam aan een methode om een kwetsbare situatie snel te constateren. Hier kan de dienstverlening dan op worden afgestemd. Heeft u een probleem en wilt u een preventief huisbezoek door een wijk verpleegkundige of casemanager van Careyn? Bel u met Careyn Klantenservice 088 - 123 99 88 voor een afspraak. Careyn geeft samen met Fysio+Fit 's-Gravezande beweegprogramma's aan mensen met diabetes en/of overgewicht. Bewegen heeft een positief effect op de glucosehuishouding en het verbetert de insulinegevoeligheid van de spieren. Het beweegprogramma bestaat onder andere uit een intake bij Caroline Hendriks, diëtiste van Careyn en een lichamelijk onderzoek door Ellen Vollering, fysiothera peut/leefstijladviseur van Fysio+Fit. Zij geven u advies over de juiste beweging en u leert alles over de relatie tussen voeding en diabetes. Aan het eind van het beweeg programma weet u hoe u uw suikerspiegel het beste onder controle kunt houden. Het bewegingsprogramma is op dinsdag en donderdagmiddag van 12.00-13.00 uur, Zandeveltplein 1 in 's-Gravenzande. Heeft u interesse of wilt u meer informatie? Dan kunt u contact opnemen met Careyn Klantenservice 088 - 123 99 88. Voordelig erop uit U kunt voordelig naar concerten, musicals, sauna of pretparken. U kunt zelfs een voor delige vakantie boeken, eventueel met zorg. Cursussen en workshops Van EHBO tot leren masseren. Van babymas sage tot reanimatie. Van voetreflexmassage tot T'ai Chi Tao en nog veel meer. Direct voordeel op gemaksdiensten Als het allemaal niet zo makkelijk meer gaat, kunt u gebruik maken van verschil lende diensten zoals klussen, maaltijden, audicien, opticien, grote schoonmaak, kapper, pedicure en veel meer. Voor de zekerheid Voel u veilig thuis met Personenalarmering, GezondThuis, beveiliging van uw woning en (zorg)verzekeri ngen Gratis Zorg Rechtsbijstand Als abonnee bent u automatisch verzekerd van rechtshulp bij geschillen rond de zorg, zoals conflicten met een verzekeraar, instelling, leverancier of zorgverlener. U helpt mee aan betere en toegankelijke zorg voor iedereen Met uw jaarlijkse bijdrage helpt u mee aan een (nog) betere zorgverlening van Careyn die voor iedereen toegankelijk is. Kaartnummer Geldig tot Careyn Ouder kind Vitaal verkoopt ook artikelen voor moeder en kind. Bij ons vindt u bijvoorbeeld al les wat u nodig heeft voor het geven van borstvoeding. U kunt bij Vitaal borstkolven en babyweegschalen huren. Korting voor Careyn abonnees Op vertoon van uw Careyn kaart krijgt'' u 10% korting op verkoopartikelen, uitgezonderd andere kortingsacties. Meer informatie? Kijkt u voor meer informatie op www.vitaal.nl of belt u naar Vitaal 088 - 0 300 500. Word vóór 28 augustus 2012 abonnee van Careyn Keuzepakket en ontvang een Roompot vakantiecheque t.w.v. €100,-! U betaalt voor 2012 slechts 19,- (bij automatische incasso of iDEAL). Ga voor informatie en aanmelding naar www.careynwinkel.nl Careyn is een actieve maatschappelijke onderneming, die mensen verbindt. Careyn staat voor vitaliteit, levendigheid en goede zorg in elke wijk, buurt of woongemeenschap en stimuleert zelfredzaamheid en eigen regie. Als het nodig is, staat Careyn klaar als betrokken partner met producten en diensten op het gebied van welzijn, wonen en zorg voor iedereen: jong en oud, gezond of kwetsbaar. Daarbij onderscheidt Careyn zich met een persoonlijke manier van werken, altijd dichtbij de klant. Voor vragen kunt u contact opnemen met Careyn Klantenservice 088 - 123 99 88.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 31