Theater aan de Schie II II II (Rose garden ik m m Monde Leone: mix van beelden en liedjes EPP Theater aan de Schie op kerstmarkt 4^ Reserveer nu! Het wereldberoemde Don KosakenChor Russland is een begrip in heel Europa. Dit pro fessionele Russische gezelschap geeft concerten op vrijwel alle grote Europese concertpodia. De zangers en muzikanten betoveren het publiek met een gevarieerde mix van liederen en instrumentale werken. Rus sische romantische liederen worden geroemd om hun poë zie en schitterende melodieën, waarin het dagelijkse leven, liefde, strijd en het verleden worden bezongen. Naast de traditionele gezangen uit het oude Rusland worden ook po pulaire Russische liederen uit de jaren 60 en 70 uitgevoerd. Het koor en de muzikanten van het States Soloist Ensem ble Philharmonia staan onder de bezielende leiding van de Nederlandse chefdirigent Marcel Verhoeff, onlangs on derscheiden met de Rus Prix Award 2012. Marcel Verhoeff Marcel Verhoeff is één van de toonaangevende dirigenten op het gebied van de Rus sische muziek sinds 1990. De Nederlandse chef-dirigent krijgt de Rus Prix Award 2012 voor zijn bijdrage aan de culturele betrekking tussen Rusland en Nederland en de manier waarop hij publiek laat kennismaken met de Russische muziek en cultuur. Om een zo goed mogelijk beeld te creëren van deze voorstelling is het mogelijk voorafgaand aan de voorstel ling een inleiding bij te wonen. De inleiding begint om 19.15 uur, toegang is 2 euro. Kaarten en reserveren Don KosakenChor Russland is donderdag 13 december, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toegang tot de voorstelling is 29,00. www. theateraandeschie.nl. Zaterdag 15 december en zondag 16 december opent de Havenkerk in Schiedam haar deuren voor de Schie- damse kerstmarkt. Ook Theater aan de Schie is hier aanwezig. Het publiek kan, onder het genot van een heerlijk glaasje wijn en wat lekkers, bij de theaterme dewerkers terecht voor alle informatie over het theater en voor alle informatie over de voorstellingen die dit seizoen te zien zijn. Ook heeft Theater aan de Schie dé Kerstman uitgeno digd, waar iedere bezoeker natuurlijk mee op de foto kan. Kinderen kunnen zich op zondagmiddag laten schminken bij de stand van het theater, kunnen daar ook knutselen en tekenin gen maken. Daarnaast kunnen alle mensen cultuur cadeau geven, men kan gebruik maken van de vele leuke en aantrekkelijke aan biedingen, acties en er zijn cadeaupakketten beschik baar. Leuk als cadeau voor de feestdagen. Toegang is gratis. De kerstmarkt is geopend op zaterdag 15 de cember van 13.00 - 22.00 uur en zondag 16 december van 12.00 - 17.00 uur. ujiutu.ujinterhart.nl. Welkom bij Mondo Leone. Leon Giessen is de naam, hij is een wonderzoeker, filmmaker, muzikant en verhalenverteller. Mondo Leone (Wereld van Leon) is een verzamelnaam van alles wat hij maakt. Sommige mensen kunnen iets moois zeggen, anderen iets mooi zingen, maar Leon Giessen kan iets mooi zien. Zijn voorstelling Gratis Rijkdom is dinsdag 11 december, om 20.15 uur, te zien als kleine zaal voorstelling van Theater aan de Schie in het Wennekerpand. De voorstellingen van Leon Giessen hebben meer een karakter van een inspire rende ontmoeting dan van een geregisseerd theater. Over hoe je de wereld beter en mooier kunt zien en wat het nut