Van de lezer I \Jieuwe Haven Hmi 'Vuil weghalen als het echt vuil is' a KULK Reacties op parkeren in Schiedam /woon^L zorg /voorziening Ziekenverzorgende Verzorgende I.G. 0 ERKEND MEDIATOR WORDEN? Coördinator zwemzaal (MA/) Wij vroegen u vorige week: met welke gemeente moet Schiedam samengaan als de overheid straks bepaalt dat we meer dan 100.000 inwoners moeten hebben? Rotterdam of Vlaardingen/Maassluis? U was daar vrij duidelijk over. „Niet doen hoor, laat het dan maar Vlaardingen/Maassluis worden! Vlaardingen is altijd een stap voor, wat Schiedam betreft. Zeg niet dat het aan de vorige burgemeester allèen ligt, de lui die mèt haar aan het klooien waren dragen net zoveel schuld èn zitten weer in de raad! En Vlaardingen heeft volgens mij een goede burgervader. Die nemen we gewoon ook over. Scheelt weer een hoop geld." Doortje Meijer-Boon „Mijn voorkeur gaat uit voor de fusiegemeente naar Rotter dam. Reden: Rotterdammers mogen na hun 65e gratis met het openbaar vervoer reizen. En dit is niet alleen voor de minima. Als het wel alleen voor de mi nima is dan hoeft Rotterdam niet voor mij." Lida Vollebregt „Ik ben van mening dat Schiedam het beste samen kan gaan met Rotterdam. Ik heb jaren in Vlaardingen gewoond en sinds 3,5 jaar in Schiedam, wat mij vooral opvalt dat men het je kwalijk neemt zomaar naar Schiedam te verhuizen, want dat is toch een tikje armoedige stad, aldus het commentaar van de meeste Vlaardingers. Het is al een eeuwen oude strijd tussen de 2 steden.' Maar wij hebben de tram naar Rotterdam en op cultuur gebied staat Schiedam ook hoog aangeschreven." Henny Putman van Schaijk „Naar aanleiding van het artikel in de weekkrant over 'Parkeren in Schie dam-Centrum' wil ik het volgende voorstellen. Vroe ger was er de mogelijkheid dat wanneer je voor een bepaald bedrag kocht bij Bas aan de Broers- veld dat dan je parkeerkaart voor een uur werd vergoed bij de Nieuwe Passage-ga- rage. In feite gebeurt dit nu ook bij de ABC garage en de Big-shops aan de Vierha- venstraat in Rotterdam. Kan deze regeling niet weer terugkomen, zodat Bas ook meer klanten trekt voor zijn filiaal aan de Broersveld?" Simone van der Weck „Als de tarieven laag zijn en de garages lang open en goed bereikbaar zijn, dan is er volgens mij niets aan de hand. Ik ben altijd heel erg blij met die bij het ABC- complex, waar je het eerste uur gratis krijgt en als je dan nog wat langer staat kost het je helemaal niet zo veel. Ging laatst naar Rotterdam en was daar een kapitaal kwijt voor twee uur parkeren. Is me in Schie dam nooit gebeurd. A. van Dam „Zoals gewoonlijk verliezen in de herfst bomen hun bladeren. Deze zorgen voor veel ongemak. Als je klein bent wil je nog weieens met deze bladeren spelen, maar als je oud bent dan val je erdoor! Ze zijn glad, bedekken vele stoepen en straten, verstoppen afvoe ren (rioolgang), waardoor het bij regen nog gevaarlij ker wordt. Nu woon ik in zo'n omgeving waar veel ouderen wonen, namelijk Stricklede en complex de Vijf Molens. Ouderen in overvloed dus. Aan de ach terzijde van deze complexen liggen straten waar zeer grote bladdragende bomen staan die inmiddels hun bla deren bijna helemaal hebben verloren. Dus via de mail aan Irado verzocht om deze, ieder jaar, vergeten straten van hun bladeren te ontdoen. Nu wordt er wel bladgeblazen, alleen niet bij ons maar op de voetbalvelden van Hermes DVSik heb liever dat Irado het geld van hun blaadje uit geeft aan het bladvrij houden van de omgeving van senioren complexen. Dus Irado: volg uw eigen slogan uit het krantje op: Vuil