Woonplus nieuws Het Team Participatie van Woonplus AlgemeenJJ] Zaken doen via www.woonplus.nl In de wijken Bonje met de buren Woonplus wil haar huurders een woning bieden in een prettige en veilige woon omgeving. Daarom hebben we oog voor wat er om ons heen gebeurt, hoe mensen met elkaar omgaan en hoe de omgeving eruit ziet. Het Team Participatie van Woonplus houdt zich hier dagelijks mee bezig. Wat doet het Team Participatie? In het Team Participatie werken medewerkers sociale begeleiding en complexbeheerders nauw met elkaar samen. U kunt bij hen terecht als u vragen heeft over uw woon omgeving of als u iets wilt melden. Denk aan'vervuiling in en om flats of overlast door geluid, stank of ongedierte. Medewerkers sociale begeleiding, uw aanspreekpunt De medewerkers sociale begeleiding zijn tevens het aanspreekpunt bij renovatie of de sloop van woningen. Zij hebben regel matig overleg met bewonersorganisaties over onderwerpen die te maken hebben met het wonen in de wijk. Heeft u een goed idee voor de leefbaarheid in uw wijk? Ook dan kunt u bij hen terecht. Complexbeheerders, de oren en ogen van de wijk Complexbeheerders lopen dagelijks door de wijk. Zij houden toezicht op de woon omgeving. Als zij ergens grof vuil ontdekken, schakelen zij de Lichtblauwe Brigade in. Daarnaast spreken ze bewoners aan en voeren kleine reparaties uit in de gemeen- schappèlijke ruimtes. We zijn er voor u! Wilt u overlast of een reparatie melden? Dan kan dat eenvoudig en snel <da www.woonplus.nl. Heeft u vragen of een melding over woonomgeving, vervuiling, ongedierte of overlast, kom dan langs op het inloopspreekuur op werkdagen tussen 8.00 en 11.00 uur. Of bel ons op werkdagen tussen 8.00 en 11.00 uur op nummer (010) 20 45 100 (optie 4). Wilt u iets met ons bespreken op het gebied van veiligheid of leefbaarheid? Maak dan een afspraak. V.l.n.r. boven: Henk Polak en Rob Vollendam V.l.n.r. onder: Ab Vietje, Patrick van Waart en Eric Govaart (Wim Molenkamp afwezig) Snel, goedkoop en 24 uur per dag Reparatieverzoek melden via de website Wist u dat u een reparatieverzoek ook via www.woonplus.nl aan ons kunt doorgeven? Een reparatieverzoek via onze website komt bij ons meteen op de juiste plek binnen. Hierdoor kunnen we uw verzoek sneller ver werken. Wanneer een reparatieverzoek via de website is gemeld, nemen we binnen één werkdag per e-mail contact met u op. Hoe werkt een digitale melding? Om een reparatie te melden kunt u inloggen via www.woonplus.nl op 'Mijn Woonplus'. Huurders van Woonplus hebben hiervoor een gebruikersnaam en een wachtwoord gekregen. Het voordeel van het gebruik van 'Mijn Woonplus' is dat u zelf minder ge gevens hoeft in te vullen bij de melding. Inloggegevens niet bij de hand Heeft u de inloggegevens niet bij de hand? Ga naar www.woonplus.nl en klik op de knop 'reparatieverzoek'. Vul hier de gegevens in en druk op de verzenden knop. Zorg er voor dat uw juiste mailadres en telefoon nummer bij ons bekend zijn voor een snelle afhandeling. Op elk tijdstip van de dag en alle dagen van de week kunt u via www.woonplus.nl een vraag stellen, een melding maken of een verzoek indienen. Iedereen die dit programma wel eens heeft gezien, weet dat er altijd een concrete aanleiding is: een boom, een schutting of geluidoverlast. Pas als de partijen hun hart hebben kunnen luchten, blijkt vaak dat deze aanleiding niet het enige was dat een rol speelde. Eigen problemen en verwachtingen of je niet gehoord of gezien voelen, zorgen ervoor dat de overlast vaak erger wordt ervaren. Woonplus werkt samen met Buurtbemiddeling Schiedam Een enthousiast team van goed opgeleide vrijwilligers praat met buren die last hebben van elkaar. Eerst met elke bewoner apart, daarna met de buren samen. Als ze met elkaar in gesprek gaan, komen de onder liggende zaken boven tafel en ontstaat vaak wederzijds begrip. Dat is de basis om nieuwe afspraken met eikaar te kunnen maken. Meer informatie? Neem op werkdagen tussen 08.00 en 11.00 uur contact op met Woonplus (010) 20 45 100 (optie 4) of neem contact op met Buurtbemiddeling Schiedam: (010) 47 00 030 of kijk op www.buurtbemiddeling-schiedam.nl. Vrijwiliigersteam Buurtbemiddeling Schiedam Algemeen Valeriusstraat 3-5 Postbus 25 3100 AA Schiedam T (010) 20 45 100 Website algemeen www.woonplus.nl WE Beheer T (010) 20 45 204 Websites nieuwbouwprojecten w w woverhetwate r. n I www.hetkwartetschiedam.nl Colofon Woonplus Nieuws verschijnt elke laatste woensdag van de maand in Het Nieuwe Stadsblad. Het bevat mogelijk een beknopte en vrije weergave van wettelijke bepalingen. Bij een eventueel geschil kunt u zich niet op het Woonplus Nieuws beroepen. Raadpleeg in zo'n geval altijd de wetten en regelingen zelf. Redactie afdeling Communicatie E-mail: comm@woonplus.nl Het volgende Woonplus Nieuws verschijnt op woensdag 31 oktober 2012.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 12