augustus ZU1Z ^"jf* Seniorenwoningen in Schiedam per direct te huur 31 inicfi ic *}H 1 Woningaanbod^ Open Huis zaterdag 1 september Woningaanbod^ Open huis zaterdag 1 september Kort ioe editie Nieuwland Life i Mrihmmriu Woningaanbod v V Nieuwbouw koopwoningen "Het Kwartet" Aan de rand van ons historisch stadscentrum van Schiedam ontwikkelt Woonplus 72 eengezinswoningen (koop en huur) met een tuin. Het nieuwbouwproject wordt gerealiseerd in twee gelijke deelprojecten met elk 36 woningen. In september kunnen de nieuwe bewoners van het eerste deelproject hun woning betrekken. Bent u toe aan een nieuwe stap in uw wooncarrière en bent u op zoek naar een koopwoning? Bezoek dan op zaterdag 1 september tussen 11.00 en 13.00 uur ons Open Huis. Tijdens het Open Huis kunt u op het bouwterrein aan de Burgemeester Honnerlage Gretelaan/Officierenpad een modelwoning bezichtigen. Inruilgarantieregeling De prijzen van de koopwoningen zijn vanaf 209.000,- vrij op naam. Bij aankoop van een woning geldt een inruilgarantie regeling voor uw huidige woning. Kijk voor meer informatie op www.hetkwartetschiedam.nl. Meer informatie Wilt u meer weten over de verkoop van de woningen? Neem dan contact op met Ooms Makelaars Schiedam op telefoonnummer (010) 273 01 02 of met Anke Bodewes Makelaardij Schiedam op telefoonnummer (010) 246 44 44. Schiedam WQudhoek Woonplus Schiedam zet met trots de deuren open van enkele woningen in Schiedam Woudhoek. Wij ontvangen u graag in de woningen aan het Faassen- plein 69, de Gildeweg 59, de Bouwmeesterweg 19, de Tjalk 36, de Punter 43 en het Heijermansplein 201. Een groene woonomgeving Deze woningen liggen in een vriendelijke groene omgeving. Alle denkbare voorzieningen, zoals winkels, scholen, sport activiteiten en openbaar vervoer, zijn op loopafstand bereikbaar. Maak kennis met deze aantrekkelijke buurt op zaterdag 1 sep tember 2012 tussen 11.00 en 13.00 uur. Een betaalbaar huis zonder poespas De koopsommen zijn vanaf 137.500,-. Uniek aan de woningen is de keuze voor een geheel gerenoveerde woning of een standaard woning die u naar eigen inzicht opknapt. Woonplus Schiedam heeft hiervoor verschillende pakketten ontwikkeld.. De kosten voor opknappen van de keuken, douche en/of toilet worden verwerkt in de aankoopprijs. Het totaalbedrag kan meegenomen worden in de financiering. Besluit genomen? Koopt u één van deze woningen, dan krijgt u een jaarabonne ment op Vereniging Eigen Huis (VEH) gratis. De VEH behartigt de belangen van alle Nederlandse bezitters van een eigen woning. Woonplus Schiedam werkt nauw samen met de VEH. Nieuwsgierig naar de kopers die u voor waren? Lees dan de ervaring van bijvoorbeeld Bas en Celeste op www.woonplus.nl onder'ik zoek een woning'. Op zaterdag 15 september vindt op het Dr. Willem Dreespiéin de tiende Nieuw land Life plaats. Het festival wordt om 12.00 uur geopend door wethouder Mario Stam en Bob Venhuizen, direc teur-bestuurder van Woonplus. Tot in de avond is er een afwisselend programma met veel muziek en dans, een rommel markt, goede-doelen-markt, (kinder) workshops, familiedisco, wereldkeuken en voetbalcompetitie. Voor meer informatie kunt u kijken op: www.nieuwland-schiedam.nl. Seniorenwoningen zijn woningen voor mensen van 55 jaar en ouder die zelfstandig willen en kunnen wonen. De woningen zijn gelijkvloers en meestal voorzien van ex tra aanpassingen. Ook is er vaak een lift aanwezig. Woonplus biedt aantrekkelijke seniorenwoningen op diverse locaties in Schiedam. Een aantal woningen staat leeg en is per direct te huur. Toch wordt er relatief weinig op deze woningen gereageerd. Een gesprek hierover met