En misschien ontmoet 01 binnenkort ook leuke buren! Sporten doen zij graag en deze stad leent zich hier prima voor..." "Bas en Celeste bedanken ouders voor hun steun..." "Een leuke job en een koopwoning..." Wonen met een Plus! Loop binnen op zaterdag 1 september van 11.00 uur tot 13.00 uur in de woningen Faassenplein 3,39 en 69 U bent ook van harte welkom in andere woningen: zie onze advertentie elders in deze krant J 3122 am Schiedam Kijk voor het actuele woningaanbod op WWW. woonplus.nl E -o V !E u c/> V) o O I a I a. Bas Tuinenburg en Celeste Macpherson wonen sinds kort samen in een maison nette woning in Woudhoek, Schiedam Noord. Deze jonge starters op de woning markt zijn inmiddels helemaal gesetteld in Schiedam. Sporten doen zij graag en deze stad leent zich hier prima voor. Voetballen, squashen en hardlopen staan centraal in dit jonge huishouden. Een eigen plek Celeste is geboren en getogen Schiedamse en Bas is opgegroeid in Rotterdam maar voetbalt al van jongs af in Schiedam. Bas speelde in zijn jeugd bij SWSMC en bij andere clubs in Schiedam, volgend jaar gaat hij weer bij PPSC voetballen. Bas en Celeste, 22 jaar, vinden Schiedam een leuke stad. Toen zij besloten om samen verder te gaan, was de keuze snel gemaakt. Met een oriënterend rondje op de internetsites Funda en www.woonplus.nl ontdekten zij een aantal mooie betaalbare appartementen in de wijk van hun dromen. Tijdens een van de dagelijkse ritjes door de wijk Woudhoek trok het te koop bord hun aandacht van een appartement aan de Scheepvaartweg. Een afspraak met Woonplus Schiedam was snel gemaakt en zij vielen als 'n blok voor deze ruime woning. Koopwoning voor starters zeker haalbaar Deze jonge mensen - starters op de woning markt - hebben een leuke job en vonden het daarom verstandig om een woning te kopen. Een duurzame eigen woning is investeren in de toekomst maar het moet natuurlijk wel betaalbaar zijn. Bas en Celeste bedanken ouders voor hun steun. Bas vertelt, "onze ouders hebben ons geholpen met het oriënteren en afsluiten van de hypotheek". En Celeste vult aan, "onze ouders wilden namelijk best garant staan, maar na de eerste berekeningen bleek dat dit helemaal niet nodig was. De maandlast konden wij gemakkelijk zelf opbrengen en de koop was rond!" De woning inrichten "Deze voormalige huurwoning van Woonplus Schiedam was netjes maar wij hebben ervoor gekozen om de keuken en badkamer naar eigen wens te renoveren. Nu voelt de woning als nieuw. Omdat wij bijna iedere dag sporten was een bad een grote wens, deze hebben wij ook zelf laten installeren". De laminaat vloer was al gelegd door Woonplus Schiedam en viel volledig in de smaak", vertelt Bas. Inmiddels 'rs de woning ingericht en vol trots tonen de jonge mensen de nieuwe meubels, gcijs en paars voeren de boventoon en het ziet er heel trendy uit. Vrienden en familie in de buurt Op Valentijnsdag zijn Bas en Celeste gaan samenwonen en zijn onderhand al helemaal gewend in hun nieuwe woning. Vrienden en familie wonen vlakbij en Bas zegt "iedereen kent elkaar". Bas gaat op zoek naar de foto's van de housewarming die zij onlangs hebben georganiseerd. Uitgaan doen zij in Rotterdam, met de tramhalte bijna voor de deur gaat dit gemakkelijk. Maar de Brandersfeesten worden ieder jaar in Schiedam bezocht door Bas, Celeste en hun voetbalvrienden. Lees ook het verhaal van "de ouders die uitvliegen" op www.woonplus.nl onder 'ik zoek een woning'. Valeriusstraat 3-5 T. (oio) 204 5100 vj r

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 21