november 2012 Inde wijken Hof in Zuid In de wijken Woningaanbod Nieuwland meets Oost Zaterdag 8 december Open huis in Schiedam-Noord Kor^ Woonplus: ook voor koopwoningen! Woonplus gesloten tijdens de feestdagen Uniek complex met ruime appartementen in de gezellige wijk de Gorzen Hof in Zuid is een appartementencom plex midden in de Gorzen, een voor oorlogse wijk gelegen aan de Maas. Het is een authentieke wijk die grenst aan havens, de Maasboulevard en het centrum van Schiedam. Een wijk met een dorps karakter in een bruisende omgeving. Uniek voor mensen die van rust houden, maar ook van de dyna miek van de stad willen profiteren als ze daar behoefte aan hebben. Oplevering van 34 nieuwbouw- appartementen Hof in Zuid bestaat voor een deel uit gere noveerde appartementen die eerder dit jaar zijn opgeleverd. Begin februari 2013 worden 34 ruime nieuwbouwappartemen- ten opgeleverd voor verhuur in het sociale huursegment. De appartementen zijn uitgerust met moderne materialen en voorzieningen. Ze bieden het wooncomfort dat past in deze tijd: ruime afmetingen van de vertrekken, gebruik van duurzame materialen en ener giebesparende toepassingen. Hof in Zuid onderscheidt zich van andere projecten door de fraaie historische details waarmee het gebouw is afgewerkt. Huurprijzen en toewijzings- voorwaarden Er zijn verschillende types appartementen met drie en vier kamers. Ze zijn bestemd voor één- en tweepersoonshuishoudens (leeftijd van 50 jaar en ouder). De netto huurprijzen variëren van 611,- tot 650,-. De servicekosten bedragen rond de 40,-. De inkomenseisen verschillen per woning type: 27 appartementen zijn bestemd voor huishoudens met een jaarinkomen van maximaal 34.085,- en 7 appartementen zijn bestemd voor huishoudens met een jaarinkomen tussen de 32.000,- en €42.500,-. Woonplus Schiedam vindt het belangrijk dat Schiedamse huishoudens 'wooncarrière' kunnen maken in hun stad. Zij krijgen daarom voorrang bij de toewijzing van deze woningen op woningzoekenden van buiten Schiedam. Maar we nodigen woning zoekenden vanuit de regio ook zeker uit om te reageren op de advertentie. Er is altijd een kans. Geïnteresseerd? De woningtoewijzing van de appartemen ten verloopt via www.woonnet-rijnmond.nl. Bent u geïnteresseerd? Meld u aan voor de nieuwsbrief. Wij houden u dan op de hoog te van de ontwikkelingen rond Hof in Zuid zoals de datum waarop de advertentie verschijnt op www.woonnet-rijnmond.nl en de oplevering van de appartementen. Aanmelden kan via ons algemene telefoon nummer (010) 20 45 100 of via e-mail, hofinzuid@woonplus.nl. Op donderdag l november werd door de bewonersvereniging Wonen en Leven uit Nieuwland en de BVSO uit de wijk Oost, Nieuwland Meets Oost georganiseerd. Het doel van de avond was: ontmoeting tussen bewoners uit beide wijken, presentatie van projecten (om ideeën op te doen) en versterking van de onderlinge samenwerking. Tijdens de avond, georganiseerd in het Lentiz-college, kregen bewoners infor matie over de verschillende projecten in de wijken, zoals buurtpreventie, de cuituurscout en Samen Buurten. Bewoners konden meedoen aan een speciale wijkquiz en wensen voor de wijken ophangen in 'de wensenboom'. Heel bijzonder zijn de twee mozaïek tegels die bewoners tijdens de avond vervaardigden over hun 'eigen' wijk. Die komen straks te staan op de wijk- grens: elk op de waterkant van de Schie, recht tegenover elkaar. Woonplus Schiedam brengt graag het appartement aan het Schubertplein 175 onder uw aandacht. Op zaterdag 8 december 2012 tussen 11.00 uur en 13.00 uur bent u welkom in deze woning. Ook andere appartementen in het complex kunt u deze dag be zichtigen. Het