Wie kent deze lui? u Karpettenwinkel XL Sluit haar deuren Met name starters hebben behoefte aan meer zekerheid voor minder geld. Wij bij De Hypotheker hebben daarom de SpaarBeter Hypotheek ontwikkeld, Wacht niet tot de winter want dan ziin we er niet meer!!!!!!! g ll i Jazeker. De Hypotheker. Inloopconcert Groenelaan live! Dahlia's Boekenmarkt Opera galmt over de havens en door de stad ll J I] 4 Van meer danSMDtHEEnM) In alle stijlen en maten: 'hoogpolige tapijten al voor: 03 (HMD design karpetten al woorrHECDtHlO© 'handgeknoopte Berbers al uoor:203 0M3 schitterende Penen al uoor: 031) QMD 'Perzische tafelkleden al u.a.: 03 GOUD Woonboulevard Capelle XL Lylantse Baan 3 ft.o. Trendhopnerl gratis parkeren! Open van ma. t/m zaterdag. Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 12 september 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 19 V Wie kent deze drie jongens die mogelijk betrokken zijn bij een straatroof voor de ingang van Zwembad Groenoord. FOTO: POLITIE ROTTERDAM RIJNMOND De politie is op zoek naar mensen die meer weten over deze jongens die mogelijk be trokken zijn bij een beroving voor Zwembad Groenoord, op zaterdag 28 juli. Van de redactie Schiedam Een 12-jarige jongen zit zater dag 28 juli met zijn twee vrien den voor de ingang van Zwem bad Groenoord. Rond 15.15 uur komen drie jongens naar buiten. Ze vragen om geld en willen de mobiele telefoon van een van de jongens hebben. Als ze hier niet op reageren, krijgt de 12-jarige jongen een paar harde schoppen, waarna zijn Blackberry Bold uit zijn handen wordt gegrist. De drie verdachten rennen vervolgens hard weg in de richting van het nabijgelegen Beatrixpark. Van hen zijn bewakingsbeelden be schikbaar. Signalementen Alle verdachten zijn licht getint, zwart kort haar, tussen de 14 en 16 jaar oud. Verdachte 1: - Normaal postuur - Ongeveer 1.72 meter lang - Zwarte hoody met daaronder een wit-grijs gestreepte blouse - Zwarte sportschoenen van het merk Prada Verdachte 2: - Slank postuur - Ongeveer 1.72 meter lang - Roze T-shirt van het merk Montclair, donkere spijkerbroek en wit met blauwe badslippers - Gucci-pet Verdachte 3: - Stevig postuur - Ongeveer 1.80 meter lang - Witte polo met opdruk, een blauwe spijkerbroek en een grijze hoody - Zwarte sneakers met witte zool Info? Bel dan: 0900-8844. Schiedam, Broersvest 64, (010) 473 11 50 www.hypotheker.nl Harpe Davids speelt za terdag 15 september in de Grote Kerk. Om 14.15 uur speelt Harpe Davids Junior, om 15.00 uur het harmonie orkest. Op het Wilhelminaplein wordt 15 september voor de 10e keer het Groenelaan Live! Festival gehouden. Meer informatie: www.groe- nelaan.nl Dahliavereniging Schiedam organiseert 15 september de jaarlijkse open dag in het tuincomplex achter de Vij- sluizenflat. De tuin is open van 10.00 tot 15.00 uur. In de historische binnenstad van Schiedam organise ren Centrummanagement Schiedam en Boekhandel Louis Tinner zaterdag 15 september de elfde Schie- damse Boekenmarkt. Boe kenliefhebbers kunnen daar rondstruinen langs kraam pjes met (vooral) tweede hands boeken, waaronder Nederlandse en buitenland se literatuur, kinderboeken, strips, thrillers, kunstboe ken, biografieën en kook boeken. De Schiedamse Boeken markt is van 10.00 tot 17.00 uur en de toegang is gratis. Schiedam Schiedam pakte dit jaar grootst uit tijdens de lan delijke Open Monumen tendagen. Dit jaar waren er meer monumenten open voor publiek dan in andere jaren, en bij enkele klonken muzikale klanken van het festival Opera a/d Schie. Vanwege het lustrum pakte Opera aan de Schie dit jaar extra uit met 36 solisten, 12 pianisten en 5 koren op 12 verschillende locaties. Ver schillende bekende solisten traden bij historische loca ties op. Alle optredens wa ren net als voor het publiek gratis toegankelijk. Het weekeinde van Open Monumentendagen is in Schiedam een cultureel weekeinde van formaat. De feestelijke opening vond plaats in de onlangs geres- taureerde Havenkerk aan de Lange Haven en was meteen het startschot voor de opening van Open Ateliers en Opera aan de Schie. Aanslui tend op de opening door wet7 houder Stam werden door de Historische Vereniging Schie dam op verschillende locaties de ereschildjes voor geslaagde restauraties uitgereikt. Ook dit jaar had het comité, sa men met diverse partijen in de stad, een gevarieerd program ma in elkaar gezet. Het thema van dit jaar, Groen van Toen en Nu, had de organisatie geïnspi reerd om de groene locaties in Schiedam voor het voetlicht te brengen. Zaterdag verzorgde Huib Sneep rondleidingen door de Plantage. In de Plantage en het Julianapark waren doeken met historische foto's geplaatst van deze monumentale stadspar ken. In opengestelde monu menten werden rondleidingen, muziek- en theatervoorstellin gen verzorgd. Festival opera aan de Schie pakte groots uit met maar liefst 36 solisten, twaalf pianisten en vijf koren. Het was een be drijvig en muzikaal weekend. FOTO: BART BOS

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 19