Woonplus laat koper huis ontwerpen in P w 6?9 10?9 Annelies de Jong Nieuwe kollektie najaarsstoffen Elke 4de meter Hartevelt VM9 8?9 Famous Grouse tw 16J9 Estaro Jameson zmt 20;9 Licor43 DE BESTE PASVORM Mantelstoffen grote kollectie v.a. 14,95 Div. soorten Bouclé stoffen v.a. Bedrukte tricots viscose v.a. Fleece uni winterkwaliteit Konen Lockgaren veel kleuren 12,95 10,95 5,50 1,75 ëtluÊ», Waar sercice en lage prijzen samen gaan. Spuiweg 84-90 Dordrecht Tel. 078-6312828 Van de lezer: 'Petitie tegen verdwijnen OV' MEIER Altijd actueel: de weekkrant.nl Elke dag op onze site het Recept van de Dag Geen idee watje moet eten? Kijk dagelijks op onze website voor het Recept van de Dag en je zit nooit zonder inspiratie. Snel en mak kelijk iets onvergetelijks op tafel. www.nieuwestadsblad.nl Twitter twitter.eom/@NieuweStadsbfad Het laatste nieuws uit Schiedam is elke dag te vinden op onze website nieuwestadsblad.nl Helemaal niets missen? Volg NieuweStadsblad dan op twitter. VASTE LAGE PRIJZEN: GlenTalloch «^49 Scotch Whisky 1.5 Itr dtUo Jack Daniels Q 99 Tennessey Whisky 0.7 Itr 1 WIJNTIP! Newen heerlijke zachte Argentijnse Pinot Noir Jonge Jenever HELE LITER Scotch Whisky HELE LITER Witte of bruine Rum HELE LITER Irish Whiskey HELE LITER "CuarentaYTres" 0.7 LITER 1&99- 13?9 DE BEURS VAN SCHIEDAM Mgr-Nolenslaan514-Schiedam Aanbiedingen geldig van 10-10 t/m 16-10-201? Telefoon 010 - 4739002 net even anders... Alléén gevestigd aan de Molenvliet 121-123, Rotterdam-Lombardijen, tel. (010) 4193057. Tramlijn 20 v.a. Centraal Station stopt voor onze deur. Maandag en koopavond gesloten. www.anneliesdejongmode.nl U kent het probleem; een knellende tailleband en altijd alles te lang. Annelies heeft merken die u perfect passen. Door de speciale taille- pluspasvorm en onze korte-maten, zit uw kleding gelijk perfedt. Uitgebreid assortiment garen, borduurgaren, ritsen, knopen, band, kant satijniint, applicaties, stof voor de kinderkamer, feest en bruidstoffen e.d. Geopend: dinsd. t/m vrijd.9.00-17.00 zaterd.9.00-16.00. WWW.SUpermodestoffen.nl Na het succes van verkoop van eigen kavels op het oude Ziekenhuisterrein probeert Woonplus nu suc cesvol te zijn met het zelf ontwerpen van 'droomwo- ningen'. De koper bepaalt en niet langer de bouwer. Consumentgericht werken is volgens Woonplus dé manier om de woning markt vlot te trekken. Frank Willemse Schiedam „Wij willen een veilige om geving voor kinderen om te kunnen spelen", ze formu leert een jong echtpaar uit Schiedam-West hun eisen. Zij willen wooncarrière maken en zien uit naar een koophuis in de omgeving van Schiedam. Ze zijn gelokt door de prijs van rond de 2,5 ton in de nog kale nieuw bouwwijk Over het Water. Maar vooral vinden ze het leuk om het huis naar eigen smaak te ontwerpen. Dinsdagavond in pand Wen- neker zijn een twintigtal -meest Schiedammers- af gekomen op de eerste infor matieavond. Je eigen wijk en eigen woning ontwerpen, hoe doe je dat? Door ideeën te verzamelen die later door de architect tot een wijkontwerp samen zijn te vatten. In twee groepen praten en je woonwensen op schrijven op een tafellaken. En met hulp van plaatjes van soorten huizenbouw; van oud-Hollandse huisjes tot strakke gevelwanden. Met consumentgericht wer ken hoopt Woonplus het project Over het Water weer op gang te trekken. Eerdere plannen liepen spaak door een failliete bouwer en de crisis. Een klein deel van Tijdens de ontwerpsessies wordt er druk getekend en overlegd. de wijk Parkweg-Oost werd gebouwd met waterwoningen en een appartemententoren ten Westen van de Parkweg. De an- Een huis naar eigen smaak ontwerpen, lijkt velen wel wat dere helft van het terrein Park weg-Oost ligt al jaren braak na de sloop van de jaren zestig flats rond de Klaas Katerstraat. Met een eerste woonblok van een vijftigtal eengezinswoningen wil Woonplus het project nieuw leven inblazen. „Kan ik een veranda of uitbouw krijgen?", is een vraag van een man op middelbare leeftijd die nu in het centrum woont. Een huis naar eigen smaak lijkt hem wel wat. Hij heeft zich al uit gebreid geïnformeerd en heeft vooral noten op zijn zang over het parkeren en de te verwachte geluidsoverlast van trein en rijksweg. Hij is benieuwd hoe zijn wensen in het ontwerp ver taald zullen worden. Alle ideeën, speelvijvers of vis- Onderstaande lezerers stuurde een reactie op een artikel dat vorige week in het Nieuwe Stadsblad stond. Ook een reactie insturen? redactie.ns@whm. wegener.nl OV in Noord Dank voor uw artikel in het Nieuwe Stadsblad over de veranderingen van het openbaar vervoer per december. Dat is het positieve. Het negatieve gevoel heeft het maken met de inhoud van het artikel, want ik was - zeer onaan genaam - verrast toen ik de vorige week in uw krant las over het besluit van de Stad- regio om tramlijn 21 's avonds na 19.00 uur niet meer naar het eindpunt in de Woudhoek te laten rijden. En misschien is verrast nog te zwak uitgedrukt, ik was geschokt Dat zoiets kan gebeuren anno 2012. Dat de Stadsregio een beslissing nemen om een grote wijk af te snijden van openbaar vervoer 's avonds na 19.00 uur?!Want eerder was al besloten dat bus 51 's avonds om 19.44 uur voor het laatst de Harreweg aandoet! Zelf werk ik en ik kom twee avonden in de week pas om 21.30 uur van mijn werk. Betekent dat dat ik dan van het Bachplein af moet gaan lopen? (Ik moet dan als vrouw alleen in het donker het stuk over de Mozartlaan en Scheepvaartweg lopen!) Ik denk dan ook aan oudere mensen die misschien 's avonds nog iemand willen bezoeken en daarvoor van het OV afhankelijk zijn. Ik heb bijna het gevoel dat we een onderontwikkeld gebied wonen in plaats van een mo derne stadswijk. Ik zie mijzelf als fulltime werkende vrouw niet een handtekeningenac tie bij de tramhalte houden, maar is zoiets niet op de één of andere manier mogelijk via uw krant? Een mogelijk heid dat mensen een petitie ondertekenen? Anne-Marie Vrijssen Geldt voor aüe vloeien van: Parade Pergo f aminaat fort» Movilon PVC Stroken er .-yi uit onze eigen binnen PERGO wonin; novilon Gerard Burgerlaan 16 3131 KZ Vlaardingen Telefoon 010 4260193 info@veringmeierwoninginrichting.nl ginrichting

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 2