/Plsló'lce O O --L cd _Q CD Q O 03 "X Clara Petronella Verhoev-Buth Carla Johanna Maria Antonia Coppes-Thomeer Arydina Maria Gravestein-van Leeuwen Dien parttime medewerktstier Tel. 010 4708919 uitvaartbegeleiding AANBIEDING NSGK Altijd actueel de weekkrant.nl Gebore Dankbetuiging CD -t—1 CJ O Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email |fomilieterichteirttterclam@ whm.wegener.nl Telefoon 1(010)469 92 08 Internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen: Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie- Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 Achter je ligt een leven van werken en plicht Bedroefd geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa, overgrootvader, broer, zwager, oom en neef Nicolaas Frederik Röder -Nico (Boet)- 4 april 1929 t 9 augustus 2012 A.H. Röder-Cullens Daniël en Dicky Nicolette en Arno Danny Lisanne en Devin Leonie en Ruben Freddy en Kick Corine en Martin Richardis en kinderen Nick en Simone Richardine en Peter Joyce en Romeo Patricia Glenn en Kelly Ferry en verdere familie A.H. Röder-Cullens Muiderslotstraat 183 3123 TA Schiedam De crematieplechtigheid heeft plaatsgevonden op woensdag 15 augustus in crematorium woensdag 15 augustus 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 6 Zo plotseling weggenomen uit ons leven. Veel te vroeg en veel te jong. Je prinsesjes waren je grootste bezit en trots. Jij stond altijd voor ons klaar. We wilden samen nog zoveel leuke dingen doen. Je was een fantastische vrouw, moeder en oma. Als ik kon toveren werd alles weer normaal. We zullen je voor altijd moeten missen. Rotterdam, 4 mei 1951 t Schiedam, 7 augustus 2012 Aad Verhoev Miranda, Jerry, Jada en Maddy. Oma Cok Linzenakker 12 3124 XE Schiedam De crematieplechtigheid heeft 13 augustus plaatsgevonden te Schiedam. Gód heeft in Zijn Heerlijkheid opgenomen Na 19 jaar mag u eindelijk weer bij vader, opa zijn. Lieve moeder, oma, wij zijn verdrietig maar vooral intens dankbaar voor wat u ons gegeven heeft. Washington Max-Jan en Arty - Coppes-Zantinga Haren Maarten en Caroline Coppes-Fischer Leiderdorp Marielle en Gerard de Vries-Coppes Assen Joep en Marie-José Coppes-Ruijs Amstelveen Leonie en Frans van Ittersum-Coppes Shanghai Peter Paul en Rixt Coppes-Westra De Heilige Mis van Requiem zal aan God worden opgedragen op donderdag 16 augustus om 13.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben omstreeks 15.00 uur op de begraafplaats Beukenhof, Burg. Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Dag mooie, dappere vrouw 77 jaar' Kees Gravestein kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen 12-08-12 Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. Familie Gravestein Postbus 399, 3100 AJ Schiedam Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Dien te nemen vrijdag 17 augustus om 12.45 uur in de aula Van crematorium Beukenhof, Burgemeester Van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Wij stellen het op prijs als u, in plaats van bloemen, een donatie wilt doen aan de KWF Kankerbestrijding. Hiervoor staat een collectebus in de ontvangkamer. SIMONS SNACKCORNER SCHIEDAM NOORD Er is bij ons nog plaats voor een voor 18 uur. Minimale leeftijd 18 jaar. www.matrice.nl 010-27324 24 MP Grafmonumenten unieke. nersaemi| Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl NIEUWE SIERBESTRATING? De grootste keus, Meer dan 150 voorbeeldtuinen! Stenen, zand,uitgraven, afvoer aanleggen, trillen 1 jaar garantie Neem uw tuinmaten mee voo ontwerp en vrijblijvend prijsopgave. Ook bij u thuis Modeltuinen Zwanenburg IJweg 411Zwanenburg 023-5552475/ 06-58931561 Kijk voor aanleg sierbestrating en tuinhout bij u in de regio op: www.modeltuinenzwanenburg.nl Voor sommige kinderen betekent Samen Spelen zoveel meer... Laat ze onbeperkt samen spelen Giro 552000

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 6