Gebr. v/d Bosch keukens ONZE SHOWROOM IS GEHEEL VERNIEUWD ra Al 20 jaar een begrip in Vlaardingen e.o. KEUKEN Gebr. v/d Bosch keukens Jazeker Grote stap Kennisgeving Tracébesluit Aj Delft - Schiedam provincie Holland Zuid Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 29 augustus 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 8 AANBIEDING UIT VOORRAAD LEVERBAAR IN DIVERSE MATEN 2.20 x 2.20 m Blad/ kookplaat/ schouw en koelkast www.vdboschkeukens.nl Industrieweg 26 3133 EE Vlaardingen Tel. 010-4601905 Fax 010-4354943 Openingstijden Maandag t/m vrijdag 09.00 uur -16.00 uur Zaterdag 10.00 uur - 14.30 uur de Column van Kees Risseeuw Schiedam (010) 473 11 50 www.hypotheker.nl Een kleine stap voor de mens, maar een sprong voor de mensheid... Het waren de historische woorden die astronaut Neil Armstrong sprak toen hij als eerste mens op de maan liep in 1969. Kort daarop volgde collega Buzz Aldrin. Juist nu het 50 jaar geleden is en dit op korte termijn feestelijk herdacht zou worden is Armstrong overleden op 82-jarige leeftijd. Zijn woorden zullen voor altijd in de geschiedenisboeken blijven bestaan. Het zou op zich mooi zijn als onze politieke kopstukken van dit moment deze historische woorden zouden gebruiken voor hun campagne. In plaats daarvan is de gebruikelijke zwartmakerij weer begonnen en bestoken ze elkaar voortduren weer met argumenten waarom zij het wel goed doen, en de ander niet. Het zou een grote stap voor Nederland zijn als alle politieke partijen nu eens om de tafel gaan zitten om met elkaar tot iets te komen waar we echt beter van worden in plaats van elkaar te bevechten. Alle lijsttrekkersdebatten ten spijt, het is vooral amusement als sommigen elkaar weer eens.in de haren vliegen of als Wilders weer eens provoceert. Leuk voor het publiek dat na afloop de winnaar kiest van het "debat" maar wat schiet Nederland hier nu mee op? Met al die verschillende partijprogramma's die ogenschijnlijk geen ruimte laten voor anders denkenden verzanden we weer in een eindeloos getouwtrek straks na de verkiezingen. Een kleine stap voor de mens... nou, ik moet het nog zien. Voorlopig staan we stil. Vreemd genoeg werd deze week wel bekend gemaakt dat volgens nieuwe berekeningen de economie volgend jaar 0,75% zal groeien en het begrotingstekort op 2,7% komt. Nou, waar maken we ons dan druk over? We hebben geen crisis, zelfs geen recessie, de economie groeit, en we houden ons keurig aan de EU-norm van Brussel. Klus geklaard dus. Helaas zal het zo simpel niet zijn. De werkloosheid groeit, de bouw en de huizenmarkt stagneren volledig. Opvallend was ook dat ABN-AMRO bekend maakte dat 1 op de 5 hypotheken hoger is dan de onderliggende waarde van het huis. Dat is zorgwekkend zei Gerrit Zalm. Maar hij is toch juist aangenomen om dit te veranderen? Dat moest hij bij DSB ook doen... Maar... 20% is natuurlijk wel (te) veel. Hoort u ook bij die 20%, en is de hoogte van uw hypotheekschuld groter dan de waarde van uw huis, kom dan eens bij ons langs, dan kijken we hoe we Jat zo voordelig mogelijk voor u kunnen oplossen. Mail uw reactie naar: kees.risseeuw@hypotheker.nl Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastructuur en Milieu Ingevolge artikel 20 van de Tracéwet bevordert de Minister van Infrastructuur en Milieu een gecoördineerde voorbereiding van de besluiten op de aanvragen om vergunningen en van de overige ambtshalve te nemen besluiten met het oog op de uitvoering van een Tracébesluit. In het kader van deze coördinatie geeft de Minister van Infrastructuur en Milieu kennis van het feit dat het volgende ontwerpbesluit is genomen. Welk ontwerpbesluit is genomen en ligt ter inzage? Voor de uitvoering van het Tracébesluit A4 Delft - Schiedam is onderstaand ontwerpbesluit genomen, overeenkomstig de procedure van artikel 20, lid 4, van de Tracéwet in samenhang met afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht. Het betreft een aanvraag van A4all v.o.f. om een omgevingsvergunning voor de activiteit bouwen van een bouwwerk op grond van artikel 2.1, lid 1 sub a van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht. In opdracht van Rijkswaterstaat realiseert A4all v.o.f. de A4 Delft - Schiedam. De A4 Delft - Schiedam is een geprojecteerde rijksweg die de verbinding zal vormen tussen de aansluiting A4 Delft-Zuid (Kruithuisweg) en het knooppunt Kethelplein bij Schiedam. Als onderdeel van de werkzaamheden worden in het knooppunt Kethelplein 4 kunst werken gebouwd. Het ontwerpbesluit (nummer 120MG198, OLO nummer 476381) voor een omgevingsvergunning voor de activiteit bouwen is op 23 augustus 2012 afgegeven door het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam