Spierpijn weg terwijl u wacht! 1 metaaldraaier (CNC en conventioneel) MEERMAN 1 frezer/kotteraar(cNo Meerman Vlaardingen is op zoek naar een Servicemonteur Buitendienst www.kreber.nl Wetenschappelijk bewezen Sportgel blijkt eerste echt effectieve spiergel Kerstshoppen in Engeland Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 17 oktober 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 31 Met het wisselen van de sei zoenen krijgen veel Nederlan ders er last van: Reumatische klachten, stijve spieren en stramme gewrichten. Nage noeg iedereen, maar zeker mensen die wat ouder begin nen te worden hoor je dan vragen: is er echt niets aan te doen? Voor deze mensen is er nu iets nieuws dat echt helpt! De eerste effectieve weten schappelijk bewezen spiergel! Ook zo moe van de pijn? Duitse Wetenschappers hebben nu een speciale gel ontwikkeld die zo effectief is dat dit pro duct het meest verkochte me disch hulpmiddel voor spieren en gewrichten is geworden in Duitsland. Medisch hulp middel uit Duits land verovert ook Nederland Artsen en Fysiotherapeuten geven hun patiënten massaal het advies om deze uitermate krachtige pijnstillende en ont- stekingsremmende spiergel, die eerst flink koud wordt en daarna heerlijk warm, een korte periode intensief te gaan gebruiken. De oorzaak van de klachten wordt dan bij de kern aangepakt, het gehele bewegingsapparaat wordt doorgesmeerd en krijgt als het ware een zeer grote beurt! Ook in Nederland is het kwartje al gevallen; Bijna alle professio nele voetbalploegen gebruiken nu voor hun duurbetaalde spor ters deze 'wondergel'. Dat is natuurlijk niet voor niets! Deze gel werkt zo snel en ef fectief dat iedereen die hem gebruikt heeft direct laaiend enthousiast is over de snelle werking. Eindelijk een spiergel die alle klachten aan kan! Of het nu een kortdurende klacht of blessure is of chro nische pijn of stijfheid in alle spieren en gewrichten, Rowo sportgel is de onovertroffen supercrème die u zal overtui gen. Het werkt heel simpel. Bij blessures of pijntjes van kortdu rende aard de gel minimaal drie maal per dag inmasseren totdat de klachten verdwenen zijn. Al nowo "t Ce! 1 binnen twee minuten zult u de heilzame werking kunnen erva ren. Heeft u chronische proble men zoals reumatische pijnen aan spieren en gewrichten dan dient u de pijnstillende spiergel Fruity Afternoon arrangement ga snel naarwww.deweekkrant.nl/actie t drie tot zes maal per dag op de aangedane plaatsen aan te bren gen. Het resultaat zal niet lang op zich laten wachten en u zult zich verbazen dat een natuur lijk middel zo goed en snel kan helpen. Aanbieding Rowo Sportgel is verkrijgbaar bij alle reform- en (G&W) ge zondheidswinkels, bij de betere drogist en natuurlijk op www. natusor.nl. De adviesverkoopprijs voor 1 tube Rowo Sportgel is nu tijde lijk verlaagd van 17,95 naar 12,95. Twee tubes voor slechts 19,95; uw korting is nu dus 15,95! Een onvergetelijke driedaag se stedenreis. Stap aan boord van de 12 dekken hoge, 215 meter lange 'Cruiseferries met 2 avonden en nachten aan boord en overdag een bezoek aan de stad Hull of York. Huil Eindeloos kerstshoppen in een smeltkroes van mark ten, trendy boetiekjes en stijlvolle winkels met rijkelijk versierde etalages en dat al les geheel in kerstsfeer. York Geniet van de ultieme en nostalgische kerstsfeer in York. Met haar middeleeuw se uiterlijk en schilderachtige straatjes met moderne win kels, een imposante kathe draal en diverse musea zoals