Incasso ff II ANTILLEN Jazeker ANNUITEITENHYPOTHEEK Visser Quispel Heidema Een goede buur De Antillen weekkrant.nl/webwinkel Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 26 september 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 4 de Column van Kees Risseeuw Kees Risseeuw Hypotheekadviseur Schiedam Schiedam (010) 473 11 50 www. hypotheken ril Zo af en toe ontkom ik er natuurlijk niet aan om ook eens iets inhoudelijks over de materie te vertellen waar het in mijn vak om gaat, juist de hypotheek. Op het moment van schrijven is nog altijd niet duidelijk hoe de wetgeving eruit zal gaan zien voor wat betreft de hypotheekmarkt. Ook is nog niet duidelijk hoe onze nieuwe regering eruit zal gaan zien. ledereen heeft het natuurlijk over een coalitie tussen WD-PvdA, maar ja, die is er nog niet. Maar goed, we zullen zien. Duidelijk is wel dat we binnen onze organisatie niet stil kunnen blijven zitten en wachten op Den Haag of Brussel. Wij hebben eens gekeken naar nieuwe mogelijkheden op de hypotheekmarkt waardoor kopen toch aantrekkelijk kan zijn, en die hebben we gevonden in de vorm van een ouderwetse(l) annuïteitenhypotheek. Ja, u leest het goed, annuïteiten. Wat is een annuïteit eigenlijk? Eigenlijk vrij simpel, gedurende de gehele looptijd van de hypotheek betaal je (afhankelijk van de hoogte van de rente natuurlijk) dezelfde maandlast. Die maandlast bestaat uit rente en aflossing. Aanvankelijk, zeg maar globaal de helft van de looptijd van de hypotheek, bestaat de maandlast uit meer rente dan aflossing, maar gaandeweg draait dat plaatje om. De totale maandlast blijft wel hetzelfde, maar de samenstelling van die maandlast verandert dus langzaam gedurende de looptijd. Eerst veel rente en weinig aflossing, later veel aflossing en weinig rente. Met de verandering in de renteaftrek niet zo gek dus, ende aflossing van de hypotheekschuld vindt plaats, zeer tot tevredenheid van Brussel! Wat is daar nu vernieuwend aan, zult u zeggen, die vorm was er al. Dat klopt, maar binnen onze organisatie hebben wij nieuwe geldverstrekkers gevonden die bereid zijn om de hypotheekrente extra laag te houden, soms wel tot bijna een half procent lager dan wat er nu gangbaar is in Nederland!Kijk, en dat is wel interessant natuurlijk. Want op een hypotheek van bijvoorbeeld 200.000,- scheelt 0,45% zomaar 75,- per maand, en dat voor jaren lang, kan behoorlijk oplopen, en dat is natuurlijk goed nieuws! Zeker ook als u bedenkt dat u met deze hypotheekvariant de te verwachten verdere daling van de waarde van uw woning controleert. Immers, omdat u ook aflost wordt de hypotheekschuld ook lager. Ik sluit niet uit dat dit een serieuze bijdrage kan gaan leveren aan de kwakkelende huizenmarkt! Meer weten? Kom eens langs bij ons, dan vertellen wij u er alles over! Mail uw reactie naar: kees.risseeuw@hypotheker.nl Visser Quispel Heidema is gespecialiseerd in het incasseren van uw uitstaande vorderingen. Enkele medewerkers van het kantoor zijn dagelijks bezig om voor u het beste resultaat te bereiken. jUf Visser Quispel Heidema is in staat om uw openstaande vordering snel en efficiënt te incasseren en levert kwaliteit tegen relatief lage kosten. Voor het opstarten van een gerechtelijke procedure worden de kosten met u besproken zodat u niet voor verrassingen komt te staan. Indien u gebruik wilt maken van onze diensten of indien u daarover vragen heeft, kunt u telefonisch contact opnemen met de heer A. van Gemert, incassomêdewerker. Advocatuur - Letselschade - Incasso West-Voorstraat l -3262JP Oud-Beijerland T. 0186-614477 F. 01 86-61 0666 www.vqh.nl info@vqh.nl Tevens gevestigd in Vlaardingen Kennisgeving Het