en betreft de bouw van 4 kunstwerken op de locatie Kethel plein, kadastraal bekend gemeente Schiedam, sectie Q, nr. 5656 en 5658. Waar en wanneer kunt u de stukken inzien? Het ontwerpbesluit en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 30 augustus 2012 tot en met 10 oktober 2012 ter inzage bij het Klant Contact Centrum (omgevingsloket), Stadserf 1, 3112 D'Z Schiedam. Het Klant Contact Centrum is geopend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 13.00 uur. Op afspraak kunnen de stukken tevens op maandag, woensdag en donderdag van 14.00 uur tot en met 20.00 uur en op vrijdag van 14.00 uur tot 17.00 uur ingezien worden. Afspraken kunnen telefonisch gemaakt worden op nummer 14 010. Het ontwerpbesluit is tevens beschikbaar via de gemeentelijke website www.schiedam.nl/A4. Voorts liggen het ontwerpbesluit en de bijbehorende stukken met ingang van 30 augustus 2012 tot en met 10 oktober 2012 ter inzage bij de publieksbalie van het Stadskantoor van de gemeente Vlaardingen, Westhavenkade 85,3133 AV Vlaardingen. De publieks-balie is geopend op maandag van 8.00 uur tot 20.00 uur en op dinsdag tot en met vrijdag van 8.00 uur tot 16.00 uur. Hiertoe dient een telefonische afspraak gemaakt te worden op nummer 010 - 248 40 00. Hoe kunnen zienswijzen naar voren worden gebracht? Van 30 augustus 2012 tot en met 10 oktober 2012 kan eenieder tegen het ontwerpbesluit schriftelijk gemotiveerde zienswijzen kenbaar maken aan het College van burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Tevens kunnen gedurende deze termijn door eenieder mondeling gemotiveerde zienswijzen kenbaar gemaakt worden. Degenen die mondeling willen reageren, kunnen dat, na telefonische afspraak, doen bij de heer mr. J. van der Vlist. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen op nummer 010 - 21917 25. Gewezen wordt op het feit dat alleen belangheb benden die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerpbesluit of aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden dat zij geen zienswijzen hebben ingebracht op het ontwerpbesluit, te zijner tijd beroep kunnen instellen tegen het definitieve besluit. Meer informatie? Voor nadere informatie met betrekking tot het ontwerpbesluit kunt u zich wenden tot mevrouw drs. A.M. Nix, telefoon 010 - 21917 48. De Minister van Infrastructuur en Milieu, namens deze, het hoofd van de afdeling Bestuurlijk-Juridische Zaken en Vastgoed, mr. ing. C.G.J.M. Peeters Kennisgeving ontwerpbeschikking Uitgebreide voorbereidingsprocedure WET ALGEMENE BEPALINGEN OMGEVINGSRECHT Onderwerp Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 10 januari 2012 een aanvraag op grorid van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) ontvangen van Momentive Specialty Chemicals B.V. voor de inrichting aan de Vondelingenweg 601 te Rotterdam-Vondelingenplaat. De vergunning wordt aangevraagd voor het vervangen van de naverbrander F652 in de unit U650. In deze unit worden de afgassen uit de AC/ECH/HCI fabriek verbrand. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland maken bekend dat zij het voornemen hebben de vergunning te verlenen. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking en de bijbehorende stukken van 30 augustus 2012 tot en met 10 oktober 2012 op de volgende plaatsen inzien: Bibliotheek Rotterdam, 5e etage, Hoogstraat 110 te Rotterdam, tijdens de openingsuren (ma. t/m vrij. van 10.00 - 20.00 uur); de gemeente Albrandswaard, Hofhoek 5 te Rhoon; de gemeente Vlaardingen, gemeentelijk contactcentrum, Westhavenkade 85 te Vlaardingen; de deelgemeente Hoogvliet, Mirjpenbaan Noord 47 te Rotterdam; de deelgemeente Pernis, Vroomstraat 14 te Rotterdam; de DCMR Milieudienst Rijnmond, Parallelweg 1 te Schiedam (buiten en na deze periode uitsluitend na telefonische afspraak: 010 - 246 86 21). Zienswijze Tijdens de periode van ter inzage legging kunnen schriftelijk zienswijzen worden ingebracht. Zij moeten worden gericht aan ons college en worden verzonden aan de DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. In deze periode kunnen ook zienswijzen mondeling worden ingebracht. Dit kan telefonisch of na afspraak. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als ook een zienswijze is ingebracht tegen de ontwerpbeschikking en men belanghebbende is. Inlichtingen Mevrouw S.M. de Vries van de DCMR, telefoon: 010 - 246 82 77. Deze kennisgeving is ook geplaatst op www.dcmr.nl. Voor het melden van milieuklachten is de meldkamer van de DCMR vanaf 1 januari 2012 bereikbaar via telefoonnummer 0888 - 333 555. Zaaknummer: 98386189, DMS-nummer: 21429684.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 8