Stoppen met roken bij Prostop Korte vakantie v.a. 177 5 dagen Schotse Hooglanden Powered by O JobTrack.nl S.S.G. SHIPPING SERVICES B.V. Veel mensen vinden stoppen met roken moeilijk; een groot deel van de stoppogingen mislukt dan ook. Onderzoek toont echter aan dat wan neer de stopper zich goed voorbereidt en professionele ondersteuning inschakelt, de kans op succes wel 10 keer zo groot wordt. Voor de eerste stap naar een rookvrij leven heeft Prostop de online motivatietest opge zet. Deze test kunt u doen via www.prostop.nl/motivatietest. Door het invullen van enkele vragen kunt u zelf ontdekken of u klaar bent om te gaan stoppen. Na afloop van de test ontvangt u de resultaten in een persoon lijke e-mail, aangevuld met tips en adviezen. U bent dan begon nen met de voorbereiding, uw eerste stap is gezet. »Onafhankeüjk onderzoek bevestigt effect laserbehandeling Unieke methode Om de fysieke verslaving tegen te gaan biedt Prostop de uiterst succesvolle laserbehandeling aan. Hierbij worden drukpun- ten op het lichaam gestimuleerd met een geavanceerde, pijnloze laserstraal. Deze behandeling zorgt ervoor dat de ontwenningsverschijn selen en de lichamelijke drang om te" roken op een veilige ma nier tot een minimum worden beperkt. Deze unieke, door Snel terugverdiend De kosten van de Prostop la serbehandeling - inclusief een persoonlijk adviesgesprek, sms-ondersteuning en garan tiebehandeling binnen 6 maan den - bedragen slechts 195,-. Uitgaande van een pakje siga retten per dag hebt u dat na één maand al bijna terugverdiend! Aan het einde van de behande ling ontvangt u een boekje met tips en adviezen voor blijvend succes. Extra ondersteuning Het bedrijf Prostop helpt al meer dan 15 jaar mensen bij het stoppen met roken. "We mer ken dat mensen het fijn vinden om via internet extra steun te krijgen," aldus Henk van Ha ren, directeur van Prostop. "Op facebook.com/prostop geven we bijvoorbeeld gratis advies en steun. Daarnaast zien we dat stoppers elkaar onderling ook steunen. Ze delen ervaringen en moedigen elkaar aan om het stoppen vol te houden als het een keer een dag tegenzit. Daardoor voelt een stopper zich beter begrepen en kan men le ren hoe met deze momenten om te gaan." Maak een afspraak Wilt u ook stoppen met roken? Maak direct een afspraak bij Prostop of bel gerust voor een kosteloos stopadvies. Prostop is een landelijke organisatie met 35 behandelcentra, dus altijd een bij u in de buurt! Bel 088-7867755, lokaal tarief of kijk op Lezersactie De Schotse Hooglanden spreken altijd tot de ver beelding. Wie heeft niet de filmbeelden gezien van Rob Roy of Braveheart, prachtige filmbeelden opgenomen in het ruige landschap van de Schotse Hooglanden. Vanaf prijzen per persoon (inclusief 10% korting) Dagelijks vertrek vanaf 1 sep tember t/m 20 december 2012 zo-do vrij-zat 1/9-20/12 177 186 iuunu.prostop.nl Rijke historie en prachtige cultuur gaan samen met gezellige dorpjes, met el kaar verbonden door smalle kronkelige weggetjes. Niet vergeten: een bezoek aan de Glenturret Whisky Distil lery, de oudste distilleerderij van Schotland of ervaar het unieke spektakel van de Fa mous Grouse Experience. Het Murray Park in Crieff ligt op ca. 300 km van New castle waar u na een heerlijke overtocht vanuit IJmuiden met één van de cruiseferries van DFDS Seaways 's och tends aankomt. Voor deze aanbieding zijn flexi bele tarieven van toepassing. Hoe eerder u boekt, hoe goed koper u reist. Dus boek snel! Inbegrepen •Twee nachten a^n boord in een eigen 2-pers. hut met dou- chè en toilet Vervoer van personenauto aan boord (tot 1.85 m hoog inbe grepen) Twee nachten in het Murray Park Hotel in Crieff in een 2-pers. kamer incl. ontbijt Extra's naar keuze Halfpension aan boord, 2x diner- en 2x ontbijtbuffet 87,30 p.p. Luxere hut aan boord vanaf 6,- p.p. per enkele reis Reserveren en