Mededelingen en bekendmakingen O gemeente Schiedam 26 SEPTEMBER 2012 Elke woensdag publiceert de gemeente Schiedam in dit huis-aan-huisblad de wettelijk verplichte bekendmakingen, zoals het afgeven van omgevingsvergunningen, informatie over beleidsregels, enzovoorts. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet wörden uitgegaan van de data en informatie die bij de officiële bekendmakingen op www.schiedam.nl/bekendmakingen staan. Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e. contact@schiedam.nl t. 14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Met afspraak ma en vrij van 14.00 - 17.00 uur woe en dó van 14.00 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Zonder afspraak (vrije inloopuren) ma t/m vrij 09.00 - 13.00 uur APV Standplaatsenvergunning Van der Brugghenlaan: op grond van art. 5.17 APV Schiedam 2011 is een stand plaatsvergunning verleend voor het innemen van een commerciële standplaats van maandagen tot en met vrijdagen van 08.00 tot 18.00 uur, met een verkoopwagen voor de verkoop van snacks, Turkse pizza en Turkse Doner aan de locatie Van der Brugghenlaan te Schiedam. Gustoweg: op grond van art. 5.17 APV Schiedam 2011 is een standplaatsvergunning verleend voor-het innemen van een commerciële standplaats van maandagen tot en met zaterdagen van 08.00 tot 18.00 uur, met een verkoopwagen voor de verkoop van snacks, patat behoudens Vietnamese snacks, hamburgers en overige buitenlandse snacks aan de locatie Gustoweg te Schiedam. Lieftinckplein: op grond van art. 5.17 APV Schiedam 2011 is een standplaatsvergun ning verleend voor het innemen van een commerciële standplaats op vrijdagen en zaterdagen van 10.00 tot 18.00 uur, met een verkoopwagen voör de verkoop van Vietnamese loempia's, patat en snacks aan de locatie Lieftinckplein te Schiedam. Voor informatie over bovengenoemde vergunningen en in-zage in de stukken kunt u telefonisch contact opnemen met de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling, Vastgoed Grondzaken via 14 010. Horeca evenementen Ontheffing sluitingstijd De burgemeester van Schiedam verleent op grond van artikel 2:30 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam 2011 een algemene ontheffing van het sluitingsuur in verband met de Brandersfeesten voor de horecabedrijven gelegen in de binnenstad. De ontheffing geldt niet voor cannabisverkopende horecabedrijven (coffeeshops). Horecabedrijven in de binnenstad mogen op 29 en 30 september 2012 open blijven tot 04.00 uur. De terrassen mogen tot 03.00 uur worden gebruikt met dien verstande dat dé eventuele buitentaps om 02.00 uur gesloten dienen te zijn. Vanaf 26 september 2012 ligt een afschrift van bovengenoemd besluit gedurende 6 weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Gmgevingsloket), Stadserf 1.3 Milieu Evenementenvergunning Café Sjiek, Oude sluis 17; de burgemeester van Schiedam heeft een vergunning verleend voor de viering van het verjaardagsfeest op een ponton voor café Sjiek op donderdag 27 september 2012 van 17.00 tot 22.00 uur. Vanaf 26 september 2012 ligt een afschrift van de verleende vergunning gedurende zes weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 Binnenstad, Schiedam; de burgemeester van Schiedam heeft een vergunning ver leend voor de Brandersfeesten in de binnenstad van Schiedam van 28 t/m 30 sep tember 2012. Vanaf 26 september 2012 ligt een afschrift van de verleende vergunning gedurende zes weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 Exploitatievergunning Chinees Indisch restaurant Happy Palace, Nieuwlandplein 18, 3118 AD; op grond van artikel 2:28 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam 2011 is bij de burgemeester een vergunning aangevraagd voor de overname van Chinees Indisch Restaurant 'Happy Palace'. De aangevraagde openingstijden zijn van maandag tot en met zondag van 10.00 tot 24.00 uur. Vanaf 26 september 2012 ligt de aanvraag twee weken ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket). Gedurende deze periode bestaat voor belanghebbenden de mogelijkheid mondelinge of schrif telijke zienswijzen over de aanvraag naar voren te brengen. Milieu-informatie Lange Haven 65, 3111 CB; burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding op grond .van artikel 29 en artikel 37 van de Wet bodembescherming van Tauw bv namens Rijksvastgoepl- en ontwikke lingsbedrijf, Directie Vastgoed, Regionale directie West, voor de locatie Lange Haven 65 met het verzoek een uitspraak inzake de ernst van, een geval van bodemveront reiniging en de spoedeisendheid van de uit te voeren sanering, hebben besloten dat er sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb, maar dat op basis van het huidige dan wel voorgenomen gebruik van de bodem en het ontbreken van humane-, ecologische- en verspreidingsrisico's het uitvoeren van een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is. De beschikking en de overige van belang zijnde stukken zijn vanaf 26 .september gedurende 6 weken tijdens vrije inloopuren in te zien in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 Overig Beleidsregels verhaal Wet werk en bijstand 2012 Het college heeft op 11 september 2012 de Beleidsregels verhaal WWB 2012 vastge steld. In deze beleidsregels is aangegeven op welke manier het college invulling geeft aan de verhaalsbevoegdheid die de Wet werk en bijstand biedt. Deze beleidsregels liggen voor iedereen vanaf 26 september 2012 kosteloos ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1. Havenbeheersverordening De gemeenteraad heeft op 20 september 2012 de Havenbeheersverordening Schie dam 2010 gewijzigd. De buitengewoon opsporingsambtenaren (BOA's) werkzaam bij. de Divisie Havenmeester van het Havenbedrijf Rotterdam N.V. zijn nu ook aangewezen als toezichthouders in de zin van de Havenbeheersverordening. Voor overtredingen of klachten kan contact worden opgenomen met het Haven Coördinatie Centrum (HCC) van het Havenbedrijf Rotterdam (telefoon 010-252 1000 of e-mail HCC@portofrotterdam.com). Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). 1n het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indienefs van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 24