arschuwd, een kans PLflMECO' IKUMST(§!i®QTrT Sociale sofa zit lekker! De nieuwe najaarskollektie is binnen Courtelle Mode Effectieve neusspray bij verkoudheid, gerust langere tijd te gebruiken* Een nieuw plafond in 1 dag Bezoek onze showroom: Plafonds Sierlijsten Verlichting woensdag 17 oktober 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 3 Zet zelf uw nieuws op onze website Onder het kopje 'De Bezoeker' kunt u zelf snel en eenvoudig nieuws toevoegen op onze web site. Houd op deze manier vele Schiedammers op de hoogte! www.nieuwestadsblad.nl Tweet van de Week Annerike le polit FOTO: ROB KAMMINGA werden en zelfs naar sieraden vroegen. Met veel moeite kreeg zij de mannen weer naar buiten. Maar deze ervaring heeft haar bang gemaakt. Legitimatie Voortaan dus eerst nadenken en naar legitimatie vragen voordat u vreemden uw huis in laat, is de terugkerende tip. Zelfs als de politie aan de deur staat, is het niet vreemd of argwanend om naar een persoonsbewijs te vragen. Zo laat de politie weten. Een gewaarschuwd mens telt voor twee. Tips Sluit ramen en deu ren goed af en laat geen sleutels in het slot laten zitten. Zorg voor verlichting bij de voordeur en kijk voor het open doen eerst met een deurspion (een venstertje) wie voor de deur staat. Vraag legitimatie als u de persoon niet kent. Doe de deur dicht om geld te halen voor een collectant. Bewoners van het Royaardsplein (Woudhoek) hebben zelf een sociale sofa bij elkaar gemozaïekt. Niet alleen kunnen ze er nu lekker op zitten in de buurt van het speelplein, maar het werken eraan heeft de buurt ook dichter bij elkaar gebracht, laat opbouwwerkster Paula van Oeveren weten. FOTO: PR Annerike van de Water tweet: 'Dochter van 20 krijgt van GGD vragenlijst voor gezondheidsonder zoek. (Willekeurige selectie). 'Kunt u 400 meter lopen zonder stok?' Spirit bezig met voorwerk fusieclub Schiedam Hockeyclub Spirit is samen met Asvion al druk voorwerk aan het doen voor een mo gelijke verhuizing van een uiteindelijke fusieclub naar Sportpark Harga. Volgens de gemeente zijn er namelijk een aantal partijen geïnte resseerd in het huidige Spi rit/korfbalterrein en wordt daar mogelijk eind dit jaar al een intentieverklaring voor getekend. „Samen met de gemeente is al nadrukkelijk gekeken naar het nieuwe terrein en met name hoe de velden en het clubhuis zo goed mo gelijk binnen de bestaande situatie ingepast kunnen worden. Hiervoor is al een 'bomenplan' opgesteld waar bij in kaart is gebracht welke bomen behouden kunnen blijven en welke eventueel verwijderd moeten worden waarbij het uitgangspunt is om er zoveel mogelijk te spa ren om het terrein een groen aanzien te geven", schrijft het bestuur op de site. Ook is al gekeken naar de ontslui ting van het complex en de aansluiting op de Olympia- weg en Hargaweg. Collecteer mee voor het MS Fonds Schiedam Al bijna 20 jaar zet het Na tionaal MS Fonds zicht in voor mensen met Multiple Sclerose, beter bekend als MS. MS is ziekte van het centrale zenuwstelsel. Genezing is nu nog niet mogelijk daarom zet het Nationaal MS Fonds zich,in op een beter leven met MS vandaag. Daarvoor is geld nodig en om dat bij el kaar te krijgen zijn weer col lectanten nodig. Collecteren is niet moeilijk. De coördi nator in de woonplaats deelt de collectebus uit en overlegt in welke straat iedereen wil collecteren. Gemiddeld kost het een avond per jaar. Meer informatie: 010-5919839 of kijk op www.nationaalms- fonds.nl Parkweg weer open voor verkeer Schiedam De Parkweg is sinds woens dag weer open voor verkeer. Eind juli werd de Parkweg tussen de Nolenslaan en de Burgemeester Honnerlage Gretelaan afgesloten, nadat zich bij een aantal panden problemen voordeden met de gevel. Om de veiligheid te kunnen garanderen, was het nood zakelijk de directe omgeving van de panden af te zetten, waardoor tijdelijk geen ver keer mogelijk was. Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur Behandeling volgens afspraak Tandprothetische Praktijk Veringmeier Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.klikgebitschiedam.nl btw verhoging - GRATIS ADVERTENTIE - U bent van harte welkom de Loper 45, Vlaardingen-Holy Verstopte neus? Daardoor minder lucht en een benauwd gevoel, vooral 's nachts? Een neusspray helpt om de neus vrij te maken zodat u weer gemakkelijker kunt ademen. Maar welke kiest u? 43% van de verkouden Nederlanders is langer dan een week verkouden. Advies: kies een neusspray die mild voor het neusslijmvlies is en gerust langere tijd kan worden gebruikt. Ademen door de neus is belang rijker dan u denkt. Een essentië le functie van ons neusslijmvlies is het zuiveren van de inge ademde lucht. De neus reinigt zo'n 10.000 liter ademlucht per dag en zorgt dat er zo min mogelijk stofdeeltjes, bacteriën ën virussen binnendringen. Effectief én mild voor de neus A.Vogel Cinuforce neusspray menthol helpt effectief bij neus- verkoudheid en een verstopte neus. Het vermindert snel de zwelling van het neusslijmvlies door de bijzondere combinatie van een zoutoplossing met drie krachtige, natuurlijke ingrediën ten: eucalyptus, pepermunt en kamille. De plantaardige ingre diënten zijn mild voor de neus. 'Houdt het neusslijmvlies intact en er treedt geen gewenning op' A.Vogel Cinuforce neusspray menthol houdt de natuurlijke functie van het neusslijmvlies intact en er treedt geen gewen ning op. U kan de neusspray, in dien nodig, zelfs 30 dagen lang zonder onderbreking gebruiken. Cinuforce neusspray Neusverkoudheid Verstopte neus I neusvel koudhe» Verkrijgbaar bij supermarkt, drogist en apotheek. Medisch hulpmiddel. Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing. Zonder onderbreking geruime tijd tot "0 dagen gebruiken ma -vr: 09.00-17.00 za: 10.00-15.00 terwijl de meubels blijven staan A PLAFONDS "Vitrona Plameco Vakbedrijf", Grote Woerdlaan 36c 2671 CL Naaldwijk, tel.: 0174-631125, www.vitrona.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 3