Gemeenteberichten Mededelingen en bekendmakingen vervolg p—h°lland gemeente Schiedam Verkeer, parkeren en vervoer tAAAA AAAAAAA bakkero amwrerlaan Molenbrood..., nu nóg natuurlijker! TompOUCe met slagroom Appelmeisje Gevulde Speculaasstaaf Molenbrood nu 29' Vernieuwd 26 SEPTEMBER 2012 - PAGINA 5 (|SSJ) Omgevingsvergunning Omgevingsrecht Aanvragen Spoorstraat 3, 3119 JG; met de activiteit kappen, het kappen van twee knotwilgen, binnengekomen 17 september 2012. Stadsbreed 5, Lisztplein (zijde Mozartlaan), Burgemeester Knappertlaan midden berm ter hoogte van nummer 167, Bernard IJzerdraadsingel (zijde scholen), Juliana van Stolbergstraat, Julianapark (zuidzijde), Rietkraag 17, 3121 TC; met de activiteit kappen, het kappen van zes bomen, binnengekomen 18 september 2012. Verlenging beslistermijn Raam 3, 3111 PL; met de activiteiten bouwen en afwijken van bestemmingsplan; krui- melgevallen, het herbestemmen van het gebouw, verlengd met 6 weken (30 oktober 2012). Verkeersbesluiten Op 15 februari 2012 is een verkeersbesluit gepubliceerd waarop de volgende maat regelen werden overwogen: 1het instellen van een stopverbod aan de zuidzijde van de Laan van Spieringshoek tussen de Van der Brugghenlaan en Laan van Spieringshoek huisnummer 17 door middel van het plaatsen van de borden E02 van Bijlage 1 van het RV\( 1990; 2. het opheffen van het parkeerverbod aan de noordzijde van de Laan van Spie ringshoek tussen de Van der Brugghenlaan en de Marchantlaan door het verwij deren van de borden E01 van Bijlage 1 van het RVV 1990. De gemeente komt terug op dit besluit en zal de situatie opnieuw bekijken. Het besluit kan gedurende 6 weken na de dag van deze bekendmaking tijdens vrije inloopuren worden ingezien in het Klant Contact Centrum, Stadserf 1,3 Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij op 5 maart 2012 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten het onderstaande gebied om te vormen van woonerf naar 30 km/u-zone. Hiervoor wordt het verkeersbord type G05 en G06 van Bijlage I van het RW 1990 ter hoogte van de fietsdoorsteken in de Van Limburg Stirumstraat nabij huisnummers 109, 231 en 850 en de krujsing Van Hogen- dorpstraat - Van der Duijn van Maasdamstraat verwijderd en wordt een verkeersbord E10A1(30) van Bijlage I van het RW 1990 ter hoogte van de fietsdoorsteken in de van Limburg Stirumstraat nabij huisnummers 109, 231 en 850 geplaatst. Het besluit kan gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking worden ingezien in het Klant Contact Centrum (OmgevingsloketStadserf 1.3 Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat /ij op 5 maart 2012 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten het Faassenplein, Laseurpad, Arnoldipad, Van Rijkpad en het Heijermansplein aan te wijzen als parkeerverbodzone door het plaatsen van verkeersbord type E10E1 en E11E1 van Bijlage I van het RW 1990 ter hoogte van de kruising Scheepvaartweg - Faassenplein en de kruising Scheepvaartweg - Heijermansplein. Het besluit kan gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking tijdens vrije inloopuren worden ingezien in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 3 Lees de officiële bekendmakingen op Bekendmaking Inspraak ontwerp beleidsregel "Lfo (Landen op En Opstijgen van terreinen anders dan van luchthavens Zuid-Holland 2012)" De provincie Zuid-Holland heeft taken op het gebied van de luchtvaart. Het gaat onder meer om de verle ning door Gedeputeerde Staten van ontheffingen van het verbod te landen op en op te stijgen van ter reinen anders dan luchthavens. Gedacht kan bijvoorbeeld worden aan terreinen voor: het landen van een helikopter of een klein (onbemand) vliegtuig ten behoeve van surveillances en inspecties (bijvoorbeeld van dijklichamen), onderhoudswerkzaamheden (bijvoorbeeld van hoogspan ningsmasten), de landbouw, de wetenschap of het maken van foto's of films; voor het ophalen of afzetten van personen of het ophalen of afleveren van goederen; rondvluchten met een helikopter tijdens evenementen; zogenaamde micro light airplanes (MLA's) en zweeftoestellen en; bemande vrije ballonvluchten. De ontwerp-beleidsregel heeft geen betrekking op spoedeisende vluchten met bijvoorbeeld een medisch karakter of op politievluchten of militaire vluchten. De provincie gaat de huidige beleidsregel herzien mede in verband met een rechterlijke uitspraak. Ter inzage: De ontwerp-beleidsregel ligt ter inzage van 24 september 2012 tot en met 5 november 2012. In deze periode kunt u de ontwerp-beleidsregel raadplegen: Via ihternet op http://www.zuid-holland.nl/luchtvaart Of wanneer u geen internet heeft, bij "Het Loket" van de provincie aan het Zuid-Hollandplein 1 in Den Haag. U wilt reageren? Indien u een zienswijze wilt indienen dan kan dat op drie manieren: Per post; adressering: provincie Zuid-Holland, Gedeputeerde Staten, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Vermeld in de linkerbovenhoek op de envelop: ontwerp-beleidsregel LEO; Per e-mail; aan beleidsregel-leo@pzh.nl. Richt uw reactie aan Gedeputeerde Staten en geef in uw reactie duidelijk aan dat het een zienswijze betreft en vermeld uw naam en adres of; Mondeling: u kunt een afspraak maken met de heer WAL. de Kleijn (070-4417093) Geef in uw zienswijze duidelijk aan waar u het wel en niet mee eens bent en geef eventueel een suggestie voor wijziging. Op basis van de ingekomen zienswijzen neemt Gedeputeerde Staten in december een defi nitief besluit, dat gepubliceerd wordt in het Provinciaal Blad. met desem en E-nummervrij Deze aanbiedingen gelden van donderdag 27 september t/m woensdag 3 oktober gebakken met meel van de Zoetermeerse molen

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 25