college van dijkgraaf en hoogheemraden van Delfland maakt bekend dat de volgende ontwerpbesluiten ter inzage liggen: Ontwerp-projectplan Kadeverbetering Middelwatering Hoo9h«^..»toh«Py»n Ontwerp-projectplan Bergboezem Berkel Delflcind. Ontwerp-vergunning Peilwijziging Baanderheer, gemeente Midden-Delfland (Maasland) Ontwerp-vergunning Grondwateronttrekking Middenzwet 7, gemeente Westland (Wateringen) OntweTp-vergunning Grondwateronttrekking Maartendijkslaan, gemeente Westland (Wateringen) Ontwerp-vergunning Peilwijziging Dijkpolder, gemeente Westland (Poeldijk) De ontwerp-projectplannen en de daarop betrekking hebbende stukken liggen vanaf de dag na deze bekendmaking gedurende zes weken ter inzage op het Gemeenlandshuis, PhoenixstTaat 32 te Delft. Ingezetenen en belanghebbenden kunnen gedurende de bovengenoemde termijn mondelinge of schriftelijke zienswijzen hierover indienen bij het Hoogheemraadschap van Delfland. De ontwerp-vergunningen kunt u inzien op Delftechpark 23 te Delft. Over de ontwerp-vergunningen kunnen belanghebbenden gedurende de bovengenoemde termijn mondelinge of schriftelijke zienswijzen indienen bij het Hoogheemraadschap van Delfland. U kunt de stukken ook raadplegen op de website: www.hhdelfland.nl/bekendmakingen. Wilt u meer weten over het indienen van een zienswijze, een bezwaar of beroep? Kijk dan op de website in het Digitaal Loket onder Meldpunt incidenten en klachten. Hoogheemraadschap van Delfland, Postbus 3061, 2601 DB Delft, telefoon (015) 27018 88. Shell neemt haar maatschappelijke vetantwcibrddijkheid serieus en wil betrokken zijdij de samenleving. We vinden een góed en open contact met omwonenden belangrijk en dragén op maatschappelijke gebied graag een steentje bij. Zo steunen wij sociale, 1/jl culturele en sportieve activiteiten bij «jij in de buurt. We doen dit ypn'uit de overtuiging, dat we in onze omgeving een belangrijke rol kunnen spelen èn een goede buur willen zijn. Shell ondersteunt ook uw activiteit! Op www.shell.nl/aanvragen_sponsbring kunt u de spelregels bekijken of een donatie aanvraag doen. Wilt u meer weten over Shell? Surf dan naar www.shell.nl/pernis Geïnteresseerden kunnen zich kosteloos abonneren op de digitale nieusvsjtrief van Shell Pernis via de website www.shell.nl/pernis. Kijk onder I 'praktische informatie'. Shell Pernis De eilanden van de Nederlandse Antillen vormen sinds tijden als groep een geheel binnen het Koninkrijk der Nederlanden maar sinds 10 oktober 2010 zijn het aparte zelfstandige landen of gemeenten binnen het Koninkrijk. Voorafgaand aan deze jongste staatkundige ontwikkeling gaat een geschiedenis van slavernij, overheersing en kolonialisme. Deze DVD-box met boeiende beelden uit de omroepar- chieven van Beeld en Geluid laat zien hoe de Antilianen op zowel de Beneden- als de Bovenwindse eilanden zich in de loop der tijd hebben ontworsteld en tot volwassenheid zijn gekomen. Speelduur ruim 8 uur, Nederlands gesproken. Voor uitgebreide info ga naar de webwinkel. Adviesprijs 10,05 lezersprijs 14,95* ^Exclusief verzendkosten categorie dvd's en games BON De Antillen Hierbij bestel ik: (aantal) x 'De Antillen' 14,95* excl.verzendkosten van 2,95 Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestel ling telefonisch of per mail door te geven. Om üv GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK/GIROREKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'De Antillen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. Dé Weekkrant gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op deweekkrant.nl treft u nadere informatie aan. 4^ WEBWINKEL

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 4