weghalen als het echt vuil is! Volgend jaar beter!" M.F. van Zevenbergen van Zwieten w^i Irado haalt de bladeren wel weg van een voetbalveld maar in de omgeving van een seniorencomplex, een ge miste kans volgens deze lezer. FOTO: PR Woonzorgvoorziening Nieuwe Haven is een particuliere onderneming. Privacy, respect, persoonlijke aandacht, geborgenheid en veiligheid staan centraal in de Nieuwe Haven. Er zijn i2 zorgappartementen, een sfeervolle huiskamer en eetkamer aan de haven in Schiedam. Er wordt zorg op maat geleverd, dat wil zeggen dat er 24-uur per dag gekwalificeerd personeel aanwezig is die zich bezig houdt met de zorg en het coördineren/begeleiden van afspraken buitenshuis. Kortom; wij bezorgen de bewoners een zorgeloze oude dag!! Wat vragen wij? voor 16 en 32 uur per week, alle diensten. Wat hebben wij te bieden? Nieuwe Haven biedt u een uitdagende functie in een gezellige en ontspannen werksfeer. Wij bieden salaris conform CAO VVT. FWC 40 Meer weten? Voor meer informatie kunt u contact op nemen met Ronald Oostlander, 06-30166608. Of u bezoekt onze site: www.nieuwehaven.org. Stuur uw schriftelijke sollicitatie voor 21 november naar: Nieuwe Haven, p/a Oosthavenkade 56,3134 NX Vlaardingen. Per e-mail: info@nieuwehaven.org. diation jucatie Centrum - opleidingen tot NMI registermediator - in-company trainingen - zakelijke en particuliere mediations tdiation instituut IS nederiands mediation instituut basisopleiding nmi geaccrediteerd Voorkom oplopende conflicten en hoge juridische kosten voor uw cliënten. Het Mediation Educatie Centrum (NMI erkend) leidt op voor het examen tot NMI registermediator in slechts 9 dagen. Meld u aan voor een informatieavond (gratis) op www.mediationeducatie.nl of bel 015-36 112 36. Volgende informatieavond: di 18 dec, WestCord Hotel te Delft (naast IKEA) (aanvang 19.30 uur) do 22 nov, Hotel Trivium te Etten-Leur Tel: 015-36 112 36 info@mediationeducatie.nl www.mediationeducatie.nl Stichting zwem- en recreatiebad De Kulk exploiteert een moderne zwemaccommodatie bestaande uit een: Recreatiebad, twee 25 meter bassins en een ligweidé met speelbadje. Hiervoor zoeken wij een: zwem- en recreatiebad Functieomschrijving Het coördineren van de werkzaamheden in de zwemzaal en garderobe m.b.t. de zwemlessen, toezicht en schoomaakwerkzaamheden, alsmede het (mede) ontwikkelen en organiseren van diverse recreatieve activiteiten en zwemlessen. Draagt in samenspraak met het hoofd Zwemzaken zorg voor een optimale bezetting van de zwemlessen en voor een optimale inroostering van het personeel. Functie eisen - MBO werk- en denkniveau - Leidinggevende ervaring in soortgelijke functie - CIOS met specialisatie zwemmen of diploma zwemonderwijzer, aangevuld met diverse applicaties of een andere gelijkwaardige opleiding Bereidheid om ook in de avonden en in de weekenden te werken en in te vallen bij ziekte en verlof van je collega's. Ons aanbod - Een arbeidsovereenkomst voor minimaal 28 en maximaal 32 uur per week - Salaris afhankelijk van ervaring en opleiding volgens CAO Recreatie Reageren Binnen 10 dagen na het verschijnen van de advertentie aan: Stichting zwem- en recreatiebad De Kulk, t.a.v. de heer G.J. van der Bend of mevr. S. de Wilde Postbus 159,3130 AD Vlaardingen. Of per e-mail: info@dekulk.nl Het heeft geen zin op deze advertentie te reageren ais u al eerder op deze functie hebt gesolliciteerd. Wilt u ook reageren op de vraag met welke gemeente Schiedam (eventueel) samen moet gaan: redactie.ns@whm.wegener.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 32