r CU Anna Maria <Edsa6etf cfe %aper Marinus Kruines - Rien - Jos Maria Helena Collignon - Termeer Rietje _r Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 12 september 2012 Nieuwe Stadsblad pagina t O Email familieberichtenrotterdam® whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Indien de advertentie niet geplaatst dit worden op Mensenlinq, gelieve dit aan geven bij opgave van de advertentie. Aandacht is aanwezigheid Ze kent de waarde van er zijn Ze weet stil te zijn Ze is eenvoudig Verdrietig, maar dankbaar voor hetgeen zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoon moeder, onze grootmoeder en overgrootmoeder Johanna Antoinette van Heest-Clarijs weduwe van Jakob van Heest Den Haag, 15 november 1924 Schiedam, 8 september 2012 Hankie Stoker-van Heest Glyn Stoker Glyn en Marion Rik en Jessica Cocky van Heest Hans Kostense Stefan en Marieke Rutger en Zaiti Marjan Plomp-van Heest Robert Plomp t Len Clarijs-van Heest Jos Clarijs Vasco en Kimberly Jolene en Soandy Jaap van Heest Catherine van Heest-Martens Florian Giulia Wouter van Heest Ghisèle Ideler Koen Bram Correspondentieadres W. van Heest Bosch en Vaartstraat 23 2012 LG Haarlem en achterkleinkinderen Onze moeder is overgebracht naar CVU uitvaartcentrum "Bergweg", Bergweg 287 te Rotterdam, alwaar geen bezoek. De begrafenisplechtigheid zal worden gehouden in de aula van begraafplaats "BeukenhofBurgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam op zaterdag 15 september 2012 om 12.30 uur, waarna wij haar zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van de begraafplaats. io april 1928 Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, hopen wij u middels deze advertentie te bereiken. Diep bedroefd geven wij u kennis dat, geheel onverwacht, in de Vrede van Onze Lieve Heer is ontslapen mijn lieve zus en onze tante in de leeftijd van 76 jaar. P.M. de Laat - de Kaper Neven en Nichten Schiedam, 3 september 2012 Correspondentieadres: Jorisstraat 27 4834 VC Breda De afscheidsdienst in de kapel van Frankeland en de begrafenis op begraafplaats Beukenhof te Schiedam hebben maandag 10 september plaatsgevonden. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum Vaartland is heel rustig ingeslapen mijn lieve vader, onze broer, zwager en oom weduwnaar van Dien Kruines - Bos Met zeer grote bewondering voor' haar kracht, zorg en liefde moeten wij afscheid nemen van onze moeder, oma en overgroot oma Josina Wilhelmina Mulder - Zondag sinds 12 oktober 2007 weduwe van J.A.H. Mulder in de leeftijd van bijna 92 jaar. Jac en Myriam Peter en Toke Leo en Liesbeth LudienHenk Klein en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Leo Mulder Corellistraat 8 3161 RG Rhoon De uitvaartdienst en crematie hebben inmiddels plaatsgevonden. 17 september 2012 Ron en Lorraine Frans en Dit Annie enAad Neven en nichten Correspondentieadres Faassenplein 122 3123 NM Schiedam De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 14 september om 14.30 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na de plechtigheid is een informeel samenzijn. Aanwezig in afwezigheid en daarom nooit verleden tijd Omringd door de warmte van haar gezin is overleden onze zorgzame moeder, lieve M oma en overgrootoma Josina Maria Jacoba Theresia van der Linden-Foef sinds 1986 weduwe van ft Johannes Hendricus van der Linden 1 maart 1928 8 september 2012 Carla en David Eitan Shai Sharon Mirjam en Henk f Michelle, Aidan-Ace Rick Hans en Jozina Sander Axel Correspondentieadres: De heer J.F.C. van der Linden p/a Boerhaaveplein 513112 LN Schiedam Wij nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst op donderdag 13 september om 14.30 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Op 7 september 2012 is op 36-jarige leeftijd overleden onze gewaardeerde collega J. Oterino Roig (Javier) Wij wensen zijn familie, vrienden, kennissen en collega's veel sterkte toe dit verlies te dragen. Wij hebben hem leren kennen als een hard werkende collega. Wij zullen hem missen. Directie en medewerkers BGS Op 6 september 2012 is op 54-jarige leeftijd overleden onze gewaardeerde collega M.C. Baremans (Maria) Wij wensen haar familie, vrienden, kennissen en collega's veel sterkte toe dit verlies te dragen. Wij hebben haar leren kennen als een zeer gemotiveerde en betrokken collega. Wij zullen haar missen. Directie en medewerkers BGS In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoon moeder en trotse oma Rotterdam, 8 augustus 1935 Rotterdam, 8 september 2012 Chris Trudy Dennis Robbert en Angelique Theo in herinnering Steve en Bianca Daan Tim Correspondentieadres: Monuta Uitvaartzorg t.a.v. Familie C. Collignon Burg. Honnerlage Gretelaan 377 3118 BA Schiedam Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren donderdag 13 september van 18.45 tot 19.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De crematieplechtigheid vindt plaats vrijdag 14 september om 13.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. Q-CÖ familieberichten Geef uw overlijdensbericht op via familieberichtenonline.nl Alle overlijdensberichten zijn zichtbaar op )Ct Hlensenlinq.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 6