omgeving anaal blauw m SUNSALE l^y IMST^i^BTT IN Zomerfeest Tegen beloning handmicrofoon terugbrengen Meld schade ziekenhuis terrein Presentatie biografie Cornelis Haga sp- Na 82 jaar gaat Van der Vlerk naafpo ifA Van der Vlerk PAUL BERG Kijk ook op: deweekkrant.nl yrrr Blijvend 50% korting op alle unieke zilveren sieraden Van der Vlerk woensdag 4 juli 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 3 Elke week een leestip op onze website Ruud Aret en Gerben de Bruijn van boekhandel Post Scriptum schrij ven elke week een recensie over een boek dat ze gelezen hebben en •voorzien het meteen van een cijfer! www.nieuwestadsblad.nl Tweet van de week Marjan de Jong tweet: 'En zo zit ik ineens ifï de ze tels vd raad omdat Hagazaal te klein bleek voor Maarten van Rossum in #schiedam' (Retweeted by Herman Kriek) opent gebieden. FOTO: FLASHPHOTO NL frarood camera's. Binnen een seconde registreert de computer de kentekengegevens en verge lijkt die met opsporingssites. En halen zo bestuurders eruit die nog een boete of straf 'open' hebben staan. „Als het rode lampje oplicht staan, 500 meter verder, motoragenten klaar om de verdachte wagen af te voeren naar het commandocentrum. Niemand ontsnapt", vertelt de agent in het Kenteken Registra tiebusje waardoor niet-schuldi- ge automobilisten gewoon door kunnen rijden en lekker met rust worden gelaten. Greep uit resultaten Bij de grootschalige actie zijn twee hen nepkwekerijen opge rold, een tiental wo ningen bezocht met overbewoning en 14 slachtoffers van wo ninginbraak bezocht. Buiten werden ruim 2000 auto's gefotogra feerd en gecontroleerd op snelheid waarbij ruim 250 overtredin gen werden vastge steld. De kinderen van Mundo en basisschool 't Meesterwerk heb ben afgelopen vrijdag een zomerfeest gevierd in Nieuwland. De ouders en actieve wijkbewoners hadden voor heerlijke hapjes gezorgd, voor de kinderen was er een springkussen, ballenbad en heuse poffertjeskraam. Een clown knopptre de meeste bijzondere ballonnen aan elkaar. FOTO: PR Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur Behandeling volgens afspraak Tandprothetische Praktijk Veringmeier Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.k1ikgebitschiedam.nl Schiedam Een dove mevrouw uit Schiedam is ernstig gedu peerd doordat ze haar hand microfoon horend bij een hoortoestel is kwijtgeraakt op dinsdag 12 juni rond 15.00 uur. De handmicrofoon heeft ze verloren in de buurt van de oneven zijde van de Lange Haven 1-61 en zit in een grijs etui. Wie deze dame aan haar handmicrofoon horend bij het hoortoestel kan helpen kan hem tegen beloning terugbrengen, want ze is door het verlies ernstig ge dupeerd. Wie informatie heeft kan bellen met 010-452 54 76. U krijgt dan niet mevrouw zelf aan de lijn, maar iemand die bereid is boodschappen voor haar aan te nemen. Schiedam Het Bewonerscomité Zie- kenhuisbuurt roept de om wonenden van het voorma lige ziekenhuisterrein aan de BK-laan en langs de sloop- route op om hun schade als gevolg van de sloop van het ziekenhuis te melden. De gemeente en het sloopbedrijf willen de gemelde schades snel afhandelen. Onderzoeksbureau TB Ex pertise heeft de eindopnames afgerond en de bewoners hebben het rapport van hun woning inmiddels binnen. Nu de sloop van het zieken huis is afgerond is het zaak de openstaande schadegeval len af te handelen voordat de bouw van Oranjeburgh gaat starten. Naar verwachting is - dat in 2013. Eventuele schade moet voor 13 juli worden gemeld bij de gemeente Schiedam. De schadeprocedure is terug te vinden op de website van de gemeente. Schiedam In de Grote Kerk wordt vrijdag 6 juli om 14.00 uur de biografie 'Cornelis Haga (1578-1654), diplomaat en pionier in Istanbul' gepre senteerd. Het boek is geschreven door Ingrid van der Vlis en Hans van der Sloot en geeft voor het eerst een volledig inzicht in het indrukwekkende leven van Schiedammer Cornelis Haga. In de Grote Kerk hebben Haga en zijn vrouw Aletta Brasser hun laatste rust plaats gevonden en worden ze nog altijd met een statig rouwbord herdacht. Profiteer nog van onze gevarieerde collectie trouwringen in vele bekende merken als Martinshof, Desiree etc. De passende aanwezige modellen bieden wij aan voor de Broersvest 68-70 3112 DG Schiedam www.vandervlerkjuweliers.nl Op al onze zonnebrillen OPTICIEN DAT IS DUIDELIJK Mgr. Notensiajin418,31,19EL Schiedam.Telefoon: 010473 53 84 www.opticienpaulberg.n zomaar EEN KRAHT Keuze uit een persoonlijk veelzijdige collectie, waaronder ook merken als: Lapponia Nol Ti Sento Rabinovich Broersvest-68-70 3112 DG Schiei www.vandervlerkjuweliers.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 3