^er Co )(Ven water Het is zover! prijs KW M§T<§i®llTT Van der Vlerk Nieuwland Life Appelcake Puntjes 'Klachtenlijn is schandalig!' PvdA stelt vragen over wegverbreding Na 82 jaar gaan wij eind augustus echt met pensioen. Tot die tijd heeft u nog keuze uit alle merkartikelen in ons ruime assortiment voor de op deze prijs. Gouden - en Zilveren sieraden, horloges, klokken, prachtig zilverwerk, cassettes, luxe geschenkartikelen. Kortom, te veel om op te noemen. Profiteer, want deze superlage prijzen komen nooit meer. EHB0-CURSUS woensdag 22 augustus 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 3 Kinderen reageren op het nieuws Leerlingen van de Schiedamse j basisscholen reageren in de rubriek Klein Nieuws op het nieuws uit onze krant. Bekijk elke week hun eigen, unieke beschouwingen. www.nieuwestadsblad.nl Tweet van de Week Stichting Het dak op tweet: Er staat een nieuw kort mooi film pje op onze facebook-pagina. Ik verklaar het seizoen voor geopend! Het voetpad is weer gerepareerd. @hetdakop Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur 1 Behandeling volgens afspraak Tandprothetische Praktijk Veringmeier Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.klikgebitschiedam.nl bod ITERHATi zaterdi 10 voor Malmo 85 BAKKERS Appelcake. Zoals alleen Steagen BakkffS Ze bakt Uit onS VQSt I Nieuwland Life wordt zaterdag 15 september weer geor ganiseerd op het Dreesplein. Het festival beleeft dit jaar haar tiende editie en biedt ook dit keer weer een afwisselend muzikaal programma tussen 12.00 en 22.00 uur. Het programma is te vinden op de website van Nieuwland: www.nieuwland-schiedam.nl. FOTO: PR Ingezonden brief In het Nieuwe Stadsblad las ik dat de SP een klachtenlijn heeft geopend voor mensen met klachten over de LBB, oftewel de gemeentelijke toezichthouders en -hand havers. Ik heb hier maar één woord voor: Schandalig! De SP voelt waarschijnlijk de verkiezingen in hun nek hijgen, en denkt dan even goedkoop te kunnen scoren. Niet ten koste van de wetge ver, ook niet ten koste van diegenen die de wet over treden, maar over de ruggen van hardwerkende jongens en meiden. Mensen die het werk doen dat de politie laat liggen. Die geen enkel middel hebben om zichzelf te beschermen tegen dagelijkse beledigin gen, bedreigingen en geweld. Mensen die Schiedam veili ger maken, die een ongeloof lijk aantal hennepkwekerijen oprollen, zakkenrollers en zwervers aanpakken, optre den tegen de zo gehate hon denpoep op straat en fietsers in het winkelcentrum. Ik daag alle SP-ers uit om één dagje mee te lopen met deze mensen, ik wed dat ze dan wel anders piepen! Saskia Kellenbach Schiedam De Proveniersbrug wordt volgend jaar opgeknapt en dan wordt ook meteen de 's Gravelandseweg opnieuw ingericht. De PvdA wil weten waarom die dan aan elke kant met een rijstrook wordt verbreed. De huidige 's Gravelandse weg wordt volgens de plan nen volgend jaar veranderd van een eenbaans- in een tweebaansweg. De partij is bang dat dat al leen maar meer verkeer aan zal gaan trekken en dus meer uitstoot van fijnstof, milieu schade en geluidsoverlast. Het centrum is bovendien al uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer, is de mening. Omwonenden vrezen vol gens de PvdA de gevolgen die dit wegverkeer met zich meebrengt en heeft daar over vragen gesteld aan het college. Zo vraagt de partij onder meer of het college het voor nemen van de PvdA deelt dat ons verkeer- en vervoers beleid erop gericht moet zijn dat zoveel mogelijk bezoekers van de binnenstad lopend, op de fiets, of per openbaar vervoer naar de binnenstad komen en wat voor invloed de gemeente verwacht van de wegverbreding op het aantal mensen dat met de auto naar het centrum gaat. Ook zijn er vragen over het mogelijke verdwijnen van de oversteekplaats bij het Doe- leplein. de gemeentekas. Zo wordt er gereisd met luxe bussen, zijn er uitgebreide diners, hoge hotel kosten en vorstelijke geschen ken. Waarbij Verver weliswaar de kroon spant qua declaratie gedrag maar ook de wethouders vrolijk meedoen. Zo neemt ex-wethouder Daska- lakis (CDA) een taxi naar Lim burg, terwijl daar ook een trein heengaat. Maar ook de andere wethou ders waren er niet vies van om met vaak luxe taxi's en busjes recepties af te lopen. En ze te laten wachten! Luxe drankjes thuis Voor de opening van het crisiscentrum Vei ligheid op het Stads kantoor komt oud- Schiedammer Pieter van Vollenhoven naar Schiedam. Verver hoopt dat hij nog even 'blijft hangen bij haar thuis'. Ze bestelt alvast voor 500 aan whisky en champagne. Voor thuis. Helaas voor Verver heeft Van Vol lenhoven geen tijd. "Reparaties nemen wij niet meer aan. EEN LEVEN IS ONBETAALBAAR De EHBO-vereniging Schiedam start maandag 3 september 2012 en op maandag 7 januari 2013 weer met de opleiding tot het behalen van diploma: Eerste Hulp (reanimatie en AED en verband leer zijn onderdeel van het examen). De cursus bestaat uit 13 lessen een avond voor het examen. De lessen worden wekelijks op de maandagavond gegeven van 19.30 uur tot 22.00 uur in het verenigingslokaal, Albardastraat 69. Het cursusgeld bedraagt 135,- Wees er snel bij, er zijn maar 12 cursus plaatsen per cursus beschikbaar. Ook bestaat de mogelijkheid nog andere cursussen te volgen zoals: AED bediener, Reanimatie, Eerste Hulp bij kinderen, Eerste Hulp bij sportletsels. KIJK voor meer informatie op www.èhboschiedam.com Deelnemers kunnen het aanmeldingsformulier voor de cursussen aanvragen bij de heer Jos Prein, L. Zimmermannplein 85,3122 GT Schiedam. Bellen kan ook: 010-4735467, of via www.ehboschiedam.com Broers vest 68-70 3112 DG Schiedam Kijk ook op; deweekkrant.nl A UUM INÏCi. UITGAAN

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 3