appartement is helemaal aangepast aan deze tijd. De lichte woonkamer met open keuken en een balkon over de gehele breedte van de woning zullen u verrassen. De volledig nieuwe keuken, badkamer en toilet maken het wooncomfort helemaal compleet. l(pluc kov: Deze drie-kamerwoning met twee ruime slaapkamers biedt Woonplus Schiedam nog in 2012 aan voor een aantrekkelijke prijs van 112.500,- kk. Nieuwsgierig? Lees dan de woonervaring van bijvoor beeld mevrouw Weewer uit Groenoord op www.woonplus.nl onder 'ik zoek een woning'. En bekijk ons koopaanbod op onze website. Hier vindt u ook de aankondiging voor het Open huis op 8 december 2012. Wilt u meer informatie, neem dan contact op met het verkoopteam van Woonplus, telefonisch via (010) 20 45 382. Ook voor goede en betaalbare koop woningen kunt u bij Woonplus terecht. Ons aanbod is gevarieerd. Het kwaliteit en afwerkingsniveau zijn goed. Voor zieningen als, winkels, scholen en openbaar vervoer zijn altijd in de buurt. Kopen van een Woonplus koopwoning staat garant voor: een ervaren en betrouwbare partner, transparante afspraken, contracten en garantieregelingen. een woningaanbod waarvan de prijs en de kwaliteit in balans is, met keuzepakketten voor het afwerkings niveau van de woning. aantrekkelijke aankoopvoorwaarden, tarieven en taxatievoorwaarden van hypotheekverstrekkers. zorgvuldige en klantvriendelijke dienstverlening, via onze makelaars toegang tot ons hele aanbod, VvE in eigen beheer. onafhankelijk en deskundig advies, begeleiding door Vereniging Eigen Huis voor, tijdens en na uw aankoop. Meer informatie over het kopen bij Woonplus en ons actuele aanbod is te vinden op www.woonplus.nl. Woonplus is op de volgende dagen gesloten: Maandag 24 december 2012 Dinsdag 25 december 2012 Woensdag 26 december 2012 Maandag 31 december 2012 Dinsdag 1 januari 2013 Voor spoedeisende reparaties kunt u ons bellen (zie telefoonnummer onderaan deze kolom). U wordt dan doorgescha keld naar onze wachtdienst. Openingstijden kantoor Woonplus Schiedam Ons kantoor is op maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 11.00 uur geopend. U kunt ons dan telefonisch bereiken of vragen stellen bij onze balie. Vanaf 12.00 uur is ons kantoor alleen op afspraak geopend. Website Al onze informatie is ook terug te vinden op onze website www.woonplus.ni. Informatie die 24 uur per dag, 7 dagen per week in te zien is. Telefonische bereikbaarheid Woonplus is op werkdagen tussen 08.00 en 11.00 uur telefonisch bereikbaar via (010) 20 45 100. U kunt de volgende keuze maken: 1.Reparatieverzoeken, vragen van de huurders 2. Eindafrekening, afrekening stookkosten en/of servicekosten 3.Verhuur, huuropzegging, nieuwe woning, woonruimteverdeling 4. Vragen/meldingen over woonomgeving, vervuiling, ongedierte of overlast 5.Overige vragen Inloopspreekuur en afspraken maken Maandag t/m vrijdag is ons kantoor van 08.00 tot 11.00 uur open. U kunt dan bellen of langskomen voor vragen. Heeft u specifieke vragen of wilt u persoonlijk advies, maak dan een afspraak met ons. Afspraken worden ingepland op werkdagen tussen 12.00 en 17.00 uur. Reparatieverzoek Een reparatieverzoek kunt u maandag t/m vrijdag tussen 08.00 en 11.00 uur telefo nisch melden via nummer (010) 20 45 100, keuze 1. Maar u kunt ook via onze website www.woonplus.nl uw reparatieverzoek doen. Aan de hand van uw digitale melding, nemen wij dan contact met u op voor ver dere afhandeling. Spoedeisende reparatie- verzoeken kunt u 24 uur per dag, 7 dagen per week doen via (010) 20 45 100. Buiten kantoortijden wordt u dan doorverbonden met onze nooddienst.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 13