AUtOïïsfiUWS DE VOOR U BEKENDE GEZICHTEN BEGROETEN U GRAAG! IN ONZE WERKPLAATS WELKOM Chevrolet stelt in VS Spark plug-in voor Hyundai en dealer-awards Een gloednieuwe Vespa met de uitstraling van het succesmodel uit vervlogen tijden. Vespa luidt de toekomst in met de compleet nieuwe 946. Een nieuw tijdperk en een nieuwe uitdaging voor het Italiaanse merk Piaggio, dat wereldwijd meer dan zeventien miljoen scooters verkocht. Daarmee is Vespa uitgegroeid tot een van de grootste stijliconen ooit. Voor het Italiaanse merk is nu het moment aangebroken om de toekomst van Vespa in te luiden. De naam '946' vormt een verwijzing naar het jaartal 1946, het jaar dat de legenda rische scooter het leven zag. En daarom is het niet vreemd dat de 946 zijn inspiratie dankt aan de Mp6, het allereerste prototype van Vespa uit dat zelfde jaar. De stijlvolle 946- tweewieler, getekend door het Pontedera Style Centre, staat voor Vespa aan de basis van een nieuwe generatie elegante scooters en weet op prachtige wijze een brug te slaan tussen het verleden en de toekomst. Als vanouds heeft de 946 een stalen monocoque structuur als basis, maar die wordt nu voor het eerst in de geschiede nis van het merk aangevuld met moderne, aluminium elementen. Niet alleen ter verfraaiing van het elegante voorkomen, maar ook om de 125 cc scooter lichter en daarmee qua verbruik zuiniger te maken. Naar verwachting maakt de Vespa 946 in het tweede kwartaal van 2013 zijn opwachting. Ook in ons land heeft de Vespa vaste voet aan de grond bij jong en oud. Nu al heeft het nieuwste model van Vespa een speciale plek verworven in de rijke histo rie van Vespa. Opnieuw als functioneel mobiliteitsmiddel, maar op een manier en in een stijl die het voertuig tot een echte eyecatcher en 'wan- nahave' maken. Eind dit jaar maakt Vespa de prijs van de gloednieuwe 946 bekend. Topman Terry lm van Hyundai Motor Europe heeft de prestaties van vier Hollandse Hyundai-dealer- bedrijven op het gebied van klanttevredenheid onder streept met de Excellence Award. Om uitstekend te scoren op het gebied van klantvriendelijkheid inves teert Hyundai ieder jaar vijf procent van de omzet in Research Develop ment. Klanttevredenheid vormt met topkwaliteit, design en duurzaamheid het.fundament onder het succes van het merk. De bedrijven die de pluim kregen zijn: Bochane (Mid den Nederland), Dijks man (Katwijk), Deinum (Venlo) en Eskes (Bergen op Zoom). Ton Lammers van Hyundai-dealerbe- drijf Dijksman Katwijk behaalde de hoogste totaal score. Hermen Eskes van Hyundai-dealerbedrijf Eskes Bergen op Zoom werd geprezen vanwege de uitmuntende prestaties op het gebied van after sales. Wim Deinum van Hyun dai-dealerbedrijf Deinum Venlo werd gelauwerd voor zijn score op het gebied van verkoop en John Millenaar van Bochane Hyundai ontving de waardering als snelste stijger op het gebied van klanttevredenheid. Tijdens de Los Angeles Autoshow presenteert Che vrolet de plug-in versie van de Spark. Het is een van de dertien nieuwe of ingrij pend gewijzigde producten die Chevrolet in 2013 op de markt brengt. De Spark krijgt de toevoeging EV. Dat duidt op een louter elektrische aandrijving. Toch gaat het om een elek tromotor in combinatie met een brandstofmotor; tech niek die ook voorbehouden was aan de Opel Adam EV. Uit het laatstgenoemde project werd de stekker ge trokken vanwege de kansen op de automarkt. Chevrolet toont op de autoshow ook de uitgebreide functionaliteit van een geavanceerde versie van MyLink, die voor het eerst leverbaar wordt in de volledig nieuwe 2014 Impala. De Spark EV en de volgende generatie van MyLink demonstreren Chevrolet's vaste voornemen om geavanceerde technolo gieën aan te bieden die de mo derne consument aanspreken, graag willen gebruiken en op waarde weten te schatten. De Spark heeft een aansprekend uiterlijk, een ruim interieur en MyLink connectiviteit. In de eerste drie maanden dat de Spark in Amerika op de markt is, heeft dit Chevrolet-model opvallende verkoopresultaten geboekt. De plug-in elektrische versie van de Spark EV biedt consumenten dezelfde propositie die het benzinemodel geliefd maken. U bent van harte welkom in één van onderstaande vestigingen, A.van der KOOIJ -Gravelandseweg 383 4[ Vf aardlagen Hoogvliet, Hoefsmidstraat 2, (010) 295 48 00. Naaldwijk, Klompenmakersstraat 51(0174) 29 16 60. Schiedam, 's-Gravelandseweg 383, (010) 462 10 33. www.pavanderkooij.nl O www.facebook.com/pavanderkooij @pavanderkooij

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 33