Casper Kouwenberg, coördinator mutatie bij Woonplus. Minder reacties op seniorenwoningen Seniorenwoningen waren vaak populaire woningen op aantrekkelijke locaties waar voor veel interesse was en een lange wacht tijd gold. Inmiddels is dit veranderd. Casper Kouwenberg merkt op: "Door het wegvallen van de gedrukte versie van de Woonkrant begin dit jaar, kan het zijn dat senioren on voldoende op de hoogte zijn van het aan bod. De woningen worden nu alleen nog via www.woonnet-rijnmond.nl geadverteerd." Casper Kouwenberg Gedrukte versie van de Woonkrant "Voor de papieren versie van de Woonkrant is wel een Woonkrant-op-maat in de plaats gekomen, deze komt wekelijks uit. Woning zoekenden kunnen zich hiervoor op een eenvoudige manier abonneren. De kosten bedragen 25,00 per halfjaar." Seniorenwoningen in het Nieuwe Stadsblad Woonplus schenkt de komende maanden extra aandacht aan seniorenwoningen met advertenties in het Nieuwe Stadsblad. Heeft u interesse in een geadverteerde seniorenwoning? Dan kunt u op werkdagen tussen 8 en 11 uur bellen. Wilt u op een ander tijdstip gebeld worden, dan kunt u een afspraak maken op www.woonplus.nl via de knop "maak nu een afspraak." Documenten aanvragen Voldoet u aan de toewijzingscriteria (zoals leeftijd en inkomenseis) dan bestaat de kans dat u de woning krijgt aangeboden en dat u een uitnodiging ontvangt voor een- Openingstijden kantoor Woonplus Schiedam Ons kantoor is op .maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 11.00 uur geopend. U kunt ons dan telefonisch bereiken of vragen stellen bij onze balie. Vanaf 12.00 uur is ons kantoor alleen op afspraak geopend. Website Al onze informatie is ook terug te vinden op onze website www.woonplus.nl. Informatie die 24 uur per dag, 7 dagen per week in te zien is. Telefonische bereikbaarheid Woonplus is op werkdagen tussen 08.00 en 11.00 uur telefonisch bereikbaar via (010) 20 45 100. U kunt de volgende keuze maken: 1.Reparatieverzoeken, vragen van de huurders 2. Eindafrekening, afrekening stookkosten en/of servicekosten 3.Verhuur, huuropze§ging, nieuwe woning, woonruimteverdeling 4. Vragen/meldingen over woonomgeving, vervuiling, ongedierte of overlast 5.Overige vragen bezichtiging. Wilt u de woning vervolgens huren, dan tekent u direct de huurover eenkomst en betaalt u de eerste huur. Wij vragen u dan tevens de volgende twee documenten te overleggen: IB60-formulier 2011. Dit formulier kunt aanvragen of ophalen bij de Belasting dienst in Rotterdam. Let op: Opsturen kost een aantal werkdagen. Uittreksel basisadministratie inw.oners van de gemeente waar u woont met 'historische woongegevens'. Meer informatie Wilt u meer informatie Over senioren woningen? Neem dan tussen 8 en 11 uur op werkdagen telefonisch contact met ons op via (010) 204 51 00. Inloopspreekuur en afspraken maken Maandag t/m vrijdag is ons kantoor van 08.00 tot 11.00 uur open. U kunt dan bellen of langskomen voor vragen. Heeft u specifieke vragen of wilt u persoonlijk advies, maak dan een afspraak met ons. Afspraken worden ingepland op werkdagen tussen 12.00 en 17.00 uur. Reparatieverzoek Een reparatieverzoek kunt u maandag t/m vrijdag tussen 08.00 en 11.00 uur telefo nisch melden via nummer (010) 20 45 100, keuze 1. Maar u kunt ook via onze website www.woonplus.nl uw reparatieverzoek doen. Aan de hand van uw digitale melding, nemen wij dan contact met u op voor ver dere afhandeling. Spoedeisende reparatie- verzoeken kunt u 24 uur per dag, 7 dagen per week doen via (010) 20 45 100. Buiten kantoortijden wordt u dan doorverbonden met onze nooddienst.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 15