informatie Boek uw vakantie onlihe op www.dfds.nl/weekkrant Bel DFDS Seaways via 0255- 54' 6666 o.v.v. boekingscode WG12 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: 0418-475844 anenmarkt De Geschillenadviescommissie behandelt geschillen voor vier woningcorporaties in Rotterdam en de regio: Havensteder, Woonstad Rotterdam, Woonvereniging Patrimonium Barendrecht en Woonplus Schiedam. Deze corporaties beheren in totaal ongeveer 110.000 woningen. De commissie speelt een rol in de geschilbeslechting en heeft tot taak de besturen van de betrokken corporaties te adviseren over de afhandeling van geschillen die door huurders bij de commissie worden ingediend. De commissie bestaat uit vijf leden en een voorzitter en is onafhankelijk; commissieleden mogen dan ook geen binding hebben met een van de genoemde corporaties en/of hun huurdersorganisaties. Naast de voorzitter nemen steeds twee commissieleden volgens rooster aan de hoorzittingen deel. Per 31 december 2012 treedt de voorzitter volgens rooster af. Daarom zoekt de commissie per die datum een VOORZITTER GESCHILLENADVIESCOMMISSIE VIM met een juridische achtergrond en kennis van de volkshuisvesting Uw taken Voor een uitgebreide taakomschrijving kunt u de profielschets downloaden vanaf onze website: www.aeschillenadvies.com Wij bieden u Aan het voorzitterschap van de Geschillenadviescommissie is een passende vergoeding verbonden. Uw reactie en informatie De voorzitter van de commissie wordt benoemd voor een periode van drie jaar. Wanneer u geïnteresseerd bent in de functie kunt u tot met 15 september 2012 uw sollicitatie richten aan de secretaris van de Geschillenadviescommissie, mevrouw R.A. Schipperus-van Oosterom, via postbus 18, 2650 AA Berkel en Rodenrijs nf via infoeqeschillenadvies.com. Op de website van de commissie www.aeschillenadvies.com vindt u meer informatie. U kunt ook contact opnemen met de secretaris: tel. 0650-257331 Gesprekken met kandidaten worden gehouden in de week van 24 tot 28 september 2012. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs Marine and Offshore is een internationaal opererend technisch-commercieel bedrijf actief in de Scheepvaart en Offshore markt. Onze producten bestaan uit complete machines, onderdelen en onderhoud.Tevens verzorgen wij de logistieke afhandeling voor leveringen wereldwijd. Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde en enthousiaste: ADMINISTRATIEF-LOGISTIEK MEDEWERKER (M/V) In deze uitdagende baan verricht je uiteenlopende werkzaamheden: uitwerken aanvragen van klanten aanvragen offertes bij leveranciers maken van offertes behandelen technische vragen m.b.t. aanvragen en uitgebrachte offertes invoerenVan orders en levertijd controle logistieke werkzaamheden wij vragen: MBO+ denk- en werk niveau technisch inzicht nauwkeurig kunnen werken goede beheersing Nederlands en Engels in woord en geschrift collegialiteit en doorzettingsvermogen absoluut géén 9 tot 5 mentaliteit ervaring met Word en Excel goede contactuele vaardigheden wij bieden: een persoonlijke en prettige werksfeer in een jong en dynamisch team ervaring opdoen in een internationaal, wereldwijd h'andelsnetwerk contact met uiteenlopende nationaliteiten ruimte om je te ontwikkelen en zelfstandig te werken Je schriftelijke sollicitatie met C.V. kunt je sturen naar: S.t.G. Shipping Services B.V. Of per e-mail r T.a.v. Simon van Kampen Admiraal Trompstraat 27 3115 HK Schiedam r: simon@ssg.nl Prostop ontwikkelde methode (onder meer aan de Middlesex kent een uitzonderlijk hoog University in Londen, 2008) succespercentage. Onafhanke- bevestigt de effectiviteit van la- lijk wetenschappelijk onderzoek serbehandeling. bij de Zwaluwhoeve voor 2 personen! Klik&Win ga snel naarwww.deweekkrant.nl/actie Win een Early Start arrangement

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 32