m V latncc O O O Wij zijn er als u ons nodig heeft. Monuta Rijnmond. Monuta 1 _o OW Hendrik Poot sr -Henk- r j V Willem Maurits Overweg Huisartspraktijk De Wit Uitnodiging Griepvaccinatie 2012 M www.schiedamcentrum.nl Schiedam centrum Gezellig winkelen in ons historisch centrum Zaterdag 13 oktober Kijk naar de vernieuwde website www.schiedamcentrum.nl Altijd actueel: de weekkrant.nl ^4ubilèum Geboren Dankbetuiging CL) O 'i CD <L> Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Metfamilieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie- Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor i nformatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kont u contact opnemen met In plaats van kaarten deze kennisgeving. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis, dat van ons is heengegaan mijn lieve maatje, onze bijzondere vader, schoonvader, opa, broer, zwager en oom op de leeftijd van 69 jaar. Coby Henk (in liefdevolle heinnering) Mieneke en Michel Eline Johan en Cindy Ian, Lara Ché en verdere familie 5 oktober 2012 Maasboulevard 59 3114 HC Schiedam Geen bezoek aan huis. Henk is overgebracht naar het Monuta uitvaartcentrum aan de Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, alwaar geen bezoek. Gelegenheid tot afscheid nemen in de Grote of Sint Janskerk, Lange Kerkstraat 37 te Schiedam, vrijdag 12 oktober van 10.30 tot 12.20 uur. Aansluitend vindt de herdenkingsdienst plaats in voornoemde kerk om 12.30 uur, waarna de begrafenis in het familiegraf zal plaatsvinden op de begraaf plaats Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam om ongeveer 14.30 uur. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in het voornoemd Monuta uitvaartcentrum. Na een kortstondig ziekbed en een hevige strijd hebben we, tot ons groot verdriet, afscheid moeten nemen van mijn lieve vriend, onze broer, zwager en oom Rotterdam, 2 maart 1924 t Schiedam, 4 oktober 2012 op de leeftijd van 88 jaar. M.C. de Ruijter A.W.G. Overweg B. Overweg R. Overweg'- Smit Rianne Lennart Willem Landréplejn 62 3122 TN Schiedam De crematieplechtigheid heeft woensdag 10 oktober plaatsgevonden te Schiedam. Een speciaal woord van dank gaat uit naar de artsen en verpleegkundigen van het Vlietland Ziekenhuis te Schiedam. Doelgroep: 60+ ers én patiënten met een speciale indicatie Datum: dinsdag 30 oktober a.s. van 15.00 uur tot 20.00 uur Locatie: Westerkade 24a, Schiedam MP Grafmonumenten unieke, tekens Betaalbaar uitvaartbegeleiding www.matrice.nl 010-273 2424 Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl We zijn 24 uur per dag bereikbaar. Ook als u niet bij ons verzekerd bent. Monuta Burg. H. Gretelaan 377 Schiedam 010-4267678 Verploegh Chasséplein 3 Vlaardingen 010-43481 97 www.monuta.nl De steun bij iedere uitvaart. Programma Zaterdag 13 oktober Surprise shopper De surprise shopper betaalt uw aankoop of een deel daarvan na mens de winkeliers van Schiedam Centrum. Straattoneel De Leydse Kluchten Compagnie, speelt op het Museumplein, de kluchtDe Hoogduitse Kwakzalver Jaarmarkt De historische binnenstad, het fraaie decor voor de Jaarmarkt, (organisatie Stichting Het Festeyn) Nacht van de Geschiedenis In het Jenevermuseum, de aan grenzende Havenkerk en JCne- verie't Spul vinden de activiteiten plaats. Toegangskaarten a 10,- p.p. verkrijgbaar bij de VW Zaterdag 20 oktober HERFSTFAIR Nieuwe Passage Met kraampjes, de Bloemenelfjes en een workshop regencape versieren. Gezellig winkelen in ons historisch centrum Meer dan 200 winket6' voor nieuws winkels, web-shops acties en kortingen

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 6