het National Railway Mu seum maakt de stad York tot een topbestemming. Voorwaarden O.b.v. volbezette 4-persoons Inside Cabin en bustransfer in Engeland Weekend toeslag (do-za) 16 toeslag per persoon Cabin met zeezicht: 28 toe slag per cabin Ontbijt/diner: 30 p.p. (per enkele reis) Toeslag bij 2 personen reizend in 2-persoons Cabin 7 per cabin Kinderkorting t/m 15 jaar; 30 per kind Boek nu! Boek uiterlijk 1 november 2012 voor uw kerst minicruise. Bel 020-201 3333 (ma - vr, 09.00 - 17.00 ó.v.v. boekcode Silver Op basis van beschikbaarheid voor reizen in 2012. Voorwaar den van toepassing. Poferries.nl Kerstshoppen in Engeland vanaf 59 p.p. Machinefabriek Kreber B.V. is een gerenommeerde machinebouwer. Haar diensten omvatten nieuwbouw en revisie van machines voor de voedingsmidde len-industrie en de chemische industrie, alsmede de uitvoering van machinale bewerkingen voor derden. Op korte termijn zoeken wij: Functieomschrijving: Als draaier/frezer maak je deel uit van ons team en ben je hierin verantwoorde lijk voor het zelfstandig programmeren en bedienen van CNC-machines. Verder heb je kennis van besturingen van Fanuc en Heidenhain. De werkstukken kunnen variëren van enkele stuks tot kleine series, diverse maten en materiaal soorten. Functie-eisen MBO werk- en denkniveau ruime ervaring in de verspaning goede communicatieve eigenschappen goed probleem oplossend vermogen beheersing van de Nederlandse taal Wij bieden u: een zelfstandige, afwisselende en interessante werkkring goede primaire en secundaire voorwaarden Contactgegevens: Machinefabriek Kreber B.V. j Dhr. H. van Solkema Tel: 010-2480222 Emailh.vansolkema@kreber.nl *rS De Meerman groep: al ruim vijftig jaar toonaangevend in 0 de bouw- en constructiebranche. Meerman is marktleider voor verkoop van grondverzetmachines. Ook voor verhuur is Meerman een grote speler. Daarnaast is Meerman spe- fcfrvj'm éialist op het gebied van dak- en gevelbekleding, las- en *|Kconstructiewerk, vangrail en straatmeubilair. Deskundig en klantgericht. Snel en efficiënt. Kwaliteit is geen optie. Het is een garantie. WIL JIJ SLEUTELEN AAN DE GROOTSTE? Meerman is opzoek naar een servicemonteur Buitendienst. Sleutelwoorden zijn reparatie, service, onderhoud en storingen. Dit zowel voor Kubota grondverzetmachines maar ook voor andere grondverzet- en bouwmachines. Kortom: Meerman is op_zoek naar een allround servicemonteur. Wat bieden wij? Je kunt rekenen op een boeiende baan binnen een professioneel en ambitieus bedrijf. Wij zorgen voor goede begeleiding en een gedegen producttraining. Salaris en overige secundaire arbeidsvoorwaarden zijn marktconform. Wat zoeken wij? Voor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten met een afgeronde MBO (of vergelijkbare] opleiding. Je hebt een goede basiskennis van hydraulische systemen en dieseltechniek. Je kunt uitstekend zelfstandig werken. Je kunt improviseren en hebt geen 8 tot 5 mentaliteit. Je bent communicatief vaardig en beschikt overeen service-gerichte instelling. Je bent in bezit van het basiscertificaat VCA en rijbewijs B(E). Ervaring in de branche is een pré. Interesse? Stuur je gemotiveerde reactie met CV naar: Meerman Vlaardingen bv t.a.v. Eric van Susante Hoekerstraat 10 3133 KR Vlaardingen e.v.susanteSmeerman.nl Meer informatie over deze functie: Eric van Susante, 010-4350611 Meer informatie over Meerman Vlaardingen: www.mèermaQ.nl en www.kubota.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 31