Mededelingen en bekendmakingen O gemeente Schiedam 10 OKTOBER 2012 Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e. contact@schiedam.nl t. 14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Met afspraak ma en vrij van 14.00 -17.00 uur woe en do van 14.00 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Zonder afspraak (vrije inloopuren) ma t/m vrij 09.00 - 13.00 uur Elke woensdag publiceert de gemeente Schiedam in dit huis-aan-huisblad de wettelijk verplichte bekendmakingen, zoals het afgeven van omgevingsvergunningen, informatie over beleidsregels, enzovoorts. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet worden uitgegaan van de data en informatie die bij de officiële bekendmakingen op www.schiedam.nl/bekendmakingen staan. MILIEU Milieu-informatie Jan van Galenstraat 15-17, 3115 JG; burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat op 2 oktober 2012 de volgende melding als bedoeld in de arti kelen 28 en 39b van de Wet bodembescherming is ontvangen van De Stiho Groep. Deze melding betreft het voornemen de bodem op de locatie Jan van Galenstraat 15-17 te saneren volgens het Besluit Uniforme Saneringen categorie immobiel (art. 1.2.a). Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen kunnen de saneringswerkzaamheden binnen vijf weken na ontvangst van de melding aanvangen tenzij binnen een termijn van circa 4 weken na ontvangst van de melding schriftelijk is medegedeeld dat de melding niet in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen. Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit unifor me saneringen moet de saneerder uiterlijk 12 maanden na ontvangst van de melding zijn aangevangen met de saneringswerkzaamheden. Deze mededeling betreft geen beschikking in de zin van artikel 1:3 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb). Het Besluit uniforme saneringen kent geen inspraak-, ter inzage legging-, zienswijzen-, bezwaar- en beroepsprocedure naar aanleiding van de melding. Hoek Maasdijk en Buitenhavenweg, 3113 BD; burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding op grond van artikel 29 en artikel 37 van de Wet bodembescherming van gemeente Schiedam, afdeling Projecten, de heer R.H. Christiaanse voor de locatie Hoek Maasdijk en Buitenhaven weg te Schiedam, met betrekking tot het verzoek een uitspraak te doen inzake de ernst van een geval van bodemverontreiniging en de spoedeisendheid van de uit te voeren sanering, hebben besloten dat er sprake is van een geval van ernstige bo demverontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb, dat op basis van het huidige dan wel voorgenomen gebruik van de bodem en het ontbreken van humane-, ecologi sche- en verspreidingsrisico's het uitvoeren van een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is, dat wijzigingen in het gebruik van de locatie gemeld dienen te worden bij het bevoegd gezag als bedoeld in artikel 37, lid 5 Wbb. De beschikking en de overige van belang zijnde stukken liggen vanaf 10 oktober 2012 gedurende een periode van 6 weken tijdens vrije inloopuren ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 I Omgevingsvergunning Omgevingsrecht Aanvragen A4 Delft - Schiedam, Brederoweg; met de activiteit bouwen, als onderdeel van het project A4 Delft - Schiedam worden KW040/041/042, kruising Brederoweg gerea liseerd. Een gedeelte van het tracé wordt als een zogenaamde 'paalmatras' gereali seerd, binnengekomen op 2 oktober 2012. Barkentijn; met de activiteit bouwen, het bouwen van drie patiowoningen, binnenge komen op 28 september 2012. Daltonstraat 2 t/m 14, 3112 ZD; met de activiteiten aanleggen, veranderen van een weg op grond van APV en werk of werkzaamheden uitvoeren, het aanleggen van een in- of uitrit en het plaatsen van bouwhekken t.b.v. de veiligheidszone, binnengekomen op 2 oktober 2012. Havenstraat 15 en 17, 3115 HC; met de activiteit bouwen, het bouwen van een over kapping en het plaatsen van een portocabin, binnengekomen op 1 oktober 2012. Kruising verlengde Parallelweg met Overschieseweg; met de activiteiten bouwen en handelen in strijd met regels ruimtelijke ordening, het plaatsen van een beweegbare autobrug, binnengekomen op 4 oktober 2012. Nieuwe Damlaan 762, 3118 AC, Thorbeckesingel 2, 3118 RW, Dr. Kuyperlaan 12 en 12 A, 3)18 RR; met de activiteiten bouwen eri kappen, het plaatsen van een multi functionele accommodatie bestaande uit twee scholen, een KDV, BSO en PSZ als mede een sportvoorziening en het kappen van eenendertig bomen, binnengekomen op 4 oktober 2012. Nieuwe Waterwegstraat 29, 3115 HE; met de activiteit bouwen, twaalf afmeermalen slaan, binnengekomen op 2 oktober 2012. Warande 1, 3116 CA; met de activiteit bouwen, het vervangen van een tuinmuur, bin nengekomen op 28 september 2012. Verleende vergunningen Reguliere procedure Broersveld 68, 3111 LJ; met de activiteit reclame, het plaatsen van reclame, van rechtswege verleend op 5 oktober 2012.3 Burgemeester Stulemeijerlaan 291, 3118 BH; met de activiteit reclame, het vervangen van reclame, van rechtswege verleend op 5 oktober 2012.3 Huis te Riviere 1, 3112 HK; met de activiteit kappen, het kappen van één boom, van rechtswege verleend op 5 oktober 2012.3 Langs de A20 en A4 op de locatie op en nabij het Kethelplein; met de activiteit bouwen, het plaatsen van geluidsschermen G19, G21, G22 en G23, verleend op 3 oktober 2012.3 Stadsbreed 3; met de activiteit kappen, het kappen van tien bomen. De aanvraag gaat over één valse christusdoórn aan de Fabristraat (kruising Van Beverenstraat), één sierkers aam de Nieuwe Damlaan (toegangsweg Albedacollege), één esdoorn aan de van Haarenlaan (nabij rotonde met Nieuwe Damlaan), twee lindes aan de Van Haarenlaan (ventweg ter hoogte van Van der Tempelstraat), één els aan de Bernard IJzerdraadsingel (ter hoogte van Frans Rietveldpad), één populier aan de Stadhou derskade (naast nr. 14), één iep aan de Noordvest 123, één ginkgo aan de Vinken- laan (plantsoen), één els aan de Fazantlaan (noordzijde), van rechtswege verleend op 3 oktober 2012.3 Stadsbreed 4, 6 diverse locaties; de aanvraag is gewijzigd op 4 september en 1 oktober 2012. Het betreft het kappen van zeven bomen met een herplantplicht van vier bomen. De aanvraag gaat over één sierkers aan het Hermuspad (ter hoogte van nr. 1), één els staande aan de Befnardus IJzerdraadsingel (ter-hoogte van nr. 122), één paardekastanje aan de Muiderslotstraat, één els aan de Slot Moermondstraat (ter hoogte van nr. 11), twee populieren aan de Fokkerstraat (noordzijde), één rode kastanje aan de Warande (ter hoogte van nr. 157), verleend op 3 oktober 2012.3 Uitgebreide procedure Koggeschip 70, 3123 BK; met de activiteit afwijken van bestemmingsplan; tijdelijk, het plaatsen van een tijdelijke zorgkamer en bijhorende sluis, verleend op 3 oktober 2012. Vervolg Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente SGhiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). |n het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 20