Landskampioen! '7 De Groot wint in Spijkenisse Smurfentraining lid voor de Raad van Commissarissen Harga wint en ODI verliest Steensjes fietsen nog steeds Verlies voor Holy/Schiedam CVU CVU UITVAARTZORG FINANCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) ■I -v ressort wonen Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 12 september 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 28 Koos Gouka heeft er kijk op. Dat mag ook wel, want de voorzitter van Excelsiors cric ketsector heeft lang topcricket gespeeld. Hij zag de Schiedam- se elf, na de wat tegenvallende resultaten in de reguliere com petitie, in de kampioens-play offs opleven.. Gerard S. Verver Schiedam „De mannen zijn gedreven. De beleving druipt er van af. Het zou me niet verbazen als ze voor een verrassing gaan zorgen." Die verrassing kwam er. Excel- sior'20 haalde met overmacht en bravour de finale, waarin het zaterdag het thuisspelende en bij kenners torenhoog fa voriete Dosti alle hoeken van de eigen grasmat liet zien. De Schiedammers presenteerden hun tegenstander aan bat, na het verlies van 9 wickets, een totaal van 209. Aardig, maar niet onoverbrugbaar. Dosti moet zich in de handen hebben gewreven. De Amsterdamse batsmen lieten het echter vol komen afweten. De één na de ander sneuvelde. Na 103 runs was de koek op en ontkurkten Uiteraard vierde Excelsior'20 de winst op Dosti en het be halen van de negende landstitel uitbundig. FOTO: ALFRED VAN BUN6E de Schiedammers de cham pagne om uitbundig het bin nenhalen van de landstitel (de negende) te vieren. „Met dank aan het bestuur", wil Daan van Bunge even kwijt. „Dat heeft er voor gezorgd, dat we tot aan het einde van het seizoen over alle spelers konden beschikken." Daardoor had Excelsior20 bij voorbaat een voorsprong op VRA, dat drie coaches naar hun thuisland zag vertrekken en Dosti, dat één van zijn toppers miste. „Bovendien groeide bij ons iets moois tij dens de play-offs. Het zorgde er voor, dat we sterk en vol vertrouwen naar Amsterdam konden afreizen." Dat het zaterdagavond na terugkeer in Thurlede feestelijk ru moerig was en heel laat werd laat zich raden. „Sommigen hebben zondagmorgen de zon zien opgaan." Schiedam Na winst in de halve triatlon van Leiderdorp en de sprint- triathlon in Binnenmaas heeft Richard de Groot de Olym pisch triatlon van Spijkenisse op zijn naam geschreven. Deze wedstrijd bestond uit 1,5 km Schiedam Met een 14-7 zege op Ve- lox heeft Harga, de vorige week met een overwinning op Aurora begonnen veld- competitie, in positieve zin voortgezet. Dat kan niet gezegd worden van ODI, dat zijn rentree in de vierde klasse nog niet met een zege heeft kunnen bekronen. De Schiedammers reisden naar Hoeven en verloren met 10-8 van Springfield. Het achttal speelde te'gehaast, waardoor er nauwelijks kansen gecre- eerd werden. Bij 10-5 liet ODI nog wel zien over men taliteit te beschikken. Via een rebound, een afstandsschot en een omdraaibal werd de schade beperkt tot een ver schil van twee doelpunten. zwemmen, 40 km fietsen en 10 km hardlopen. De Schiedam mer nam meteen de leiding en stond die niet meer af. Hij ar riveerde na 2.02.04 uur en had een minuut voorsprong op de nummer twee. Door deze over winning stelde hij zijn eerste plaats in de Triathlon Series veilig. Zijn nieuwe doel is deelname aan de Iron Man in Hawai. Daarvoor moet hij zich kwalificeren op een tri atlon, die in november wordt gehouden op het Mexicaanse eiland Cozumel. Schiedam Ze zijn even uit beeld ge weest. Maar vader Ton Steens en zijn dochters Su zanne en Lisette zijn nog wel degelijk heel bezeten van sport en vooral wielren nen. Er waren tijden, dat de twee meiden wekelijks het nieuws haalden. Senior was enige tijd de motor achter de ATB- en veldrit, die enige jaren de Ronde van Schie- dam-dag afsloot. Na wat fysieke ongemakken is hij er weer helemaal klaar voor en was zondag één van de deel nemers aan de Spijkenisser triatlon. Suzanne Steens, ooit als talentvol genomi neerd op het Schiedamse Sportgala, reed onlangs met vriend en inmiddels Schiedammer Kasper Schotten in het Oosten rijkse wintersportoord Kaprun een ATB-wed- strijd met aankomst op de 2800 meter hoge glet sjer van de Kitzsteinhorn. Daarna reed Schotten (in de elite klasse) de Hah- nenkamm-ATB en een wegwedstrijd op de Kitz- buheler Horn. Bij alle rit ten lag de meet op de top van de berg en arriveerde hij bij de beste tien. Ton en Lisette Steens reden in het Brixental op de ATB naar een mooie zevende plaats. Met sport kan je nooit te vroeg beginnen. Dat is op zater dagochtend zichtbaar bij PPSC waar de smurfen (jeugd 4 t/m 6 jaar) tussen 10.15 en 11.15 uur met veel enthousiasme de eerste