h II Zeven onvergetelijke zondagochtenden in de Doelen De keuze van Cox jubileumconcert Een Hanso productie 55* serie najaar 2012 ep tB Zondag 28 oktober Deze ochtend vindt er in de Grote Zaal van de Doelen te Rotterdam een zeer speciaal jubileumconcert plaats. Vorig jaar zat Gerard Cox 50 jaar in het artiesten vak. Dit is op diverse wijzen reeds gevierd. En omdat Gerard de Zondagochtend concerten al van vanaf het allereerste concert presenteert vond de organisatie dat Gerard ook een Zondagochtendconcert verdient geheel gewijd aan Cox zelf. "De keuze van Cox"... de titel van het concert zegt het eigenlijk al, al Gerards favorieten zullen voorbij komen. Een feestelijke ochtend met diverse muzikale verrassingen. De Doelen trakteert de Doelen deze ochtend op een kopje koffie! Mathilde Santing Zondag 4 november Na een fantastische anniversary tour sluit Mathilde Santing haar 30-jarig jubi leum af met een intieme concertreeks, waarbij ze voor het eerst in haar carrière wordt begeleid door enkel een pianist. Samen met Marcus Olgers gaat zij op muzikaal avontuur. Mathilde Santing staat bekend als een uitzonderlijk veelzij dige zangeres. Marcus Olgers is componist en pianist en werkt al jaren samen met Mathilde. Samen verzorgen ze een virtuoze, kleurrijke ochtend waarin naast bekende hoogtepunten, zoals Beautiful People, Wonderful Life, Inspiratie, de Ap pels op de Tafelsprei, maar ook nieuwe parels ten gehore worden gebracht. The Deep River Quartet Make-Over" Zondag 11 november Petra Berger Touched by Streisand' Zondag 18 november Groot Operette Gala 'Ein Morgen in Wien' Zondag 9 december Liesbeth List 'Even Eeuwig' Zondag 16 december Adressen voorverkoop www.zondagochtendconcerten.nl De Doelen Schouwburgplein 50,3012 CT Rotterdam Tel.: 010-2171717 Wegener Media Prins Hendrikkade 16a 3071 KB Rotterdam Tel.: 010-469 99 11 Fax:010-469 93 62 Aanvang Zondagochtendconcerten in de Doelen Rotterdam ledereen uit Rotterdam en omgeving heeft wel eens een concert op de vroege zondagoch tend in de Doelen bezocht en het Lied van de Week meegezongen. Presentator zanger acteur Gerard Cox en pianist Bert Nicodem luiden het concert in met het populaire Lied van de Week, waarin actuele gebeurtenissen bezongen worden. De foyer opent haar deuren om 09.45 uur. De Grote Zaal - waar u zelf een plaats kiest - kunt u betreden om 10.30 uur. Het concert begint om 11.00 uur en eindigt om on geveer 12.15 uur. Parkeren in Rotterdam centrum In het centrum van Rotterdam betaalt u op zondagmorgen vanaf 12.00 uur parkeergeld (alleen met chipknip!). U kunt echter vóór die tijd betalen; de meter treedt pas om 12.00 uur in werking. P In een wervelend concert presenteren de zangers van The Deep River Quartet - Sybrandus Finck, Dick Rietveld, Ace Vincent en Brian Sporkslede - een vlotte mix van onvervalste soul, swingende gospels en van legendarische liedjes die hun eeuwigheidswaarde hebben bewezen. Liedjes die verankerd zijn in ons geheugen. Liedjes waarvan je nog weet waar je was, en wat je deed, ...en met wie, toen ze werden gedraaid... De heren van The Deep River Quartet geven iedere tophit een wervelende Make-over. Als er iemand de afgelopen jaren heeft bewezen tot de top van Nederlandse zangeressen te behoren, dan is het Petra Berger wel! Sinds 2001 bracht zij di verse met goud en platina bekroonde albums op de markt en toerde zij met