c 1 1 1 Ouders stimuleren kinderen om te kopen..." Samen met mijn vader heb ik daarom 'koop' als optie bekeken..." Wonen met een Plus! Op zaterdag 29 september van 11.00 tot 15.00 uur bent u van harte welkom in de woningen aan het Bach-, Liszt- en Schubertplein maar ook in andere woningen in Schiedam. Zie de advertentie van Woonplus Schiedam op de volgende pagina. "Schiedam is wonen tussen Delft en Rotterdam" Kijk voor het actuele woningaanbod op WWW.WOOnplllS.nl Witse Koopman, een jonge Schiedammer van 21 jaar, heeft onlangs een woning gekocht van Woonplus Schiedam. Witse bezocht een van de open huizen routes, die maandelijks door Woonplus Schiedam worden georganiseerd. Een voormalige huurwoning aan het Lisztplein in Schiedam Noord viel helemaal in de smaak vanwege de aantrekkelijke prijs en locatie. Witse vertelt. Samen met zijn ouders en broer heeft Witse altijd in Schiedam Noord gewoond. Zijn ouders zijn opgevoed met het idee dat kopen niet voor hen was weggelegd. Zij vinden het toch spijtig dat zij niet in de jaren '80 hebben besloten een woning te kopen. Toen hun beide zoons de leeftijd kregen om op zoek te gaan naar 'n eigen plek, hebben zij hen gestimuleerd een woning te kopen. De kosten op een rij "Ik stond wel ingeschreven als woningzoekende, maar maakte voorlopig geen kans op een leuke huurwoning. Samen met mijn vader heb ik daarom koop als optie bekeken en de verschillende hypotheekvormen onder de loep genomen. Mijn inkomen als assistent uitvoerder in de haven bleek voldoende om een woning aan het Lisztplein te kopen." "Mijn maandlast is nu 400,- per maand, inclusief verzekering" vertelt Witse. Hij is van mening dat dit niet alleen voor jongeren, maar ook voor ouderen een goede optie is. Een opgeknapte woning en verhuizen zonder omkijken wil toch iedereen wel!? Witse is best trots op zijn 2- kamerwoning. Bij bezichtiging bleek dat de woning zeer gedateerd was. Witse heeft daarom gekozen voor alle exclusieve pakketten, zoals Woonplus Schiedam deze aanbiedt. Hij legt uit dat de 3 pakketten bestaan uit: Het witten en aanbrengen van stucwerk aan wanden en plafonds en het leggen van laminaat door de hele woning. Het installeren van een nieuwe keuken met inbouwapparatuur. Het realiseren van een volledig nieuwe badkamer en toilet met moderne materialen. Het Lisztplein is een enthousiaste medebewoner rijker Inmiddels is het Lisztplein niet alleen een jonge en enthousiaste buurjongen rijker, maar ook een prachtige woning. We lopen- over het nieuwe laminaat door de lichte woonkamer en langs het balkon met uitzicht op het groen. Ook bewonderen we de nieuwe praktische keuken en de trendy badkamer en toilet. De ouders zijn vandaag ook op bezoek en zijn bijzonder trots op hun jongste zoon, een 'eigen huis bezitter'! "In de buurt wonen mijn ouders, mijn broer, schoonzus en vrienden. De medebewoners zijn vriendelijk en behulpzaam, het is voor mij een vertrouwde buurt", zegt Witse. Inmiddels heeft hij zijn weg gevonden naar de winkels in de buurt. Met de tram voor de deur is het uitgaanscentrum van Rotterdam makkelijk bereikbaar. da Bachplein 354 Schiedam Groertoord Lisztplein 15 Schiedam Groenoord Schubertplein 56 Schiedam Groenoord MOOIE LIGGING MET ENORM BREED BALKON lichte 2- kamerwoning met wanden en plafonds wit gestuukt het balkon op het westen ligt langs de woon kamer én keuken afgesloten keuken aan balkonzijde prettige leefomgeving met winkels en openbaar vervoer Voor de deur' Koopsom ïio.ooo,- k.k. DE WONING IS HELEMAAL NIEUW ruime 2- kamerwoning met moderne afgesloten keuken incl inbouwapparatuur wanden en plafonds voorzien van wit stucwerk nieuwe laminaatvloer door de hele woning fijne leefomgeving met alle voorzieningen 'om de hoek' Koopsom ïio.ooo,- k.k. PRETTIGE WONING MET MOGELIJKHEDEN 2- kamerwoning op de 3' verdieping nette badkamer en toilet nieuwe keuken is mogelijk, let op de exclusieve pakketten makkelijk uit te breiden tot een 3- kamerwoning vlakbij scholen, sporten en groenvoorzieningen Koopsom 93.000,- k-k. Verkoop via de makelaars: Wassenaar oio 473 79 33), Anke Bodewes (010 246 44 44) of 3D makelaars (010 427 77 88). Valeriusstraat 3-5 3122 AM Schiedam T. (010) 204 5100

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 29