beginselen van voetbal leren. Het plezier spatte er af, meldt smurfentrainer Henk Kamminga. FOTO: PR Schiedam Holy/Schiedam is er zondag niet in geslaagd om Blue Birds de weg naar het kam pioenschap te versperren. De Delftse ploeg stapte na zeven innings met een 5-19 overwinning feestend van het veld. De twee punten zorgden er namelijk voor, dat de koplo per niet meer door de num mer twee (Holy/Schiedam) en nummer drie (Adegeest) kon worden ingehaald. Za terdag had Holy/Schiedam nog wel de inhaalwedstrijd tegen Biento gewonnen: 13-3. Het opleidingsteam Schie- dam/Holy lijkt zich te hand haven in de tweede klasse. zoekt ter vervanging voor minimaal 16 uur, met doorgroei tot maximaal 32 uur per week, een Uw taken: Alle voorkomende administratieve werkzaamheden t.a.v. onze inkoop- en verkoopadministratie, assistentie bij telefoonaanname en vervanging van de administrateur bij diens afwezigheid. Uw profiel: MBO+ niveau, minimaal MEAO-, PDB of MBA-diploma, ervaring met grootboek administraties, affiniteit met automatisering en vertrouwd met Word en Excel, nauwkeurig, zelfstandig, klantgericht en communicatief vaardig. Wij bieden: Een uitdagende functie in een moderne uitvaartonderneming, goede arbeids voorwaarden volgens CAO uitvaartverzorging en studiemogelijkheden. Uw sollicitatie: Binnen 14 dagen schriftelijk richten aan: CVU Uitvaartzorg, postbus 28022, 3003 KA Rotterdam, of pere-mail: info@cvu.nl t.a.v. dhr. J.L. van Gastel. Telefonische inlichtingen via 010 466 1100, bij dhr. J.L. van Gastel en dhr. M. Berns. Ressort Wonen maakt als maatschappelijke en klantgericht organisatie in Rozenburg werk van wijkvernieuwing, wonen en zorg en leefbaarheid voor verschillende doelgroepen. Samen met onze partners werken wij aan een veilige woonomgeving. Duurzaamheid en het optimaliseren van onze dienstverlening staan bij ons hoog in het vaandei. Wij willen ons nog nadrukkelijker profileren ais maatschappelijk ondernemer en volkshuisvester. Ressort Wonen bezit en beheert 2560 woningen en 270 garages in Rozenburg, een deelgemeente van Rotterdam. De Raad van Commissarissen heeft een onafhankelijke positie als intern toezichthoudend orgaan en heeft tot taak toezicht te houden op het beleid van de directeur-bestuurder en de algemene gang van zaken, fungeert als klankbord en kan gevraagd en ongevraagd advies geven. Het belang van intern toezicht zal de komende jaren toenemen. De Raad vergadert minimaal 6 keer per jaar en bestaat uit 5 leden. Als gevolg van het statutair aftreden van een lid van de Raad ontstaat er per 1 januari a.s. een vacature en zoeken wij een Profiel voor de Raad De Raad bestaat uit generalisten met een helikopterview die als team in staat zijn op de relevante terreinen de juiste vragen te stellen en weten te sturen. De Raad is besluitvaardig en resultaatgericht en komt als multidisciplinair team tot integrale besluitvorming. De leden van de Raad hebben werkervaring op niveau van management directie en het denkniveau is tenminste HBO. Maatschappelijk engagement met Rozenburg en Rotterdam worden als een echte pré gezien. Een evenwicht tussen leden afkomstig uit het bedrijfsleven en de non-profit sector wordt nagestreefd. Ook aan een diverse samen stelling van de Raad wordt belang gehecht. Meer informatie over de samenstelling van de Raad, de profielschets en het reglement is te vinden op onze website www.ressortwonen.nl. Profiel voor de vacature In verband met de huidige samenstelling van de Raad wordt gezocht naar een commissaris voor het aandachtsgebied maatschappelijk ondernemen, bij voorkeur afkomstig uit de profit sector en met ervaring in verandermanagement. Gevraagd wordt - ruime kennis en ervaring op het genoemde aandachtsgebied; - affiniteit met en een visie op volkshuisvesting en de rol van woningcorporaties daarin; - strategisch inzicht in combinatie met een kritische en zakelijke instelling; - inzicht in bestuurlijke besluitvorming en afwegingsprocessen; - een relevant netwerk als ambassadeur van Ressort Wonen. Aanbod Een uitdagende functie in een enthousiast en inspirerend team. De honorering is afgestemd op niveau D van het honoreringsadvies Vereniging Toezichthouders Woningcorporaties. Uw reactie Ressort Wonen laat zich bij deze procedure begeleiden door PublicSpirit. Meer informatie over de vacature vindt u op www.publicspirit.nl. Uw sollicitatie, voorzien van uitgebreid curriculum vitae kunt u bij voorkeur e-mailen naar: info@publicspirit.nl, ter attentie van mevrouw J. Goudsmit, Directeur, Helsinkilaan 4, 3446 AH Woerden. Uw reactie wordt uiterlijk 10 dagen na publicatie verwacht. good worm... om zorg Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 28