"VLEES OUTLET" KIPFILET 99 RUIMT OP! II 2 halen 1 betalen bij 1 paar 30% KORTING BoTi www.botiboots.nl Elke week diverse soorten vlees voor minder dan van de prijs! En nog veel meer andere soorten vlees voor minder van de prijs rrnST Jazeker www.vleeschhouwerii.nl NIEUW BIJ UW VLEESCHHUUWERIJ DEZE WEEK: HELE KILO De kinderschoenen speciaal zaak in Schiedam Broersvest 115B, Schiedam. Tel. 010-246 97 42 Nu ook alles te bestellen via onze webshop www.zesdaagserotterdam.nl kakker o amwierlaan Verjaardagstaart bestellen? www.bakkerammerlaan.nl Gevulde speculaaskoek 1,- Gevulde speculaasstaaf 3," Tijger-lichtbruin brood 1,75 Doosje marsepein 150 gram 3,™ Altijd actueel de weekkrant.nl woensdag 21 november 2012 Nieuwe Stadsblad pagina de Column van Kees Risseeuw Nog 6 weken Kees Risseeuw Hypotheekadviseur Schiedam Schiedam (010) 473 11 50 www. hypotheken nl "De gemiddelde Griek werkt harder dan een Duitser", aldus Bill Clinton tijdens zijn toespraak in Amsterdam vorige week. "Het is alleen de overheid en een geen belasting betalende elite die de bron is van de ellende daar". Voor 500,- p.p. kon je vorige week luisteren naar de toespraak van professor Clinton. Hoewel erg duur, is het wel goed dat hij het zegt, want het imago van Griekenland is natuurlijk niet best, vooral door de media. En telkens weer nieuwe bezuinigingsrondes hollen de economie daar verder uit. Het inkomen daalt en de werkloosheid neemt toe. Steeds meer (universitair geschoolde) Griekse studenten verlaten het land. Het valt niet te hopen dat wij in Nederland soortgelijke taferelen gaan krijgen met de "draconische" maatregelen van onze nieuwe regering. Iets anders waar wij ons wel zorgen om maken, zijn de ontwikkelingen in de hypotheekbranche. Per 1 januari a.s. gaan de maatregelen op de hypotheekmarkt in en wordt het afsluiten van een nieuwe hypotheek echt duurder. Tenminste, de maandlasten zullen gaan stijgen wat tot gevolg kan hebben dat minder mensen geneigd zijn om een huis te kopen en een hypotheek af te sluiten. Terecht of niet, het is wel de realiteit. Feit is ook dat door deze ontwikkeling de huizenprijzen misschien verder gaan dalen. Alle reden dus om de komende weken nog eens goed naar uw huidige situatie te kijken en aan te passen daar waar nodig en gewenst. Inmiddels hebben al heel wat mensen dat gedaan, merken wij. Anders gezegd, we hebben het er erg druk mee, en ik wil u met klem op het hart drukken om voor 1 januari a.s. nog een afspraak te maken om uw hypotheek te laten controleren want per 1 januari 2013 zijn de regels veranderd. Tja, en dan gaan we zien wat de gevolgen zijn van alle nieuwe maatregelen van onze nieuwe regering. Hoewel ik niet geloof in tussentijdse peilingen, is het wel opvallend dat veel mensen hun afkeer uitspreken over de bezuinigingen die gaan komen, hoe naïef misschien ook. Want, laten we eerlijk zijn, dat er maatregelen aankwamen is duidelijk, en daar was iedereen het op voorhand mee eens, maar nu ze er zijn en iedereen daadwerkelijk moet gaan inleveren, staan we een beetje op onze achterste benen. Natuurlijk, niemand vindt het leuk, maar er moet iets gebeuren. En laten we dan maar eens gaan bekijken of het allemaal gaat helpen en daarna pas oordelen. Zo niet, ja dan hebben we redenen genoeg om te klagen. Mail uw reactie naar: kees.risseeuw@hypotheker.nl Rotterdam: Franselaan 279 - Tel. 010 - 4151581 Spijkenisse: 't Plateau 11 - Tel 0181 -616861 Aanbiedingen zijn geldig van 22 november t/m 28 november 2012 MÊÊk BHP SS Deze aanbiedingen gelden van donderdag 22 t/m woensdag 28 november

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 8