Studenten schonen trage computer op Winterzon in Benidorm Acht dagen vol pension vanaf 399 per persoon 4 pakken voor 4 zakken voor 4 zakken voor 39.95 19,95 4 zakken voor 34,95 Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 26 september 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 43 Lezersactie Een van de grootste ergernis sen van de computergebrui ker is de traagheid van de computer. We brengen wel allemaal onze auto geregeld naar de garage voor een beurt, maar bijna nienfand laat de computer met enige regelmaat opscho nen. Dat is vreemd, want we gebruiken de computer tegenwoordig dagelijks en we halen daarmee een hoop 'rotzooi' binnen. Als je eens per jaar je compu ter goed laat opschonen, wordt deze weer sneller en gaat de computer een stuk langer mee. APK voor de computer levert veel voordelen op En dat scheelt uiteindelijk weer in de portemonnee. Zo'n jaar lijkse opschoonbeurt noemen ze bij Studentaanhuis.nl Compu ter APK en het duurt ongeveer een uur. De studenten verwij deren niet alleen de onnodige programma's, maar zorgen er ook voor dat de computer weer goed en snel opstart, foutmel dingen opgelost worden, alle vuiligheid van de computer af is, deze weer goed beveiligd is en dat alles netjes geordend Student Nathan heeft de trage computer van Els Mechelse opgeschoond. staat. Dat scheelt bij niet al te oude computers al gauw dertig procent in snelheid. In heel Nederland De organisatie Studentaan- huis.nl heeft hiervoor ruim 350 betrouwbare iet-studenten in dienst. Allemaal bijzonder handige en goed opgeleide stu denten, die in heel Nederland al tienduizenden mensen blij heb ben gemaakt. De oprichter van Studentaanhuis.nl Jan Mor- riën hierover: "Het is geweldig om elke dag te merken hoe blij onze klanten zijn met hun eigen student die rustig alles uitlegt, zodat het ook nog een beetje te volgen is. De student zit altijd naast je en heeft alle kennis in huis om de meest voorkomende problemen op te lossen. Vaak zijn computers onnodig traag, zijn verbindingen niet goed in gesteld of werken andere appa raten, zoals de digitale camera niet goed samen. Voor zo'n student is dat een fluitje van een cent. En omdat we met stu denten werken zijn we ook nog eens de voordeligste met profes sionele hulp aan huis." Les aan huis Studentaanhuis.nl geeft ook privéles aan huis op de eigen computer en hier blijkt ook een enorme behoefte aan te zijn. Er is geen vast lesprogramma, want de klant bepaalt zelf wanneer hij wat wil leren en in welk tempo. Veel voorkomende onderwer pen zijn: het basis gebruik van de computer onder de knie krij gen, foto's bewerken, Skypen en uitleg over internetbankieren. Een zonnige strandwande ling, flaneren over de bou levard, uitgebreid winkelen, of genieten van een Spaans wijntje met een tapa aan de haven. Dat is winter aan de Costa Blanca! De Neder landse reisleiding neemt u mee naar het authentieke vissersdorpje Villajoyosa en de hoofdstad van de Costa Blanca: Alicante. U verblijft in het 4* hotel Royal in het gezellige Be nidorm, 400 meter van het strand en de oude bin nenstad. Het hotel beschikt over een modern buffetres taurant, buitenzwembad en sauna. Inclusief Retourvlucht Amsterdam - Alicante met Transavia in de economy class Luchthavenbelasting en brandstofheffing Retourtransfer luchthaven - accommodatie en v.v. 7 overnachtingen Verblijf op basis van volpen- sion, inclusief water en wijn tijdens de maaltijden Nederlandse reisleiding Twee halve dag ^excursies (Villajoyosa en Alicante) o.l.v. Nederlandse reisleiding Prijs vanaf 399,- p.p. Prijs is een vanafprijs o.b.v. 2 personen in een tweepersoons- kamer. Het arrangement is gel dig t/m 20 april 2013, vertrek Voor informatie, de voorwaar den of om te boeken: kijk op www.arke.nl/wegener. Of bel met Arke tel.: 0900-8847 0,15 p.m.) of ga langs bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener - Royal Benidorm aanbieding. Op deze reis zijn de ANVR/SGR voorwaarden van toepassing. Win een compleet loe Nutrition pakket Kltk&Wh 0900 200 12 12(50cpm) ga snel naarwww.deweekkrant.nl/actie te ivu/.studen taanhuis.nl Houtvezel Bodembedekking voor knaagdieren pak a 56 liter Biokat's Fresh 20 kilo Magie Clean 5 liter Bij elke besteding boven 25,- GRATIS VERASSING ALLE SNACKS 3 BESTELLEN 2 BETALEN Catsan Hygiene plus 20 liter

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 43