ONS FEYENOORD Feyenoord klaar voor duel met sc Heerenveen mil1 Veel mensen weten niet wat ze zich moeten voorstellen bij een bankspaarhypotheek. Wij bij De Hypotheker vertellen je alle voor- en nadelen (ook als je wel weet wat het is). ui FEYENOORD I HEERENVEEN Jazeker. De Hypotheker. p Thuis in Schiedam Muiderslotstraat Mooiland WONINGAANBOD Kijk ook optdeweekkrant.nl jij ook?! Zonder jou zijn we niet compleet! Vraag nog snel je seizoenkaart aan! Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 1? augustus 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 16 Schiedam, Broersvest 64, (010) 473 11 50 Mooiland Vitalis beheert rui 12.000 moderne, goed onder houden woningen in meer d Kastanjelaan i8h 2982 CM Ridderkerk F 0180 46 29 63 ridderkerk@mooilandvital Gesitueerd in de rustige wijk Woudhoek-Noord nabij het recreatiegebied Midden-Delfland en op loopafstand van een gezellig buurtcentrum met winkels ligt ons wooncom plex. Met het openbaar vervoer in de directe nabijheid kunt u alle kanten op. Comfortabele 3-kamerwoningen met eigen balkon. Deze appartementen worden toegewezen aan personen van 50 jaar en ouder. Kale huurprijs vanaf 600,00 Bovengenoemde prijs is per maand en exclusief service- en stookkosten. Hetaanvragen van huurtoeslag is mogelijk. Voor verdere informatie kunt u contact met ons opnemen. www.hypotheker.nl Vitalis Beleet seizoen 2012/2013 van dicltthii ZATERDAG 18 AUGUSTUS 20:45 UUR INFORMATIE KAARTVERKOOP: www.feyenoord.nl/tickets Wil jij nog voor de eerste thuiswedstrijd van het seizoen de beschikking hebben over de Feyenoord Seizoenkaart 2012/2013? Vraag die dan nu aan! fe kunt dan aanstaande zaterdag voor de wedstrijd tegen sc Heerenveen al gebruik maken van je kaart. Kijk voor meer informatie en om direct je seizoenkaart aan te vragen op www.feyenoord.nl/seizoenkaart. Als wij net zo goed spelen als tegen FC Utrecht, moeten we ook van Heerenveen winnen.' Feyenoord tegen sc Heerenveen wordt zaterdag om 20.45 uur gespeeld in De Kuip. Voor deze wedstrijd zijn nog kaarten verkrijgbaar, vanaf22,50 euro per stuk. Voor dit duel geldt geen clubkaartverplichting. Voor de vakken FF en HH gelden speciale tarieven voor kinderen en jongeren. Kijk voor meer informatie en om direct kaarten te bestellen op www.feyenoord.nl/tickets. Waar de titelkandidaten Ajax en PSV al in de eerste speelronde punten lieten liggen, pakte Feyenoord afgelopen zondag bij de seizoensouverture de volle buit. Op bezoek bij FC Utrecht vol stond een doelpunt van Sekou Cissé om drie punten te pakken in de eerste wedstrijd van hetseizoen. Trainer Ronald Koeman keek na afloop tevreden terug op de opening van het seizoen. 'Alleen het begin van de wedstrijd was moeilijk voor ons, maar na het doelpunt van Sekou Cissé zijn we niet meer in de problemen geweest. We hebben onszelf alleen wederom niet beloond door meer doelpunten te maken.' Feyenoord hoopt het resultaat in Utrecht aanstaande zaterdag een passend vervolg te geven, tijdens de eerste competitiewed strijd in De Kuip van het seizoen. De ploeg van trainer Ronald Koeman moet hiervoor sc Heerenveen, dat sinds deze zomer wordt getraind door Marco van Basten, verslaan. 'Heerenveen is altijd een lastige tegenstander', zegt middenvelder Ruud Vormer. 'Die ploeg heeft alleen wel een hoop kwaliteit ingeleverd, met het vertrek van onder anderen Luciano Narsingh en Bas Dost.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 16