Van de lezer Feyenoord lanceert Street League t Veel te veel tussenpersonen 100 km/uur: handig, snel en veilig of niet? Treurig dat kade nog niet klaar is - i. Reacties op actie in Tliuiszorg Feyenoord gebrand op overwinning tegen PEC Zwolle i FEYENOORD 1 PEC ZWOLLE - www.feyenoord.nl/streetleague Wij kregen verschillende reacties binnen op het besluit om verkeer langs Overschie weer gewoon 100 km/uur te laten rijden. „Grote twijfels heb ik bij de onderzoeksresultaten van bureau Witteveen en Mulder. Wie garandeert hun onafhan kelijkheid? Zitten hier geen Groenlinksers die de waarheid een beetje verdraaien door uitkomsten naar hun hand te zetten. Bijvoorbeeld door op verschillende momenten te meten, voor de verhoging 4 uur 's nachts en daarna 4 uur 's middags. Van de medewerkers hoef je geen hoge pet op te hebben. Veel mensen maken fouten, waarschijnlijk ook bij dit bureau. Tja, en als Groen links het de afgelopen 100 jaar voor het zeggen had gehad, dan waren er helemaal geen auto's geweest." Henk van Dijk „We zijn met 80 km beter af.....dit is mijn mening. Het is werkelijk belachelijk dat een indertijd genomen besluit gewoon weer teruggedraaid wordt. De 80 km zone moet juist verlengd worden richting Hoek van Holland tot NA de woongebieden Schiedam en Vlaardingen." Jeanne Poot Wij vroegen uw reactie op het (weer) verhogen van de maximum snelheid van 80 naar 100 km/uur langs woonwijk Overschie, een route die veel Schiedammers rijden. FOTO: wm Lezeres Anthonyta uit Schiedam reageert op de vragen die de PvdA heeft gesteld over het herstel van de kademuren aan de Nieuwe Haven, dat niet alleen veel tijd in beslag neemt, maar ook nog eens zeer kostbaar is. De vraag is of hier bij de werkzaamheden aan de Lange Haven op gelet kan worden. „Het is toch treurig dat de kade nog niet gemaakt is. Het is al heel lang bekend dat het nodig is. Ze moeten eens een keer meer op de centen letten en niet zo langs elkaar werken. De één weet niet wat een ander doet en maar fouten maken met ons geld. Het is toch van de gekke dat C '0 Het herstel van de kademuren aan de Nieuwe Haven kost niet alleen veel tijd, maar blijkt ook zeer kostbaar. Lezeres Anthonyta reageert. FOTO: BART BOS ze ook niet geweten hebben wat mevrouw Verver uitgegeven heeft. Als je elke maand de bonnen in had gezien, was er nu niet zoveel werk geweest. Al dat lakse van het college. Ze moeten eens meer samenwer ken en weten wat er uitgegeven wordt." Als mantelzorger zonder enige vergoeding) kan ik mij woedend maken over het feit dat Careyn ook meedoet aan de zoge naamde tekorten in de thuiszorg. Het is weer de kleine man/vrouw die kan inleveren terwijl het management geen stuiver inlevert. De administratieve rompslomp vreet onnodig veel tijd en geld. Er zijn gewoon veel te veel tussenpersonen. Voor een paar simpele kousen van 34 euro kan je 6 maal naar de verzekering, 3 maal naar de apotheek en twee maal naar de huisarts omdat je steeds weer andere formulieren moet laten invullen. Voor een zitkussen van 85 euro komt zelfs een zogenaamde deskundige langs die je in je blote kont laat staan om te kijken of het wel echt is. Naderhand moet je toch de volle rekening voldoen omdat het eigen risico nog niet be reikt is. Zo kan ik u nog meer voorbeelden uit de praktijk opnoemen." J.Roctus Sociaal? „Best bestuur en managers van Careyn. Is dit sociaal om jullie me dewerkers op zo'n manier te behandelen. Zo schandalig om deze hardwerkende huishoudelijke hulpen een 'noodzakelijke' loonsver laging te geven. En als het volgend jaar weer goed koper moet, dan weer een 'noodzakelijke' loonverla- ging? Is het personeel soms gewoon koopwaar? Denken jullie er ook over na om jullie gemakkelijk verdiende salaris ook een 'noodzake lijke' verlaging te geven? Fred Etman Schrijnend „In een vorige editie van NS stond een uitgebreid artikel over bonnetjes en wachtende taxi's in de zaak Verver. Er onder stond een klein artikel over 'Zorg om de thuiszorg'. Schrijnend om die zaken zo tegen over elkaar gesteld te zien. Vandaag op de voorpagina 'Thuiszorg in nood' Wanneer gaan bestuurders én ingezetenen hun gezond verstand weer gebruiken...? W.G. Hazelaar Feyenoord lanceert dit seizoen de Feyenoord Street League. Dit is een straatvoetbalcompetitie tussen verschillende wijken en/of buurten binnen de gemeente Rotterdam, waarbij het niet alleen draait om de sportieve prestaties van het team, maar ook om de maatschappelijke doelen. Feyenoord zet zich hiermee in voor de bewoners in de wijken van Rotterdam en wil op die manier haar rol in de samenwerking versterken en vergroten. De Feyenoord Street League zal in eerste instantie worden geïmplementeerd in het project Scoren op Zuid binnen de deelgemeenten Feijenoord en Charlois. De Feyenoord Street League zal van start gaan in oktober. Aan de Feyenoord Street League kunnen kinderen deelnemen die tussen de 9 t/m 12 jaar oud zijn. De competitie bestaat uit acht tot twaalf teams uit de Deelgemeenten Charlois en Feijenoord. De teams hebben elk hun eigen teambegeleider, worden aangekleed door PUMA en krijgen een stadion (speelveld) toegewezen, waar ze zelf verantwoordelijk voor zijn. Met de Feyenoord Street League wil Feyenoord de sociale cohesie binnen de wijken van de gemeente Rotterdam bevorderen. De competitie zal worden gedragen door het 'Geen Woorden Maar Daden' puntensysteem. Middels dit puntensys teem kunnen de teams tweederde van hun totaal aantal com- petitiepunten verdienen buiten de wedstrijden om. Zo worden er 'Geen Woorden Maar Daden-punten' toegekend voor goed gedrag rondom de duels, waarbij niet alleen de deelnemers maar ook de supporters worden beoordeeld. Via www.feyenoord.nl/streetleague is alle infor matie over de Feyenoord Street League te vinden en is er de mogelijkheid voor kinderen om zich in te schrijven voor de straatvoetbalcompetitie. Na het interlandweekend hervat Feyenoord op zaterdag 15 september de competitie met de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer Ronald Koeman is er, Ba de ongelukkige nederlaag tegen Vitesse, op gebrand om ih De Knip driepunten te pakken tegen de promoven dus en kan daarbij alle steun goed bij gebruiken! Voor de wedstrijd tegen PEC Zwolle geldt éeh vrije kaartverkoop, wat betekent dat je geen ciubkaart nodig hebt om tickets te bestdien voor dit duel. Kaarten zijn ai verkrijgbaar vanaf 2250 euro per stuk aan de loketten van Feyenoord Service Tickets, via de verkooppunten van TicketBox en via internet. Kijk voor meer informatie over kaartver koop en om direct kaarten te bestellen op www.feyenbonl.nl/tickets. ZATERDAG 15 SEPTEMBER 20:45 UUR Doe mee als speler van de Feyenoord Street League! Kijk voor meer informatie en voorwaarden op rvijn vuur muur miurmauu un vuur waar uun up Cf

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 24