CoiofQUïlj|jej)erjChten Arie Peter Bottenberg Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 22 augustus 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 6 Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email f3milieberichtenrotterdam@whm.wegener.nl Telefoon 1 (010)46992 08 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenoniine.nl Vergeet niet uw voiiedige adresgegevens te vermeiden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Alle ovedijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* •Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Menseniinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Diep ontroerd en intens dankbaar voor alles wat hij voor de organisatie heeft betekend en gedaan, nemen wij afscheid van Jan Pieter Hagenaars Jan Hagenaars is vanaf 1971 aan Argos Zorggroep verbonden geweest. Sinds 1980 heeft hij als voorzitter van de Raad van Bestuur aan het roer van onze organisatie gestaan en Argos Zorggroep gemaakt tot de organisatie die we nu zijn. In 2010 kondigde hij zijn afscheid aan om meer tijd te besteden aan zijn privéleven en om maatschappelijke projecten op te pakken, die hij voorheen ook al met veel liefde deed. Helaas heeft hij deze activiteiten maar kort mogen doen. Wij zijn Jan veel dank verschuldigd. Gerrie, de kinderen en verdere familie wensen wij heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens de Raad van Commissarissen Stichting Argos Zorggroep Schiedam Mr. ing C. van Tilborg Voorzitter van de Raad van Commissarissen Namens de Raad van Bestuur Stichting Argos Zorggroep Schiedam Dr. Ton J.E.M. Bakker Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jan Pieter Hagenaars Wij hebben hem leren kennen als een integer en standvastig persoon. Hij hield vast aan morele principes en professionele normen. Een weldenkend en humaan mens met respect voor de menselijke waardigheid. Jan Hagenaars was en blijft het boegbeeld van Argos Zorggroep. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, familieleden, vrienden en collega's. Namens de Centrale Cliëntenraad Stichting Argos Zorggroep Schiedam Mevrouw J.C.L. Kleiss, Voorzitter Diep getroffen heeft het bestuur van de Stichting De Groot Fonds kennisgenomen van het overlijden van zijn directeur Jan Pieter Hagenaars Jan heeft eerst als bestuurslid en in de laatste jaren als directeur inhoud gegeven aan de nalatenschap van de heer Alewijn de Groot. Mede door zijn inzet zijn vele grote en kleine sociaal-culturele projecten in Schiedam en ver daarbuiten mogelijk gemaakt. Het bestuur is dankbaar voor de vele jaren van goede samenwerking en de vriendschap die daaruit is voortgekomen. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Gerrie, zijn moeder, kinderen, kleinkinderen en overige familieleden. Namens het bestuur van de Stichting De Groot Fonds Mr. ing. C van Tilborg Voorzitter Stichting De Groot Fonds Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het toch nog plotseling overlijden van onze voorzitter Jan Pieter Hagenaars Hoewel Jan Hagenaars nog maar kort voorzitter was van Seniorenwelzijn, heeft hij een uiterst belangrijke rol gespeeld in het bestuurlijk fusieproces tussen Argos Zorggroep en Seniorenwelzijn. In het bijzonder zijn enorme kennis van zaken, die naar voren kwam in vergaderingen, zowel intern als extern, heeft een diepe indruk op ons achtergelaten. Daarnaast bleek zijn aimabele karakter een bindende factor. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en al zijn naasten heel veel kracht toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur, directie, OR en medewerkers van Seniorenwelzijn Schiedam familieberichten Bedroefd hebben wij kennisgenomen dat na een kort ziekbed is overleden Jan Hagenaars Oud-voorzitter van de Raad van Bestuur van Argos Zorggroep Wij zullen Jan blijven herinneren als een betrokken en bewogen bestuurder. Met respect en waardering denken wij terug aan de periode dat hij leiding gaf aan onze organisatie. Namens de Centrale Ondernemingsraad van Argos Zorggroep te Schiedam Nicoline van der Hagen Voorzitter van de Centrale Ondernemingsraad Argos Zorggroep Geef uw overlijdensbericht op via familieberichten- online.nl Alle ovedijdensberichten zijn zichtbaar op mtnsefllinq.nl Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden op 15 augustus jl. van Jan Hagenaars Jan Hagenaars heeft voor het Vlietland Ziekenhuis veel betekend, waarvoor wij hem zeer erkentelijk zijn. Hij heeft een belangrijk aandeel geleverd aan de totstandkoming van de ketencoöperatie. Ook vanuit zijn functie bij het 'De Groot Fonds' heeft hij het ziekenhuis altijd een warm hart toegedragen. Jan heeft op deze wijze een grote bijdrage geleverd aan de verbetering van de kwaliteit van zorg voor onze patiënten. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en al zijn naasten. Raad van Toezicht Raad van Bestuur Medische Staf Vlietland Ziekenhuis Rectificatie Door een pijnlijk misverstand hebben wij op de rouwkaart en in de -advertentie van onze (schoon)moeder, oma en zus Mevrouw Ardientje Elisabeth Wesdorp-den Hollander de vermelding "Kees in herinnering" geplaatst, zonder hierbij zijn vrouw en kinderente noemen. Kees, een gezinsman pur sang, had deze vermelding zo nooit gewild. Wij erkennen en betreuren dit voorval en bieden Tineke, Brandon en Donovan hiervoor onze welgemeende excuses aan. Fam. Wesdorp In grote verslagenheid hebben wij, geheel onverwacht, te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvaderen opa Kampen, 24 april 1944 Schiedam, 17 augustus 2012 Schiedam Nina Bottenberg - van der Wijngaard Doha (Qatar) Lennart Bottenberg Aurora AlcarazEstany Anna, Ester Bergambacht Jhorna de Jong - Bottenberg Karei de Jong Carly, Roy, Daan Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. familie Bottenberg Postbus 399, 3100 Af Schiedam De uitvaart zal plaatsvinden op vrijdag 24 augustus om 13.30 uur in de aula I van crematorium Hofwijk, Delftweg 230 in Rotterdam. Achter je ligt een leven van werken en plicht. Bedroefd geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa, overgrootvader, broer, zwager, oom en neef Nicolaas Frederik Röder -Nico (Boet)- 4 april 1929 t 9 augustus 2012 A.H. Röder-Cullens Daniël en Dicky Nicolette en Arno Danny Lisanne en Devin Leonie en Ruben Freddy en Kick Corine en Martin Richardis en kinderen Nick en Simone Richardine en Peter Joyce en Romeo Patricia Glenn en Kelly Ferry en verdere familie A.H. Röder-Cullens Muiderslotstraat 183 3123 TA Schiedam De crematieplechtigheid heeft plaatsgevonden op woensdag 15 augustus in crematorium "Beukenhof' te Schiedam.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 6