diverse soloprogramma's succesvol langs de Nederlandse theaters. Niet alleen de allermooiste Streisand songs komen aan bod, maar ook nummers die perfect passen bij deze muziekstijl. Petra Berger heeft zich dit repertoire op overtuigende wijze eigen gemaakt. Samen met haar band zal Petra het publiek in vervoering weten te brengen tijdens een schitterend en integer Zondagochtendconcert. Wie smelt er niet weg bij klanken van "Dunkelrote Rosen bring' ich, schone Frau" gezongen door de befaamde Brabantse bariton Ago Verdonschot? En wie droomt niet weg als de hartstochtelijke Braziliaanse tenor Augusto Valenga "Dein ist mein ganzes Herz" vertolkt Of wanneer de warmbloedige Rotterdamse sopraan Wal- din Roes de mannenharten in vuur en vlam zet met een zinderende Czardas? Dit romantische drietal wordt ondersteund door de crème de la crème van de Rot terdamse koren: Het Rotterdams Operakoor en Operettekoor Irene. Blaaskwintet Hi Five begeleidt samen met pianist Bert Nicodem deze prachtige operetteklanken. Liesbeth List werd populair tijdens de jaren 60. Het duet "Pastorale" met Ramses Shaffy werd een grote hit en ook met haar versies van nummers van Jacques Brei oogstte ze veel succes. Ze ontving o.a. een Edison en een Gou den Harp. Na de samenwerking met Frank Boeijen in de jaren '90 volgde een nieuwe reeks successen. Voor haar rol van Edith Piaf in "Piaf de Musical" ont ving Liesbeth de fel begeerde John Kraaijkamp Musical Award. Vanaf het begin van 2012 is Liesbeth op tournee door Nederland met haar nieuwe show "Lies beth List 70". Een set van drie cd's is uitgekomen onder de titel "Even Eeuwig. White Christmas at de Doelen Zondag 23 december Het White Christmas concert behoeft na al die jaren eigenlijk geen intro ductie meer. Voor dit traditionele Kerstconcert haalt het publiek de kaar ten al vroeg voor december in huis. Het ruim 50 muzikanten tellende Mu sical Souvenir o.l.v dirigent en arrangeur Rien den Hartog, die met meer dan 25 jaar ervaring zijn sporen in de muziekwereld ruimschoots heeft verdiend. Het orkest heeft samengewerkt met vooraanstaande artiesten als Margriet Eshuijs, Tony Neef, Mariska van Kolck, Bill van Dijk en Willeke Alberti. Dit bij zondere concert staat ook dit jaar weer garant voor geweldige Kerstmuziek. OMSCHRIJVING PRUS Keuze passe-partout: u kunt 4 Zondagochtend-concerten 47,60 uit de reeks van 7 kiezen (4 x Cl 1,90 Passe-partout: 7 Zondagochtendconcerten x 11,30 79,10 (tosse kaarten: 13,60) zondag De keuze van Cox €13,60 28 oktober jubileumconcert zondag Mathilde Santing €13,60 4 november zondag The Deep River Quartet 13,60 11 november Make-Over zondag Petra Berger 13,60 18 november Touched by Streisand zondag Groot Operette Gala 13,60 9 december Ein Morgen in Wien zondag Liesbeth List 13,60 16 december Even Eeuwig zondag White Christmas at de Doelen 13,60 23 december AANTAL BEDRAG HIER KEUZE PASSÉ PARTOUT AANKRUISEN* Jé. Administratie, porto- en verzendkosten 4,00 TOTAALBEDRAG: Dhr/Mevr.: Adres: Ht Postcode: Woonplaats: Telefoon: Email: Bank/girorekening') Ik ontvang van u een bevestiging en wacht met betalen op uw acceptgiro. Handtekening: FORMULIER UITKNIPPEN EN INSTUREN! Hanson BV, Postbus 37014, 3005 LA Rotterdam, fel. 0104225244'. 1J Dit bank- of gironummer wordt door onze administratie op uw acceptgiro vermeid.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 12