Snel afslanken met Zeewier Spieringshoek feliciteert de geslaagden 2012 ilSg Spieringshoek SchatEiland Zeumeren 4 3: Een hele dag samen spelen met korting De school waar je gezien wordt! Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 4 juli 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 39 Advertorial Begin de dag met een Zee wier Eiwitshake en u gaat afslanken als nooit tevoren! Met deze shake, die de stofwisseling stimuleert en een ongelofelijk eetlustrem- mend effect heeft, is er nu eindelijk een slankkuur ontwikkeld die ervoor zorgt dat het nu wel gaat lukken om blijvend slank te worden. Zeewier Eiwitshakes zijn dé oplossing in de strijd tegen overgewicht en vastzittend vet. Deze super afslankkuur is een echte rage aan het worden en is nu al het meest verkochte afslankproduct 'van Neder land! Het geheim van het suc ces: als u een normaal dieet volgt en veel minder gaat eten, schakelt uw lichaam automa tisch over op een veel tragere vetverbranding. Ook met nor male eiwitshakes, die op zich prima werken, is dat precies hetzelfde. Deze 'valkuil' is na jarenlang onderzoek op een sublieme manier ondervan gen met 1 simpele ingreep. Aan normale eiwitshakes werd een cocktail toegevoegd van zeewier en algen. Deze zeer effectieve ingrediënten staan al sinds tijden bekend om hun afslankende werking. Zo ontstond een fenomenale afslankkuur die onlangs werd gekozen door consumenten als beste afslankproduct van dit moment. Met deze ijzersterke 'vetver- nietiger' is er echt geen excuus meer en is er het meest doel treffende wapen tegen vastzit- WHtVMOTtlNE-KIlP-UttMIA (HIOMUA-SPIRUIINA Ultieme 'vetvernietiger waar Nederland op heeft gewacht Win kaarten voor de GAMMA RACING DAY op het TT Circuit Assen 2 Paddock f kaarten 5 AUGUSTUS 2012 TTCIRCUIT ASSEN J, ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie tend vet gecreëerd dat er ooit was! Het werkt heel simpel: tweemaal per dag neemt u een overheerlijke Zeewier Eiwits hake met vanillesmaak. Deze shake bevat een hoge dosering alginaat. Deze stof zorgt ervoor dat we tot wel 75% minder vet opnemen! Tevens verandert alginaat in de zure omgeving van de maag in een opzwel lende gel. Dit creëert een on gelofelijk vol gevoel zodat je jezelf bijna moet dwingen om te eten. En dat terwijl je nau welijks calorieën binnen krijgt! De zeewier, kelp en algen zul len je vetstofwisseling en ener gieniveau een waanzinnige 'turbo-boost' geven, zodat je al je vet uit je 'probleemgebieden' moeiteloos gaat verbranden! Je lichaam is nu werkelijk veranderd in een echte 'vet- verbrandingsmachine' Zeewier Eiwitshakes zijn ef fectiever dan alle huidige af slankmiddelen op de markt. Er zijn tal van producten die gewichtsverlies beloven, maar alleen van deze fenomenale Zeewier Eiwitshakes is keihard aangetoond dat u er daadwer kelijk van afvalt! Het afslank product dat alle afslankrecords gaat verslaan is nu eindelijk overal verkrijgbaar! Aanbieding Zeewier Eiwitshakes zijn ver krijgbaar bij alle reform-, en (G&W-) gezondheidswinkels, bij de betere drogist en natuur lijk op www.natusor.nl. De adviesverkoopprijs voor 1 pot met 18 overheerlijke shakes is nu tijdelijk verlaagd van 39,95 naar slechts 29,95! Lezersactie Wil het maar niet echt zo meren? Geen probleem, bij SchatEiland Zeumeren in Voorthuizen, gelegen tussen Amersfoort en Apeldoorn, is het altijd zomer. SchatEiland Zeumeren is het grootste overdekte avonturenparadijs van Nederland (ruim 5.500 m2). In een sfeervolle locatie aan het water voert SchatEi land Zeumeren je terug naar een tijd van zeevaart, onbe woonde eilanden, verborgen schattén en piraterij. Kinderen tot 12 jaar kun nen urenlang spelen en ontdekken, klimmen én klauteren, schatgraven met de kapitein, goudzoeken, springen en glijden, schie ten met kanonnen, «bootjes besturen en nog veel meer. Weer of geen weer... geniet van het eilandgevoel. Door de ruime opzet, de prettige akoestiek, de vele planten en de juiste lichtinval in het gebouw waan je je voortdurend op een zonovergoten eiland. Naast het grote overdekte gedeelte van het avonturenparadijs is er ook een ruim buitenterras met zon neweide, zandstrand en enkele buitenattracties. Profiteer nu van een speciale korting. Knip dit artikel uit, ga met vier personen naar SchatEiland Zeumeren en betaal aan de kassa slechts voor drie personen. De