Britt gekortwiekt ^We,etd%alj.nlj SLIMME KOPERS SLAAN DIRECT HUN SLAG OP SWEETDEAL.NL A «PUK Prima competitiestart TSF Wammes bij Alliantie <#M8MiS8B jPPPPI Leeuwangh onttroond VST/Schiedam vernedert SNA Winst voor Fianchetto SWEETDEAL BIEDT ONGEKENDE KORTINGEN BIJ JOU IN DE REGIO. Volg ons op Twitter en vind ons leuk op Facebook fë @sweetdealNL f fb.com/sweetdealnl Altijd actueel: de weekkrant.nl Met twee overwinningen gaf Britt Eerland, in wat zater dag tegen Zwolle voorlopig haar laatste optreden voor Scyedam was, haar visite kaartje af. Maandag pakt ze het vliegtuig naar Dene marken voor het Europees kampioenschap en daarna strijkt ze neer in Oostenrijk. Gerard S. Werver Schiedam Gekortwiekt. Dat wel, want een week geleden heeft ze resoluut de schaar in haar haardos laten zetten. „Ik heb het altijd al kort willen hebben, maar ik had het lef er niet voor", verklaart ze haar opzienbarende keuze die ze enkele dagen vooraf bij haar moeder aankondigde en pas la ter bij vader André aankaartte. „Hij reageerde niet echt afwij zend", lacht ze. Voorlopig zullen de Eerlands hun dochter trouwens moeten missen. Na het EK reist ze naar Oostenrijk voor een stage op de Werner Schlageracademy. Maar eerst is het Europees kampioen- Britt Eerland verraste haar teamgenoten niet alleen met twee overwinningen maar ook met een 'kort koppie'. FOTO: PR schap in het Deense Herning aan de orde, waar ze debuteert als senior en op eigen kracht gaat kijken waar haar grenzen liggen. Om het hoofdtoernooi te be reiken moet ze overigens eerst kwalificatiewedstrijden spelen. „Wat de kansen zijn kan ik nog niet beoordelen", zegt ze aan de vooravond van haar vertrek. „Ik moet de loting afwachten. Maar", voegt ze er aan toe, „het •zou me tegenvallen, wanneer ik in de kwalificaties zou stranden." In Schwechat nabij Wenen gaat ze bij de voormalig we reldkampioen proberen haar oude niveau weer te bereiken. In de hoop, dat Scyedam een plaats in de kampioens-play- offs zeker kan stellen en ze haar steentje kan bijdragen in het bereiken van een goe de eindklassering. Schiedam Niet in het minst tot eigen ver rassing voert het in de hoofd klasse debuterende The Sma shing Fellows het klassement aan. Achtereenvolgens werden BC Niton, dat de Schiedam mers vorig seizoen naar de, Schiedam Het is Karei Leeuwangh niet gelukt om het Neder lands Kampioenschap ma rathon in de categorie Man nen 70+ te prolongeren. De Schiedammer had, vertelde hij, zijn dag niet. Aanvanke lijk lukte het om de nieuwe kampioen Shan Happe te volgen, maar daarna moest hij afhaken. Vorig jaar liep hij een scherpe tijd, die in de buurt van 3:27 lag, nu ging hij er met 3:37:01 dik over heen. Een verklaring heeft hij er niet voor. „Het lag niet aan het weer. Daar was in Eindhoven niets op aan te merken." Kampioen Happe was vier minuten sneller dan Leeuwangh, die tweede werd. tweede plaats verwees en nu met 1-7 werd geklopt, Smashing Maasdam (0-8), Velo 8 (8-0) en De Ritte 4 (3-5) verslagen. De laatste drie horen echter tot de clubs uit het rechter rijtje. Het grote werk begint na de herfst- stop, wanneer de badminton ners op vrijdag 26 oktober eerst Vijfsluizen (de num mer drie) en een week later de nummer twee The Flying Shutüe 6 tegenover zich vin den. Ook het tweede team van TSF kende een goede start en is lijstaanvoerder. Schiedam Omdat hekkensluiter SNA de confrontatie met Van Stigt Thans blijkbaar al bij voorbaat als een verliespar- tij had afgeboekt hadden de Noord-Hollanders zoals ze ook in de voorgaande wedstrijden deden, veel vuldig wereldkampioen Schwarzmann een plaats in het tweede team gegeven. De Schiedamse dammers hadden geen kind aan hun tegenstander en leken, toen het eenmaal 10-0 was, op weg naar de hoogste score aller tijden. Daarna lukte het de bezoekers om alsnog wat punten te sprokkelen en zo de eer te redden: 15-5. Meervoudig Nederlands kampioen Jeffrey Wammes luis tert zaterdag 3 november het 35-jarig jubileum van turn vereniging Alliantie op. Rond de turnzaal aan het Nijhoff- plein wordt de feestdag gestart met een sponsorloop, zijn er kleuteractiviteiten en wordt afgesloten met een turn-in. SNA had zijn vier sterk ste spelers op de laagste borden gezet, waardoor de Schiedammers op de zes hoogste borden de zwakste spelers tegen zich kregen en makkelijk won nen. Zo zat grootmeester Clerc (rating 1570) te genover een jeugdspeler met een rating van am per 1000: het leverde een bloedbad op. Ook Gant- warg, Heusdens, Luteijn, Van Schaik jr en De Jager wonnen. Prinsen, Van der Stap en Rentmeester voegden er drie remise aan toe. Alleen Stórk ver loor. VST blijft een van de vier koplopers. Schiedam Met zes spelers van fusiege- noot Chess en twee Schie dammers opende Fianchetto het schaakseizoen tegen IJs- selmonde met een overwin ning, maar deed zich flink tekort. De zege had name lijk hoger kunnen uitvallen, dan de 4 1/2-3 'A, die nu de boeken in ging. Dat was niet te wijten aan Ben Riksen, Jos Kruidenier en Martin van der Hidde. Het drie wonnen. Daar voegden Erik Smeekes, Ron Burgerhout en Arie Verschoor via een re mise anderhalf punt aan toe. Bart Voogt en Rene Mersch verloren. Op volgende wed strijd is maandag 5 novem ber tegen De IJssel. in samenwerking met Waarom meer betalen dan nodig? Profiteer van de spectaculairste aanbiedingen uit je eigen regio voor de helft van de prijs of minder. Slimme kopers schrijven zich in op www.sweetdeal.nl en slaan direct hun slag. Een sportief dagje weg, een heerlijk diner, een behandeling in je favoriete schoonheidssalon. Sweetdeal biedt ongekende kortingen, die beginnen bij een minimum korting van 50%! De deals staan meestal 24 uur online. Je kunt de koop direct sluiten via de site. Wel zo handig! Iedere dag worden er nieuwe, verrassende deals aangeboden. Houd de site goed in de gaten en profiteer meteen!

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 26