Gemeenteberichten V*Ul Tankstation Vlaardingerdijk blijft Shell Opening Entorno Schiedam Het tankstation aan de Vlaardingerdijk 363 in Schiedam blijft een Shell- tankstation. Shell heeft bij de veiling, die onlangs werd gehouden, het hoogste bod gedaan. Met ruim 1,27 miljoen was Shell de hoogste bieder. Hiermee huren zij de locatie in de komende vijftien jaar. Vier bedrijven hadden op de veiling ingeschre ven. Naast dit eenmalige bedrag betaalt Shell jaarlijks een huurprijs voor de grond en een vergoeding voor de verkochte liters brandstof. De huurprijs bedraagt 18,- per vierkante meter en de vergoeding 1,- per 100 liter verkochte brandstof. Marktconforme huurprijzen De huidige huurovereenkomst van het tank station aan de Vlaardingerdijk loopt op 31 de cember 2012 af. De gemeente Schiedam veilt de exploitatie van benzinepompen volgens de regels die de gemeenteraad in oktober 2011 heeft vastgesteld. Wethouder Gouweleeuw (van onder andere Vastgoed en Financiën) is tevreden over de uitkomst van de veiling. Ook de andere tankstations binnen de gemeente grenzen worden in de toekomst op dezelfde wijze aan de markt aangeboden. Schiedam wil zo tot marktconforme huurprijzen komen en nieuwkomers én kleinere marktpartijen de kans geven om op deze markt toe te treden. slisten in Wethouder Groeneweg (Economie) gaf 30 no vember samen met initiatiefnemer José Perez van Aken het officiële startschot voor de onder- nem'erscoöperatie Entorno U.A. José gaf de 60 ondernemers een inleiding over deze bijzondere coöperatie die, als eerste, zelfstandige onder nemers op het terrein van leefomgeving bundelt en als één bedrijf hun diensten aan overheden aanbiedt. Zelfstandig ondernemers kunnen zich aanmelden via info@entorno.nl. Het kleinste dorp, de grootste stad - Ze hebben allemaal wel wat - De daken plat, een groot gebouw - Of heel veel flats en veel gesjouw - Schiedam is hierin specifiek - Want daar zien wij de molenwiek - Tis mooi Schiedams, ja dat is waar - Maar één stap scheef, en je bent klaar - Is het zicht slecht, is het bar en boos - Dan loopt Piet zeker risico's - Als je hier dus pieten ziet - Op straat, te voet, of met de fiets - Dan brengen zij kadootjes rond - En hier gaat dat vanaf de grond. DichtPiet AGENDA Datum 6 december 11 december 13 december Dagelijks tot 6 januari 2013 ö.januari 2013 Locatie Aleidazaal, Stadserf 1, Stadskantoor Handbalvereniging Ventura, Sportlaan 50 Aleidazaal, Stadserf 1, Stadskantoor Stadsèrf Foyer Theater aan de Schie Tijd 19.30 - 22.00 uur 19.30 - 22.00 uur 20.00 - 00.00 uur 10.00 - 22.00 uur 16.00-18.00 uur mm "V Lees Gemeenteberichten ook online Burgemeester Leemhuis-Stout feliciteerde op namens het gemeentebestuur het echtpaar Don - Van Keulen met hun 70-jarig huwelijk. Het echtpaar trouwde op 25 november 1942 in Vlaar- dingen. Het was een prettig bezoek in de gezellige Brasserie van zorg centrum Frangois HaverSchmidt. De familie Don - Van Keulen stelde het bezoek bijzonder op prijs. Wethouder Johan Grijzen (Milieu) opende op donderdag 29 november de tentoonstelling over het Duurzame schoolconcept bij het Innovatie Centrum Duurzaam Bouwen (ICDUBO) in Rotterdam. Wethouder Grij zen werd hiervoor speciaal gevraagd, omdat de gemeente Schiedam en Lyceum Schravenlant samen bouwen aan èen duurzame, gezonde en veilige school voor leerlingen, docenten en de omgeving. Het nieuwe schoolgebouw huisvest meer dan 600 leerlingen en opent haar klimaat- neutrale deuren in 2013. Commissie ROB (Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer) Subcommissie Sport Gemeenteraadsvergadering Winterland Nieuwjaarsreceptie gemeente Schiedam

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 19