daarvan is, heeft Leon een ouderwetse spreekbeurt gemaakt. Met nieuwerwetse middelen. Een aanstekelijke cocktail van vrolijk makende ingrediënten in een mix van beelden, verhalen en liedjes. Over veelzeggende details. Waardevolle kronkels en struikelstenen. En omdat hij gelooft dat er winst is te halen voor ons allemaal als we beter en mooier naar de wereld van alledag kijken, heeft hij de spreekbeurt met beeld en lied jes Gratis Rijkdom genoemd. Toegang is 18,50. Sommige mensen kunnen iets moois zeggen, anderen iets moois zingen, maar Leon Giessen kan iets moois zien. Wat? Dat vertelt hij in Gratis Rijkdom. FOTO: PR Chinees-Indisch Restaurant KERSTMENU RESTAURANT 4^%^ Kerst Lopend Buffet p.p. 24,50 "Kinderen (onder 12 jr.) 13, 50 Kerstmenu A p.p. 32,50 (min. 2 personen) Kerstsoep (speciaal door de chef-kok bereidt) Voorgerecht Dim Sum Compleet Hoofdgerecht Cfiovv San Sin Vogelnest (vis, garnalen, St. Jakobsschel pen, Sugar Snaps en Cftin. groenten geserveerd in een nest gemaakt van aardappelen) Tsieuvu Tiem Tint (visfilet in hete peper en kruiden) Teppan Yung Tai Ha (gevulde grote garnalen, geserveerd in een verftit pannetje) Met Ho Tip Fan (nasi in (otusblad) Nagerecht Kerst Dessert KERST AFHAALMENU Kerstmenu A 59, 90 (voor 2 3 personen) Kerstsoep (speciaal) door de chef-kok èereidt) Tsieuw Hem Tuu (visfilet met hete peper en kruiden) Cfiovv San Sin (vis) garnalen, St. Jakobsschelpen met Sugar Snaps en Chin. Groenten King Do Ha (grote garnalen inpekingsaus) Kfiat Liefe Vor Kai (kalkoenfilet in Chin, stijl Met Nasi, Bami of witte Rijst Kerstmenu B 54, 50 (voor 2 ei 3 personen) Kerstsoep (speciaal door de chef-kok bereidt) Tjap Woei Sin Cfiovv (Cfiin. Groenten, Sugar Snaps, Pak Choi met vlees en kipfilet) Siew Mei San Yung Yuk (Tja Siuw, Varkensspek en Kalkoenfilet) King Do Au ossenhaas in pekingsaus Sieuw Ah (geroosterde Peking eend) Met Nasi, Bami of witte Rijst Graag van te voren bestellen, voor 22 december 2012!!! Wij wensen u alvast Prettige Feestdagen en een Gelukkig Nieuwjaar! "Deze afhaalpakketten worden in een mooie schaal geserveerd en afgegeven* "Bestellen van de menukaart is ook mogelijk* Wegens vakantie zijn wij gesloten van ma 7 jan. t/m do 17 jan. 2013 U bent weer van harte welkom op vrijdag 18 januari 2013! Kerst Lopend Buffet a la Rose Garden Speciale Kerstsoep a la Chef; Onbeperkt overheerlijke Chinese gerechten; Eén zitting, dus de hele avond genieten; Fruitbuffet, meer dan 10 soorten (verse) fruit. Volwassenen Kinderen (onder 12 jaar) 24,50 13,50 Het buffet begint van 18.00 uur tot 22.00 uur, maar u kunt natuurlijk altijd eerder komen voor een gezellig drankje! "Wij zijn beide Kerstdagen geopend van 12.00 uur tot 22.00 uur Zwaluwlaan 101 3121 XX Schiedam Tel. 010-470 33 98 Kerstmenu B p.p. 30,90 (min. 2 personen) Kerstsoep speciaal door dé dhef-kok bereidt) Voorgerecht Dim Sum Compleet Hoofdgerecht Kfiat Liefc Vor Kai (kalkoenfilet in Cftin. stijl) Po Loo Kai (Kipfilet geserveerd met verse ananas Teppan King Do Au (ossenhaas in. peking saus, geserveerd in een verhit pannetje) Met Ho Tip Fan (nasi in lotusblad) Nagerecht Kerst Dessert EP tO De zangers en muzikanten van het Don KosakenChor betoveren het publiek met een mix van liederen en instrumentale werken. FOTC

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 14