PLAFONDSHOW Veilig op Weg op OBS Singel Jazzpodium Waterweg NDERS! Uitnodiging terwijl de meubels blijven staan Een nieuw plafond in 1 dag! Geschikt voor elke ruimte. Plafonds Sierlijsten Verlichting Kennisgeving Betrekkingen in Paulus Week van de Dialoog BS HANS ANDERS Altijd actueel de weekkrant.nl Donderdag 14, vrijdag 15 en zaterdag 16 juni Wij zijn geopend van 9.00 - 17.00 en op zaterdag van 10.00 - 15.00 uur woensdag 12 september 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 8 Schone montage in één dag. Zonder hakken en breken. De meubels kunnen blijven staan. Voor elke interieurstijl. Verlichting naar wens. Uit één geheel op maat gemaakt. Tijdens deze speciale show kunt u zich uitvoerig laten voorlichten vitrona over de vele mogelijkheden van dit unieke en beproefde plafond- systeem. De koffie staat klaar! PLAFONDS "Vitrona Plameco Vakbedrijf" Grote Woerdlaan 36c, 2671 CL Naaldwijk Hoogheemraadschap va Het college van dijkgraaf en hoogheemraden van Delfland maakt Delfland bekend dat de volgende ontwerpbesluiten ter inzage liggen: Ontwerp-projectplan verbetering boezemkade Groeneveldsepolder in Westland en Midden-Delfland Ontwerp-projectplan kadeverbetering Aalkeetbuitenpolder in Maassluis en Vlaardingen Ontwerp-projectplan gemaal Pijnacker-Zuid in Pijnacker-Nootdorp Ontwerp-projectplan Stuw spoorsloot Hoge en Lage Abtswoudsepolder in Delft Integrale Ontwerpnota Vis Ontwerp-leggerwijziging boezemkade naar aanleiding van 'Klein Plaspoelpolder, watersysteem WB21 proof maken' in Leidschendam-VooTburg Ontwerp-leggerwijziging boezemkade Poelmolenweg/Poelpolder in 's-Gravenzande Ontwerp-leggeTwijziging boezemkade Dijkpolder in Poeldijk Het college van dijkgraaf en hoogheemraden van Delfland maakt bekend dat de volgende besluiten zijn vastgesteld namens de verenigde vergadering: Projectplan gemaal Zuidpolder Rodenrijs in Lansingerland Projectplan vispassage Aalkeetbinnenpolder in Vlaardingen Projectplan stuw Oude Campspolder in Maasland De (ontwerp)besluiten en de daarop betrekking hebbende stukken liggen vanaf de dag na deze bekendmaking gedurende zes weken ter inzage op het Gemeenlandshuis, Phoenixstraat 32 te Delft. Over de ontwerpbesluiten kunnen ingezetenen en belanghebbenden gedurende de bovengenoemde termijn mondelinge of schriftelijke zienswijzen indienen bij het Hoogheemraadschap van Delfland. Tegen de vaststelling van projectplannen kunnen belanghebbenden gedurende de bovengenoemde termijn een bezwaarschrift indienen bij het Hoogheemraadschap van Delfland. Op het besluit tot vaststelling is de Crisis- en Herstelwet van toepassing. U kunt de stukken ook raadplegen op www.hhdelfland.nl/bekendmakingen. Wilt j u meer weten over het indienen van een zienswijze, een bezwaar of beroep? Kijk dan op de website in het Digitaal Loket onder Meldpunt incidenten en klachten. Hoogheemraadschap van Delfland, Postbus 3061, 2601 DB Delft, telefoon (015) j 270 18 88. Schiedam Transport en Logistiek Neder land, de grootste werkgeversor ganisatie in het wegtransport, geeft woensdag 19 september les over vrachtauto's en andere gro te voertuigen in het verkeer aan de leerlingen van OBS Singel. Vanaf08.30 uur krijgen leerlin gen van groep 8 theorieles, in de middag gaan ze naar buiten om in de praktijk te kijken of ze alles goed hebben begrepen. Tijdens de lessen leren de kin deren een tweetal vuistregels van de lesgevers zodat ze veilig en bewust kunnen omgaan met vrachtauto's in het ver keer en hun verkeersveilig heid voor nu en voor later te vergroten. Ook op 26 september komt de organisatie op de Schie- damse school langs. Dit jaar wordt gevierd dat Ne derland en Turkije vierhonderd jaar vriendschappelijke en di plomatieke betrekkingen on derhouden. De tentoonstelling Betrekkingen sluit aan bij het Schiedamse themajaar 'Ver borgen Schatten'. Betrekkingen - een tentoonstelling van Stich ting Kunstwerkt en Kunst Zoekt Muur - presenteert werk van Peter Hellemons, Caren van Herwaarden, Stijn Peeters, Ahmet Polat en Efrat Zehavi. Opening: zondag 16 septem ber vanaf 15.00 uur in Pand Paulus. Het vijfde seizoen van Jazzpodium Waterweg start op 15 september exotisch met de Mambo Beach Band. De Mambo Beach Band is een opzwepende brassformatie. Voor meer informatie over het optreden of de organisator: www.jazzpodiumwaterweg.nl. Schiedam Voor de 10de keer staan we in Schiedam stil bij de Week van de Dialoog met als hoogtepunten de startma nifestatie op 12 oktober en de afsluiting op de Dag van Respect, 8 november. Het thema dit jaar is 'Verborgen TAALschatten'. Op 12 oktober is er een po litiek dialoogontbijt in het Stadskantoor, waarbij met elkaar in dialoog wordt ge gaan. Mariette Hamer, lid van de Tweede Kamer, is dan aanwezig. Er zal aandacht besteed worden aan de ontwikkeling in Nederland wat betreft de integratie en dialoog Aanmelden voor dit ontbijt kan bij Rita van der Eijk-La- mein van stichting Meredia, rita@meredia.nlHet ontbijt is van 8.15 tot 10.00 uur. Begin november vindt de kick-off plaats in het Lentiz|LIFE college waar jong en oud met elkaar in dialoog zullen gaan en op 8 november, De Dag van Respect, vindt een lunch plaats op o.b.s. De Taaltuin in Nieuwland. AL VOOR 0,- DE BESTE HOORTOESTELLEN UIT HUN KLASSE Bij ons heeft u keuze uit een ruim assortiment kwaliteitstoestellen, waarvoor u na aftrek van de standaard vergoeding van uw zorgverzekeraar 0,-* betaalt! Profiteer nu het nog kan, want waarschijnlijk moet u vanaf 2013 altijd een eigen bijdrage betalen. Gratis hoortest? Kom langs of maak een afspraak via 0800-0027 (gratis). tk 26itJbh **Jers wftU^! Uw StAr-winkel: Hof van Spaland 73 Schiedam

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 8