actie geldt in de maanden juli, augus tus en sëptember. In juli en au gustus is het avonturenparadijs elke dag geopend. In september alleen in de weekenden en op woensdag- en vrijdagmiddag. De actie is niet geldig in combi natie met andere acties, kortin gen of arrangementen. Geslaagden havo 5 Nabyl Abrar, Iris Baaima, Matthijs van Baarlen, Sjoerd Baartmans, Jay Baron Tamayo, David Belig, Debora Beltman, Sebastiaan van den Berg, Lucia Berkovig, Yente Bijloo, Marvin Boon, Mike Bronk, Michiel Brouwer, Thom de Bruin, Léon Brussé, Pim Buckers, Jessy van der Burg, Joukje Cats, Baki Qmtay, Britt van Dijk, Vincent van Dijkhuizen,, Özge Dogan, Robbert Domée, Casper Donkervoort, Felix de Dreu, Jeroen Droppert, Laura Duifhuizen, Jesse den Dunnen, Ken Franken, Laura Frederik, John Frederik, Kenney Gerrets, Laurence Gijsen, Mathilde Glavimans, Zoë Goeders, Gwen van der Graaf, Chevaughn Griep,. Freddy de Groot, Jeffrey van Hamburg, Bob van Harmeien, Faralda Hendrickx, Dustin den Herder, Maaike van Hilst, Jill van der Hoeven, Bobby Hofman, Wendy van der Houwen, Lauriane Jagt, Donny Jansen, Jamey-Lee Jansen, Daan Juistenga, Loena Kalkman, Haris Karakaruk, Irem Karaku, Eva Keemink, Denise de Kievith, Kirsten Klepke, Jayjay Koevermans, Chadin de Kok, Chantal de Koning, Emile Korver, Maarten Korving, Tim Koster, Bas Kramer, Judith Kreuger, Elise 't Lam, Sander van der Linden, Sven Lispet, Lotte van der Maarel, Tom Maarleveld, Raquel Macedo Baptista, Rob van der Meer, Eva Metaal, Roos Mooyman, Vinnie Moscou, Eleonora Mulder, Danique van Nieuwenburg, Davey Nijland, Marloes Olsthoorn, Lysanne On'stenk, Jim van Pelt, Mike van Pelt, Felicia Pereira, Bente Petersen, Renée van der Plas, Jasper Plugge, Erik Prjadka, Fleur de Raaij, Ravi Ramcharan, Rosanne Reckweg, Rianne van der Ree, Lotte Rietveldt, Casper de Rooij, Milan de Ruiter, Alissa Schutten, Tom Schuurmans, Dipak Shankar, Jenny Simpeh, Laura de Smalen, Sissie van Snek, Jasper Sprang, Melissa van der Stek, Nick van der Stoel, Merel Thomassen, Sümeyye Uysal, Lonneke van der Velden, Sascha Veldmeijer, Maarten Verhart, Anne Vermeer, Aranca Verver, Nadia van Vliet, Nicolette Vollering, Heen Waardenburg, Kees van de Watering, Floris Weij, Saskia van Wieringen, Christian Wijker, Joey Wolzak, Selena Zwang. Geslaagden vwo Minke van Aalst, Mirjam Aarts, Dennis Ahmic, Emmy Amsterdam, Lennard Angus, Asli Aydogdu, Emily Baartmans, Mark Bastiaanse, Floor van Beek, Pavle Belig, Dion van Berkel, Jarno Bierhoff, Mark Bierhuizen, Jeffrey Blokzijl, Anne de Boer, Ruben Boks, Shanice Boon, Myrna Bootsma, Coen Borsboom, Nikki van Broekhoven, Juriaan Buckers, Denise van Buijtenen, Karlijn Bulder, Jennifer van der Burg, Nanette Burger, Kasper Caton," Mevlüt Celik, Ji Yan Chan, Burak Dogan, Davi van Dorp, Ana DuSkov, Kasper Eekhout, Floris Egbers, Damiën Eiff, Cas van Eijk, Daphne Geers, Niels Goos, Jeffrey de Groot, Aslihan GülSen, Mariëlle de Haan, Ilse Ham, Simone Ham, Esmeralda Harris-Mostert, Marwan El Hasnaoui, Staffan Hengst, Elmy van der Hoek, Roos Hoeksema, Matthias Hoendermis, Quinten van 't Hof, Bob van de Hulst, Cees Janse, Doris Janssen, Marit Jaspers, Ebru Karagöz, Roy van den Kerkhoff, Arian Khoshchin, Zübeyr Kilci, Evelyne Klaassen, Carmen Kleinherenbrink, Michelle van Kluijven, Renée Koevermans, Daphne Kok, Izzy Kreuk, Casper Kuipers, Tessa Lansbergen, Liza Lenti, Suzanne Louis, Jurriaan Louwen, Casper Mathijssen, Bart Meere, Christiaan olde Meierink, Daniëlle van Mil, Fatima El Mimouni, Michelle de Nie, Pam van Nieuwenhuize, Djoeke Oeij, Jasper Oosterhof, Nino Oostrom, Winant van Os, Roel Peeters, Jessica Polak, Cynthia Polak, Tess Poot, Dave Reid, Vénice van Rhijn, Jeffrey Riesmeijer, Nina de Rijke, Mitchel Rook, Roxan Rorije, Yara de Rouw, Sophie Ruijgrok,-Jaimy van Rumpt, Roosmarijn Ruseier, Djamilla Saris, Magda Schneider, Anne-Fleur Schneider, Zoë Sie, Frank Smitskamp, Melissa Sparreboom, Leanne van der Struis, Naomi Uwugiaren, Thomas Veenema, Koen Veld, Wijnand van der Velden, Fabian van der Velden, Olmo Verhagen, Thomas Verschoor, Joost. Vervaet, Laura van Vliet, Jesse Voorburgh, Kelsey Voorburgh, Jurmy van der Wal, Alex Walinga, Tessa Warendorff, Marjolein Weergang, Joyce Wetsteijn, Ellyne Wieringa, Floris de Winter, Amber Woutersen, Jip Zonneveld,

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 39